Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Abu Dabis

Pramogų centraiPramoginės ekskursijosPažintinės ekskursijosPrekyvietėsApgyvendinimas

Abu Dabis yra antras pagal dydį iš septynių Emyratų. Tai antras pagal gyventojų skaičių miestas JAE, gulintis ant T formos salos. Abu Dabis yra šiaurės rytinėje dalyje, Persijos įlankos ir Arabijos pusiasalyje. Abu Dabis turi platų patalpų ir lauko veiklų pasirinkimą, kuris nuolat  linksmina turistus ištisus metus. Keliavimas ant kupranugarių, važinėjimas dviračiu, žvejyba, golfas, nardymas ir dar daug įvairių pramogų yra siūlomos turistams. Abu Dabis yra vienas iš pagrindinių lankytinų miestų Artimuosiuose Rytuose.

Pramogų centrai: Nors Abu Dabis ir nėra JAE sostinė, tačiau šis miestas yra pagrindinis turistų traukos objektas Vidurio Rytuose. Kaip ir Dubajus, jis siūlo ekstravagantišką atmosferą, su sparčiai kylančiais dangoraižiais, bei įvairiais pramogas. Abu Dabyje gausu naktinių klubų, pub‘ų, barų. Taigi jeigu, jūs norite šiek tiek ramesnių bei mažiau chaotiškų vakarų, Abu Dabis jums tai gali pasiūlyti.

MVP: yra garsiausias baras Abu Dabyje, kuris yra įrengtas tarpžemyniniame viešbutyje. Vienos mylios atstumu nuo Marinos salės. Tai yra angliško stiliaus jaukus baras. Jis dirba nuo 17 val iki 2val. Jūs galite skanauti puikaus skonio gėrybes ir klausytis gyvos muzikos. Ši vieta taip pat yra labai populiari jaunimo tarpe.

Captain's Arms: Baras įsikuręs garsiajame Le Meridian viešbutyje, kuriame taip pat yra garsus naktinis klubas Al Birkeh. Šis viešbutis yra įsikūręs arti vienų iš lankomiausių vietų Abu Dabyje, tokių kaip Abu Dabio prekybos centras bei Abu Dabio kultūros pagrindų. Captain’s Arms garsėja dėl savo paslaugų kokybės bei atmosferos. Jis taip pat yra populiarus tarp emigratų.

Chequers: kartu yra ir baras ir naktinis klubas „Al Diar Sands“ višbutyje. Čia, karščiausios naktys Abu Dabyje.

Colosseum: Tai vieta kur renkasi daugiakultūrinė minia ir galima išgirsti ir šokti pagal populiariausias dainas, kurias atlieka vietiniai Dj’ai. Tai romėnų stiliaus naktinis klubas, į kurį panelės paprastai patenka nemokamai, o kainos yra prieinamos visiems.

Havana Club: Įsikūręs prabangiuose Emyratų Rūmuose, šis baras/klubas siūlo tuos pačius standartus išskirtinai. Čia dažniausiai renkasi jaunimas, tačiau baro aikštelės kampuose yra patogūs minkštasuoliai, kuriuose gali pasiilsėti ir vyresnė publika, besimėgaudama brendžiu bei kubietišku cigaru.

Taip pat galite apsilankyti: Jazz Bar (kuris yra šiek tiek prabangesnis ir brangesnis), L.A.B., Rock Bottom Café, Sax Restaurant Club, Tavern, Tequilana Discotheque, Zenith, Abu Dhabi, 49er's, Le Gauloises klubas, Trader Vic, Black Pearl, Vincent, P.J. O'Reilly, Mood Indigo Piano Lounge.

Kino teatrai:
Abu Dabyje yra didelis kino teatrų pasirinkimas, kur bilietus galite rezervuoti labai lengvai. Čia galite žiūrėti naujausius Holivudo, Bolivudo bei arabiškus filmus. Daugelis kino teatrų yra įsikūrę prekybos centruose ir siūlo patogias sėdėjimo vietas, bei moderniausias vaizdo bei garso technologijas.

Cinestar Cinemas;
Al Raha Cinema;
Grand Abu Dhabi;
Grand Abu Dhabi Mall.

Pramoginės ekskursijos: Kai kalbama apie pramogas ir nuotykius, Abu Dabis siūlo daug veiklos. Kaitra ir troškinanti drėgmė gali sukelti tam tikrų problemų, vasarą bei ankstyvą rudenį, tačiau likusius mėnesiu oras būna vėsesnis ir sausesnis. Abu Dabins siūlo platų aktyvių lauko pramogų pasirinkimą.

Kupranugarių safari: tai populiarus užsiėmimas tarp turistų. Daugelis kelionių operatorių kupranugarių safari organizuoja pačiame mieste. Dykumos esančios giliau šalyje, tokios kaip LIWA ir Al Ain Oasis  siūlo stulbinančius vaizdus su istoriniu fonu ir tradiciniu pasivaikščiojimu su kupranugariais.

Dviračių sportas: Nors važiavimas dviračiu vietiniams yra tik vidinis transportas, tačiau tai tapo labai mėgiama veikla, šiomis dienomis. Abu Dabyje yra daug dviračių takų, kurie kerta meistriškai sukurtus viešuosius parkus, sodus ir miesto kelius.

Žvejyba: žvejyba Abu Dabyje yra unikali patirtis. Gaudyti vietinių mėgiamas žuvis, tokias kaip buržuvė, karališka žuvis ir kitos, mieste yra draudžiama, taigi rekomenduotina, kad leistinas vietas jums nurodytų kelionių operatorius. Mieste yra daug kelionių operatorių, kurie siūlo pusės dienos žvejybą, tam tinkamoje zonoje. Į šią paslaugą taip pat įeina modernios žvejybinės valties nuoma, žvejybiniai reikmenys, bei instruktorius.

Golfas: Abu Dabyje yra keletas labai puikių golfo klubų, kurie siūlo paslaugas pasaulinio lygio žaidėjams. Golfų kursai yra prieinami ir lankytojams.  Abu Dabio golfo klubas yra pats populiariausias turistų tarpe.

Abu Dabio golfo klubai:
Abu Dhabi Golf Club;
Abu Dhabi City Golf Club;
Al Ghazal Golf Club;
Al Dhafra Golf Links;
Saadiyat Beach Golf Club.

Taip pat Abu Dabis gali jums pasiūlyti čiuožinėjimą ant ledo, motorinių katerių lenktynes, nardymą, slidinėjimą, alpinizmą, šuolį su tandemu, „Wadi Bashing“, pasivaikščiojimą, kalnų dviračių sportą.

Pažintinės ekskursijos: Abu Dabis yra vienas iš moderniausių pasaulio miestų su plačiais bulvarais, prospektais, gyvenamaisiais namais ir parduotuvėmis. Šis turtingas miestas turi žavinčią kultūrą ir suteikia puikias galimybes turistams. Be to Abu Dabis yra apsuptas keleto didelių salų ir keletame iš jų yra plėtojami keleto milijardų dolerių vertės kurortai.

Al Maqtaa fortas: šią 200 metų senumo tvirtovę galite stebėti nuo Al Maqtaa tilto priešais Abu Dabio salą. Jis buvo naudojamas stebėti teritoriją nuo pėšikų invazijų tuo metu. Fortui buvo atlikta keletas remonto darbų ir dabar jis yra vertingas kultūros paveldas pritraukiantis turistus.

Bateen laivų statykla: tai įdomi vieta, kur galima stebėti meistrų sukurtus burinius laivus, naudojant tradicinius metodus. Šie laivai naudojami prekybos tikslais bei lenktynėms. Paprastai meistrai yra labai draugiški bei informatyvūs.

Kruizai buriniais laivais: vekskursija šiuo kruizu yra puiki galimybė pamatyti Persijos įlankos peizažus, vaizdus ir daugumą salų išsibarsčiusių mieste.  Anksčiau šiais laivais plaukiodavo pirkliai, tačiau šiuolaikiniai buriniai laivai, nors ir yra sukurti pagal senovinį dizainą, siūlo naujausius įrenginius ir patogumus. Dėl savo patogumų bei malonios atmosferos šie kruizai yra labai mėgiami turistų.

Paveldo miestelis: Įsikūręs prie molo Abu Dabio viduryje, kultūrinio paveldo miestelis yra suprojektuotas kaip gyvas muziejus siūlantis pasižiūrėti į praeitį. Jis parodo beduinų tradicijas ir gyvenimo būdą, vietinių tradicijų įvairovę.

Taip pat galite aplankyti: Khalifa Park muziiejus, Senojo oro uosto sodas, Sheikh Zayed mečetė,  The Corniche (miesto dalis su nuostabiais vaizdais, fontanai, bulvarais), Qasr al-Hosn (fortas), Al Ain nacionalinis muziejus, Hili archeologiniai sodai,  Al Ain zoologijos sodas ir akvariumas.

Prekyvietės: Abu Dabis jums gali pasiūlyti didelį apsipirkimo vietų bei prekių asortimentą. Čia jūs galite rasti visame pasaulyje žinomas parduotuves, bei unikalių bei autentiškų suvenyrų parduotuvėlių. Tie žmonės, kurie mėgsta derėtis ar šiaip norėtų paatyti rytietišką turgų, Abu Dabis gali pasiūlyti daugybę viet, kurios yra išsibarsčiusios aplink miestą. Miestas yra ideali vieta „parduotuvių maniakams“ (shopaholics), kadangi čia galite rasti daugybę parduotuvių dirbančių iki vėlumos. Be to, daugelis Abu Dabio prekybos centrų yra milžiniški ir gali jums pasiūlyti daugybę pramogų bei laisvalaikio paslaugų.

Abu Dabio prekybos centras: atidarytas 2001 m., įsikūręs Touris Club plote. Čia yra 220 parduotuvių, užkandinių restoranų,  parduotuvių siūlančių kvepalus, minkštus baldus, elektronikos prekes, dovanas, konditerijos prekes, sporto prekes.

Abu Dabis duty free kompleksas: Prekybos centras užima 5000 kvadratinių metrų plotą. Jame yra įvairių parduotuvių: drabužių, maisto, juvelyrikos, alkoholinių gėrimų, žaislų, muzikos prekių ir daug kitų.

Taip pat Al Ain prekybos centras, Al Wahda prekybos centras (Adresas: Sheik Hazza Bin Zayed Street), Madinat Zayed prekybos ir aukso centras, Marina prekybos centras,  Al Jimi prekybos centras Al Ain, Foutouh Al Khair centras, Hamdan centras, Khalifa centras, Liwa centras, MultiBrand, Lulu centras, Rotana prekybos centras, Al Ain turgus, Al ain kupranugarių turgus, Al Zaaafaranah turgus, Kilimų turgus, Mwaifa turgus – Al ain.

Apgyvendinimas: Šalyje daugiausia yra 5 žvaigždučių viebučių (14), 4ių žvaigždučių 12, 3jų žvaigždučių 9, kainos svyruoja nuo 69 iki 212 eurų parai. Daugelyje viešbučių yra plaukiojimo baseinai, fitneso klubai, saunos,  restoranai.


Sekantis JAE kurortas: Adžmanas