Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Adžmanas

Pramogų centraiSveikatingumo centraiParkaiPramoginės ekskursijosPažintinės ekskursijosPrekyvietėsApgyvendinimas

Vienas iš pagrindinių lankytinų vietų Adžmane yra ilgas biraus balto smėlio paplūdimys, kuris tęsiasi beveik 20 mylių Persijos įlankos pakrante. Adžmanas iš esmės yra uostamiestis su dideliu kiekiu parduotuvių ir restoranų. Adžmane sukurtas vienas iš penkių žvaigždučių JAE kurortas, kurį sudaro didelis viešbučių kompleksas bei prekybos centras. Be prekybos komplekso, Adžmane taip pat įsikūrę daugiau nei penkiasdešimt vietinių ir tarptautinių mažmeninės prekybos parduotuvių, kurios aptarnauja skonių įvairovę.

Pramogų centrai:
„Beach Comber and Pool Bar“(„Kempinski“ viešbutis);
„Paragola Beach Bar and Kebab Corner“ („Ajman Beach“ viešbutis);
„Sea View Restaurant and Rodeo Bar“ („Ajman Beach“ viešbutis);
„World Cup Sports Bar“ („Kempinski“ viešbutis).

Kino teatras „Cine Star Ajman Centre“.

Sveikatingumo centrai:
Yoko Spa Beauty Center;
Ajman Cultural Sporting Club Ajman;
Al Ameera Elegance Club;
Shabab Al Emarat Body Fitness.

Parkai:
Adžmano paplūdimys: didžiulis 20ties mylių balto smėlio paplūdimys palei Persijos įlankos pakrantę. Tai puiki vieta degintis bei pramogauti švariame vandenyje.

Pramoginės ekskursijos:
Naktinis Safari: Tai kaip ir dykumų safari, skirtumas tik tas, jog jums teks nakvoti tarp smėlio kopų. Čia galite mėgautis barbekju patiekalais prie šilto laužo, s bei stebėti tradicinį pilvo šokį. Prieš išvykstant jums bus pateikti pusryčiai.

Hatta Safari (Safari su džipais):  kelionės metu aplankysite, pačią kalnuočiausią vietovę Dubajaus regione. Jūs pakliūsite į gilias tranšėjas, pamatysite spalvingus kalnus, bei natūralius baseinus, taip pat 16 a. fortą bei kelias senovines sodybas.

Taip pat: žvejyba, delfinų stebėjimas, dykumų safari.

Pažintinės ekskursijos:
Adžmano muziejus (buvęs fortas): Manoma, kad fortas buvo pastatytas XVIII amžiaus pabaigoje, iš vietinių medžiagų, tokių kaip koraliniai akmenys iš jūros ir gipsas. Speciali mediena buvo atgabenta iš Rytų Afrikos. 1820 m. šis fortas, kaip ir visi kiti fortai, bei tvirtovės esančios Šiaurės Emyratuose, buvo apšaudyti karinių britų laivų. Fortas buvo sunaikintas, tačiau šeichas Rashid bin Humaid I jį atstatė.1980-aisias šeichas Humaid Bin Rashid Al Nuaimi, Aukščiausios Tarybos narys, bei Adžmano vadovas, įsakė atkurti ir atrestauruoti fortą, kad jame būtų galima įsteigti Emyratų paveldo muziejų. Procesas truko tris metus.
Šis muziejus įsikūręs miesto centre. Jame galite pamatyti įdomią archeologinių artefaktų kolekciją, rankraščius, senuosius ginklus, bei tradicinio gyvenimo rekonstrukcijas.
Darbo laikas: 9 – 13 val. 16 – 19 val. žiemą, 17 – 20 val. vasarą, penktadieniais 16 – 19 va;., šeštadieniais nedirba. Ramadano metu dirba nuo sekmadienio iki trečiadienio 9 – 17 val.

Burinių laivų kiemelis: šią vietovę turi pamatyti visi besilankantieji Adžmane. Tai yra didžiausia pasaulyje vis dar veikianti laivų statykla. Šie buriniai laivai anksčiau buvo naudojami kelionėms, arba prekybos tikslais. Įgulos skaičius svyruodavo nuo 12 iki 30 žmonių , priklausomai nuo laivo dydžio. Šie buriniai laivai statomi naudojant tradicines priemones ir jų statymo technologija perduodama iš kartos į kartą. Adžmane gaminamų burinių laivų kokybė laikoma pačia geriausia Emyratuose. Taigi tikrai verta pamatyti kaip šis nuostabus laivas statomas prieš jūsų akis.

Mowaihat: vienas žymiausių archeologinių vietų JAE. Šioje vietoje,1986 metais, betiesiant kanalizacijos vamzdžių liniją, darbuotojai atrado Umm al-style Nara laikotarpio apskritą kapavietę. Manoma, jog šis kapas buvo įrengtas 2000 – 2500 m. pr. m. e..

Taip pat galite apsilankyti: Adžmano centrinėje aikštėje,  „Senoviniame miestelyje“, pasivaikščioti Adžmano pakrante.

Prekyvietės:
Adžmano centrinis prekybos centras: orientuotas tiek į vietinius, tiek į atvykstančius vartotojus. Jame didelis pasirinkimas prekių su įžymiausias pasaulyje vardais. Taip pat čia yra daugybė restoranų.

Apgyvendinimas:
TOP3: „Ajman Beach hotel“, „Coral Suites hotel“, „Kempinski Hotel Ajman“.


Sekantis JAE kurortas: Dubajus

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti