Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Aja Napa

Pramogų centraiSveikatingumo centraiParkaiPramoginės ekskursijosPažintinės ekskursijosPrekyvietėsApgyvendinimas

Maždaug 40 km. nuo Larnakos randasi Aja Napa kurortas. Seniau buvo žinomas kaip nedidelis žvejų ir daržovių augintojų kaimelis, o dabar populiarus, klestentis turistinis centras esantis gražiausioj Kipro dalyje. Kurortas garsėja savo nuostabiais karnavalais ir spalvingu naktiniu gyvenimu. Šalia naujoviškų viešbučių ir kitų pastatų rasime seną miesto rajoną pašvęstą Bizantijos imperijos atminčiai. Miesto pavadinimas reiškia „šventą mišką“.

Pramogų centrai: Aja Napa – tai kurortas kuriame visada vyksta veiksmas. Jame pilna barų (įvairių stilių: karaokė,   bliuzo, roko, džiazo ir pan.), diskotekų ir klubų. Pagrindiniai naktiniai klubai:
Babylon superclub;
Club Piazza (5 žvaigždučių);
Toga Toga night club (5 žvaigždučių);
Ideal Night Club (5 žvaigždučių);
PLAY nightclub (4 žvaigždutės);
Chamelion Club.

Sveikatingumo centrai: „Cyprus Spa at Aeneas Hotel Aja Napa“ (video) tai SPA centras, esantis kartu su viešbučiu. Tai bene pats geriausias Spa centras visame Kipre. Šiame Spa atliekamo įvairios procedūros, skirtos ne tik pailsėti nuo rutinos, bet ir pagerinti sveikatai.

Atliekamos procedūros:
Rankų ir kojų procedūros (manikiūras, pedikiūras);
Veido terapija(atpalaiduojantis veido masažas, skirtas probleminiai odai, ar kovai su senėjimu);
Kūno procedūros( detiksikuojanti, anticeliulitinė, šalinanti riebalus, pilinguojanti procedūra, naudojamos drėkinamosios kūno kaukės);
Procedūros vyrams (veido masažai, mažinantys stresą ir įtampą);
Įvairaus pobūdžio masažai;
Hidroterapija;
Procedūros poroms( įvairūs masažai poroms būnant kartu);
Procedūros įkvėptos rytų filosofijos (įvairūs masažai);

Kitų SPA centrų galima rasti daugumoje viešbučių.

Parkai: Vandens atrakcionų parkas, kurio stiliuje figūruoja Senovės Graikijos istoriniai ir mitologiniai siužetai. Parko teritorijoje yra daugybė baseinų (taip pat ir 70 metrų baseinas „Alontis“), vandens kalnelių, vandens atrakcionų, sporto aikštelių ir atrakcionų vaikams.
Pramogų parkas – Aja Napos Dinozaurų parkas.
Delfinariumas.

Pažintinės ekskursijos:
Žymiausios lankytinos vietos:
XVI a. Aja Napos vienuolynas su marmuriniu fontanu ir Lotynų koplyčia;
Vienuolyno bažnyčia, kurioje saugomas Šv. Veronikos užtiesalas, kurį ji patiesė einančiam į Golgotą Kristui;
Šilkmedis, kuriam daugiau nei 600 metų;
Tautinis muziejus su akmens ir bronzos amžiaus įrankiais;
Protaro vietovėje esantis stulbinantis paplūdimys, garsėjantis švariausiu vandeniu ir auksiniu smėliu.

Pramoginės ekskursijos:
Kelionės laivu:
Puiki ekskursija yra „Dolphin boat safari“  tai ekskursija laivu, kurios metu yra aplankomos žymiausios ir nuostabiausios vietos, gražiausi paplūdymiai, delfinų plotai, Aukso krantas, kanjonas, rūmai. 
Taip pat organizuojami kruiziniai vakarėliai.
Nardymas:
”Aquaventutre scuba diving school“ specialistai moko nardyti, patirtis nėra būtina.    „Olympian Divers“ – nardymo centras. Jie padeda visiems, kurie nori pažinti povandeninį, pamatyti spalvingas žuvytes, bei patirti nesvarumo būseną.
„Tuna fishing“, tai didelių žuvų gaudymas. Ekskurija prasideda anksti iš ryto ir tęsiasi apie 6 valandas. Pagrindinė gaudoma žuvis yra ilgapelekis tunas, kuris gali sverti net 60 kg.

Prekyvietės: Geriausia vieta apsipirkti Aja Napoje yra centras. Čia tarp gausybės klubų ir restoranų yra daug parduotuvių, kuriuose pardavinėjami tiek siuvenyrai, tiek žymių dizainerių drabužiai. Dauguma jų dirba iki 23val.

Apgyvendinimas: Aja Napoje galima išsirinkti viešbutį, priklausomai nuo kainos. Šiame kurorte galima išsinuomoti apartamentus, 5, 4 ar 3 žvaigždučių kambarius. Didelė pasiūla yra trijų žvaigždučių viešbučių, bei apartamentų. Pigiausi kambariai kainuoja apie 60 dolerių nakčiai, apartamentai iki 260 dolerių nakčiai.


Sekantis Kipro kurortas: Limasolis

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti