Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Šardža

Pramogų centraiPramoginės ekskursijosPažintinės ekskursijosPrekyvietėsApgyvendinimas

Šardža apima maždaug 2.600 kvadratinių kilometrų. Šardža miestas guli ant Persijos įlankos kranto. Šardža yra netoli Dubajaus. (tai tik 15 minučių kelio automobiliu nuo Šardža centro iki Dubajaus tarptautinio oro uosto).  Šardža buvo karūnuotas kaip UNESCO kultūros sostinė arabų pasaulyje,1998 metais dėl savo įsipareigojimo išsaugoti meną, kultūrą ir paveldą.  Miestas užtikrina geras prekybos, sporto, laisvalaikio ir maitinimo paslaugas. Rytinėje pakrantėje siūlomi saugūs, balto smėlio paplūdimiai su mėlynu ir ramiu vandeniu. Rytinėje dalyje  įspūdingi uoliniai kalnai ir gražios aikštelės iškloti auksiniai smėlio paplūdimiai ir krištolo skaidrumo vanduo. Dauguma kelionių organizatorių pasirūpina dykumos safari.

Pramogų centrai: Kurorte yra 6 kino teatrai. Šis kurortas nėra pritaikytas jaunimui, norinčiam pasilinksminti klubuose ar kazino.

Kino teatrai:
Al Hamra Cinema;
Concorde Cinema;
Metro Cinema;
Century Cinemas;
Sahara Centre Cinema 6;
Sharjah Cinema.

Pažintinės ekskursijos:
Al Eslah mokyklos muziejus: Al Eslah pirmoji mokykla Šardžoje, veikusi 1935 metais. Siūloma pajausti islamiškos mokyklos dvasią.

Al Mahatta aviacijos muziejus: Pirmasis aviacijos muziejus, esantis prie Golfo srovės. Supažindinama su aviacijos istorija, vystymusi Jungtiniuose Arabų Emyratuose.

Sharjah archeologijos muziejus: Pasakojama apie miesto istoriją, pateikiami monetų, keramikos, ginklų, papuošalų eksponatai.

Bait Al Naboodah: Tradicinis namas Emyratuose, pristatantis vertybes.

Bait Khalid bin Ibrahim: Pastatas, pristatantis senąją architektūrą.

The Bait Sheikh Said Bin Hamad al Qassimi: Kalba kaime, pasakoja apie kultūrą, istoriją ir tradicijas.

Kaligrafijos muziejus: Šardža kaligrafijos muziejus, vienintelis arabų pasaulyje, skirtas vien kaligrafijai.

Kultūros paveldo muziejus: Saugo ir pristato turtingus tradicinius papročius ir kultūrą, pristato Šardža kaip JAE pasididžiavimu. 

Jūrų muziejus: Muziejuje galima tirti tradicinius medinius jūrininkų laivus naudotus žvejybai, prekybai. Atrasti vietas tradicinei žvejybai.

Islamo religijos muziejus: Tikslas yra parodyti, suprasti, mokslinius tyrimus ir plėtoti muziejaus kolekcijas įvairiose vietinėse, nacionalinėse ir tarptautinėse auditorijose, ir skatinti domėtis žiniomis apie islamo meną, istoriją, mokslą, kultūrą.

Botanikos muziejus: Gamtos istorijos ir botanikos muziejaus misija yra skleisti žinias apie augalus ir gyvūnus, surenkant mokslinius tyrimus, paskatinti mūsų lankytojus mylėti gamtą. 

Mokslo muziejus: Šardža mokslo muziejus yra skirtas skatinti susidomėjimą, mokymosi ir kūrybiškumo siekiant mokslo atradimų. Tai įkvepia inovacinę mokymo aplinką ir priemones. Muziejus turi daug eksponatų. Net maži vaikai gali atrasti savo smalsumą apie mus supantį pasaulį.

Akvariumas: Siūloma pasinerti į spalvingą, turtingą povandeninį pasaulį, kuriame gyvena jūros gyvybės. Daugiau nei 250 rūšių povandeninių gyventojų, jūros arkliukai, rajos, rykliai.

Savivaldybė teigia, jog mieste gausu gražių parkų. Be 35 esamų parkų, savivaldybė planuoja 10 naujų parkų įvairiose miesto vietose. Savaitgaliais, visuose parkuose gali būti labai daug žmonių. Ar didelę ar mažą, visi jie turi žalia veją, specialiai pastatytas sporto aikšteles (paprastai krepšinis, tinklinis ir futbolas). Didžiausias parkas 630,000 kvadratinių metrų Šardža nacionalinis parkas. 

Pramoginės ekskursijos:
Sharjah golfo ir šaudymo klubas: Lyderis laisvalaikio ir sporto veiklose. Svečiai jaučiasi tikrai išskirtiniai. Jaučiama  namų atmosfera, kurią sudaro pasaulinės klasės maitinimas ir pramogos.Yra žalios oazės su tikslu statyti golfo akademiją ir numatoma 9 duobutės, 3.740 kiemas. Ne nariai kviečiami žaisti golfo ir gali vakarieniauti italų restorane.

Jojimo ir lenktynių klubas: Klubas turi didžiausią uždarų patalpų areną Vidurio Rytuose, 1500 žmonių hippodrome. Žirgų lenktynių sezonas trunka nuo lapkričio iki balandžio.

Prekyvietės:
Centrinis turgus: Vadinamas mėlynuoju skveru. Jame daugiau negu 600 parduotuvėlių.

Mega prekybos centras: Populiariausias prekybos centras, kuriame įsikūrę daugybė parduotuvių, 7 kino salės. Sulaukiantis apie 23 000 lankytojų kiekvieną savaitgalį.

Al Safeer prekybos centras: Įsikūręs šalia greitkelio Sharjah-Dubai.

Sharjah Miesto Centras: Jame įsikūrusios daugiau negu 110 vietinių ir tarptautinių parduotuvių.

Apgyvendinimas: populiariausi:

Holiday Inn Sharjah 5*
Adresas: King Faisal Street, Sharjah
Restoranas, laikraščiai, kambariai rūkantiems, kambariai neįgaliesiems.
Sauna, Fitneso centras, sūkurinė vonia, atviras baseinas.

Millennium Hotel Sharjah 5*
Adresas: Corniche Road, Sharjah
Kambariai: 259
Restoranas, laikraščiai, kambariai rūkantiems, kambariai neįgaliesiems, terasa, parduotuvės viešbutyje.
Sauna, Fitneso centras, sūkurinė vonia, atviras baseinas, Spa ir sveikatingumo centras, skvošas.

Hotel Holiday International 4*
Adresas: Alongside Khalid Lagoon, Sharjah
Kambariai: 253
Restoranas, kambariai rūkantiems, kambariai neįgaliesiems, sodas, parduotuvės viešbutyje.
Sauna, Fitneso centras, sūkurinė vonia, atviras baseinas, teniso kortai, masažas, stalo tenisas, vaikų žaidimo aikštelė.

Marbella Resort 4*
Adresas: Al Buhairah Corniche, Sharjah
Kambariai: 100
Restoranas, laikraščiai, terasa, sodas.
Sauna, Fitneso centras, sūkurinė vonia, atviras baseinas, teniso kortai, stalo tenisas, vaikų žaidimo aikštelė, biliardas.

Tulip Inn Sharjah 4*
Adresas: Bu Daniq Area, street 14, Sharjah
Kambariai: 124
Restoranas, kambariai rūkantiems, terasa, koplyčia.
Sauna, Fitneso centras, sūkurinė vonia, uždaras baseinas.

Sharjah Grand Hotel 4*
Adresas: Al Meena Road, Sharjah
Kambariai: 220
Restoranas, laikraščiai, kambariai rūkantiems, kambariai neįgaliesiems, terasa, parduotuvės viešbutyje, terasa.
Sauna, Fitneso centras, sūkurinė vonia, atviras baseinas, teniso kortai, masažas, stalo tenisas, vaikų žaidimo aikštelė, žaidimų aikštelė, biliardas, karaoke, smiginis.


Sekantis JAE kurortas: Umm All Kuveinas