Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Šarm El Šeichas

Pramogų centraiSveikatingumo centraiParkaiPramoginės ekskursijosPažintinės ekskursijosPrekyvietėsApgyvendinimas

Tai vienas prestižiškiausių ir brangiausių Raudonosios jūros kurortų. Čia nėra daug 2 ir 3 žvaigždučių viešbučių, tačiau puikus 4 ir 5 žvaigždučių viešbučių pasirinkimas. Vykstant atostogauti į Šarm El Šeichą, reikia žinoti, kad dauguma kurorto paplūdimių yra koraliniai, uolėti, viešbučių svečiams nėra paprasta įbristi į jūrą. Dėl šios priežasties dauguma viešbučių turi nutiestus į jūrą pontoninius arba medinius tiltus. Rekomenduojama avėti specialią avalynę. Atvykę ilsėtis į Šarm El Šeichą, poilsiautojai turi galimybę pamatyti ir kitų šalių įspūdingus turistinius objektus – Jeruzalę, Negyvąją jūrą Izraelyje.

Pramogų centrai: Šarm El Šeichas – tai vienas iš didžiausią įvairovę barų ir klubų turinčių miestų Egipte. Čia labai populiarūs paplūdimio vakarėliai. Jie prasideda nuo saulėlydžio Terrazinna paplūdimyje. Paplūdimyje būna didžėjus, antradieniais bei penktadieniais rodomi užburiantys ugnies šou. Daugumoje paplūdimio poilsiaviečių yra siūlomos ir kazino bei barų paslaugos.

Sveikatingumo centrai: SPA ir kitos grožio bei sveikatingumo paslaugos yra siūlomos beveik visuose viešbučiuose. Vienas žymiausių sveikatingumo centrų įkurtas Ritz-Carlton viešbutyje. SPA kviečia svečius pasimėgauti prabangiu gydomųjų ir atpalaiduojančiųjų paslaugų pasauliu.

Parkai: Yra du pagrindiniai vandens parkai. Cleopark (video) – tai pirmasis atidarytas teminis (faraonų tema) vandens parkas Šarm El Šeicho kurorte, Naama bay poilsiavietėje. Tai – puiki vieta jaudinančių pojūčių ir vandens pramogų gerbėjams, skirta visai šeimai.
Aqua park – vandens parkas Hadaboje. Jis taip pat yra skirtas visai šeimai, čia galima ne tik pasimėgauti vandens pramogomis, bet ir apsilankyti parduotuvėse, kavinėse ar restoranuose.

Pramoginės ekskursijos: Populiariausios ekskursijos Šarm El Šeiche – žygiai keturračiais, kupranugariais, jodinėjimas arabiškais žirgais, nardymo žygiai laivais ar valtimis, kelionės povandeniniais laivais.

Pažintinės ekskursijos: Populiariausios – kelionės į Kairą arba Jeruzalę autobusu, skrydžiai lėktuvu į Luksorą arba Kairą, ekskursijos autobusu į Sinajaus kalną, Nilo kruizai.

Prekyvietės: Šarm El Šeiche yra daugybė nuostabių juvelyrinių dirbinių parduotuvių, taip pat kaip ir turgų bei kvepalų parduotuvių. Il Mercato prekybos molas - labai stilingai įrengtas ir jame prekiaujama garsių firmų prekėmis. Šis molas yra atviras ir įrengtas Italijos amfiteatro stiliumi.

Apgyvendinimas: Viešbučių pasirinkimas Šarm El Šeiche svyruoja nuo labai pigių iki labai brangių, nors labai pigių pasirinkimas mažėja, kadangi viešbučių paslaugų kokybė vis gerinama. Vyrauja 3 – 5 žvaigždučių viešbučių pasiūla.


Sekantis Egipto kurortas: Taba