Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Bankokas

Pramogų centraiSveikatingumo centraiParkaiPramoginės ekskursijosPažintinės ekskursijosPrekyvietėsApgyvendinimas

Tai vienas įdomiausių pasaulio miestų. Bankokas, kurio Chao Phraya upėje iki šių dienų išlikę daugybė kanalų, dar vadinamas Rytų Venecija. Čia gausu šiuolaikinių prekybos centrų, prašmatnių krautuvėlių, maisto turgų bei prekyviečių.

Pramogų centrai: populiariausi:

Patpong;
Nana Plaza;
Soi Cowboy;
Go – Go barai.

Sveikatingumo centrai:
Life Center: Modernus ir unikalus centras, kuriame daugiau nei 40 kabinetų. Jis pretenduoja tapti geriausiai pritaikytu grožiui ir sveikatai centru Tailande;
Boutique Spa & Beauty Salon;
Labai populiarus yra tajų masažas.

Parkai:
Crocodile Farm: Parkas skirtas bebaimėms šeimoms. Čia galima iš arčiau susipažinti su krokodilais, pamatyti įspūdingus triukus su krokodilais ir patirti ekstremalių nuotykių.

Safari pasaulis: Parkas su zebrais, žirafomis, tigrais, liūtais, įvairiais paukščiais. Ši tiriamoji kelionė patiks ir vaikams, ir jų tėvams.

Siam vandens parkas: Tai didžiausias Azijoje vandens parkas. Jis susideda iš baseinų, sūkurinių vonių, fontanų, dirbtinių bangų baseinų, vandens atrakcionų.

Svajonių pasaulis

Pažintinės ekskursijos: 10 įspūdingų vietų, kurias verta aplankyti:

Grand Palace – pastatyti 1782 metais. Rūmų komplekse yra keletas įspūdingų pastatų, turistai gali grožėtis puikia architektūra, aplankyti muziejų. Lankytojai turi būti tinkamai apsirengę, kad galėtų apsilankyti šioje šventykloje. Vyrai privalo dėvėti marškinius ilgomis rankovėmis bei kelnes, moterys turi būti taip pat kukliai apsirengę.

Kinų kvartalas – spalvingos, egzotiškos prekyvietės, daugiausia susitelkę aukso parduotuvių. Šioje srityje paplitę narkotikai, prostitucija. Lošimai.


Floating Market – chaotiškas, siauruose kanaluose plaukiojantis turgus. Čia galima mėgautis ramia atmosfera be ginčų, kurie įprasti įvairiuose turguose. Čia pat galima paragauti įvairių tradicinių patiekalų.
Aušros šventykla – tai viena iškiliausių Tailando šventyklų.

Wat Pho (Budos šventykla) – tai gulinčiojo Budos šventykla. Ji didžiausia šventykla Bankoke ir garsėja milžiniška, didinga 46 metrų ilgio Budos statula, padengta aukso lapais. Budos pėdos yra 3 metrų ilgio. Čia atliekami itin populiarūs tajų masažai, taip pat galima  užsisakyti angliškai kalbamtį gida už 200 – 400 batų.

Menam Čao Praja (plaukiojimas kanalais) – ekskursija vandens keliu, apžiūrimas senamiestis, šventyklos, stebima kasdienė žmonių buitis.

Wat Prha Kaeo (budistų šventykla) – svarbiausia budistų šventykla. Skirtingai nuo kitų šventyklų, čia negyvena vienuoliai. Šventykla gražiai dekoruota, pagrindiniame pastate yra salė, čia yra tajų piktogramos.

Khao San Road – čia susitelkę klubai, prekyvietės, barai, restoranai, verda naktinis gyvenimas.

Vimanmek Palace (karaliaus dvaras) - dvare yra didžiausia pasaulyje pastatas pagamintas iš aukso.  Čia įspūdingi antikvariniai baldai, senos nuotraukos, įvairios relikvijos. Dauguma kambarių  išsaugoję praeities atmosferą.

Chatuchak (turgus) - aprangos ir mados elementai, buitinės prekės, amatai, augintiniai, menas ir kolekcionavimas, įmonės, didmeninės prekės, maisto skyriai yra sugrupuoti spalvomis, kad būtų lengviau orientuotis.

Pramoginės ekskursijos:
Ciklas Tour Bankokas Floating Market: Apžiūrima šventykla, Aloe Vera sodai, tajų kaimas, ten galima papietauti. Tai rami kelionė;

Kelionės su dviračiais: Yra siūloma net kelių tipų turų. Kelionę galima rinktis per džiungles, po istorinę salą, po apylinkes ir t.t. kelionės yra įvairios trukmės;

Ampawa & Tha Cha Floating Market: Šią kelionę retai renkasi turistai. Plaukiant upe apžiūrimas turgus, geležinkelis, aplankoma palmių cukraus gyvenvietė, Banjarong muziejus;

Kelionės valtimis;

Boulingas;

Tajų boksas;

Segvėjų turai.

Prekyvietės:
Chidlom - Ploenchit (madingi ir brangūs daiktai);
Magasins Prekybos centras;
Turgus;
Chinatown;
Gėlių ir šviežios produkcijos turgus.

Apgyvendinimas:

Viešbučių Top 10:
Holiday Inn Bangkok;  
Baiyoke Sky Hotel;  
Novotel Bankokas Siam Square;  
Windsor Suites Hotel;  
Ambassador Hotel;  
Le Fenix Sukhumvit;  
Aš Residence Hotel;  
Citadines Bangkok Sukhumvit;
Grand Sukhumvit Hotel;  
Twin Towers Hotel.


Sekantis Tailando kurortas: Hua Hin ir Cha Am