Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Belekas

Pramogų centraiSveikatingumo centraiParkaiPramoginės ekskursijosPažintinės ekskursijosPrekyvietėsApgyvendinimas Transportas

Belekas tai naujas ir modernus kurortas laikomas prabangiausiu kurortu Turkijoje; žinomas pagrindinai iš aukščiausio lygio penkių žvaigždučių viešbučių, ir puikių golfo aikštynų. Belekas yra įsikūręs derlingoje lygumoje prie pat Viduržemio jūros tarp Antilijos ir Sidė regionų. Šį kurortą supa kalnai ir daugybė gamtinių ir istorinių įdomybių, kurios yra sunkiai pasiekiamos, bet labai gražiose vietose.

Pramogų centrai: Dauguma viešbučių turi nuosavus naktinius klubus, rengia įvairius vakarėlius. Taip pat Beleko kurorte gan mažas barų bei restoranų pasirinkimas, todėl turistams tenka valgyti viešbučių restoranuose.

Sveikatingumo centrai: Populiariausi Cornelija Diamond golf resort & SPA – jakuzi, pirtys, masažai, vitaminų baras, muzikinė maditacija, kvapų terapija, Alva Donna Exclusive Hotel & SPA – masažai, pirtys, sukūrinės vonios, įvairios terapijos, saunos.

Parkai: Belekas garsėja puikiomis golfo aikštelėmis, kurias labai populiarios tarp golfo mėgėjų. Šis kurortas yra pagrindinis golfo centras visoje Turkijoje. Golfo kursai: The PGA Sultan Golf Course, The Pasha Golf Course. Glofo aikštelėse gali žaisti ir profesionalūs sportininkai ir mėgėjai bei pradedantieji.

Pramoginės ekskursijos: Džipų safaris į kalnus, iškylos su valtimis, pirtys Pamukalėje, vandens sportai, vandens raftingas, žirgų jodinėjimas ir .t.t.

Pažintinės ekskursijos: Aukštai kalnuose esentis romėnų Burdur miestas įkurtas Aleksandro Didžiojo. Pasaulinio standarto Beleko golfo aikštynai traukia šio žaidimo mėgėjus ištisus metus, netgi žiemą. Taip pat čia galima lepintis nuostabiuose saulėtuose paplūdimiuose.

Ekskursijos organizuojamos iš Beleko: Ekskursijos Belekas

Prekyvietės: Dauguma Beleko viešbučių turi mažas suvenyrų parduotuvėles. Pačiame kurorte yra keli maži marketai, kuriuose galima nusipirkti ir suvenyrų ir maisto. Kiekvieną sekmadienį vyksta didžiulis turgus, kuriame galima rasti visko ko širdis geidžia.

Apgyvendinimas: Beleke yra 32 keturių ir penkių žvaigždučių viešbučiai. Dauguma jų yra geros kokybės ir teikia pakankamai daug paslaugų, tokių kaip barai, restoranai, klubai, baseinai, specialios aikštelės vaikams.

Transportas: Viešasis transportas norint nuvykti iki kitų kurortų galima išsinuomoti automobilį ar taksi.

 

Sekantis Turkijos kurortas: Bodrumas