Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Blanesas

Blanesas, pietų vartai į Kosta Brava, yra pusiaukelėje tarp Barselonos ir Gironos. Miestas turi stiprų dinamišką ir teigiamą charakterį, kuris padarė Blanesą pagrindiniu miestu rajone. Be to, jo natūralus žavumas daro šį miestą unikalia poilsio vieta. Bet, svarbiausia, yra žmonės: Blaneso gyventojai suteikė miestui jo žavumą ir unikalumą.

Pramogų centrai: Blanesas yra skirta labiau vidutinio amžiaus žmonės, šeimoms. Todėl naktinis gyvenimas čia būna be klubų ar kazino. Tačiau šis miestas turi labai daug restoranų su įvaitriausiomis virtuvėmis. Šis kurortas yra labiau ispanams, todėl čia vyrauja Ispaniška atmosfera, tradicijos, siestos, fiestos, šokiai ir pan.

Sveikatingumo centrai: geriausi viešbučiai siūlo savo SPA paslaugas. Taip pat yra vienas SPA centras „Blanes Terapeutica“

Parkai: Blanese yra teminis parkas „Marineland“ teikiantis paslaugas nuo atrakcionų iki vandens gyvūnų pasirodymų.

Pramoginės ekskursijos: Be vandens pramogų, čia taip pat galima aplankyti keletą klubų ir papramogauti skvošu, kartingais, tenisu, ledo rituliu su riedučiais, salės ir lauko futbolu.

Pažintinės ekskursijos: Blanesas yra žinomiausias dėl savo botanikos sodų, kuriuose yra per 4000 įvairių augalų rūšių. Tvenkinyje galima rasti įvairiausių vandens augalų, pamatyti specialius augalų sektorius, nuo medicininių iki nuodingų augalų.
Blanese taip pat yra keletas istorinių pastatų ir paminklų: Vescomtes de Cabrera rūmai, Sant Joan pilis, 15 a. fontanas su 6 chimeromis, 12 a. koplyčia su apžvalgos bokštu, pastatyta ant viršukalnės priešais miestą.

Prekyvietės: Blanesas turi kelis šimtus parduotuvių nuo dizainerių iki smulkių siuvenyrų parduotuvių. Prekybos centrai yra gerai įrengti, parduodama žinomų firmų produktais. Kiekvieną pirmadienio rytą atsidaro turgus, kuriame galima pasivaikščioti ir nusipirkti dovanų bei lauktuvių. Populiariausi yra drobės, juvelyrika, odos gaminiai. 

Apgyvendinimas: Populiariausios yra vilos ir apartamentai. Kurortas turi 15 viešbučių – 7 trijų žvigždučių, 2 dviejų ir 6 vienos. Dauguma viešbučių turi švedišką stalą, kuris įeina į kambario kainą.
Taip pat mieste yra 17 pensionų ir hostelių, kurie yra Ispaniško stiliaus. Juose galima pajusti Ispanišką kultūrą. Taip pat Blanese galima rasti ir 12 kempingų, kurie yra aukščiausios klasės.


Sekantis Ispanijos kurortas: Santa Susana