Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Chalkidikė

Pramogų centraiSveikatingumo centraiParkaiPramoginės ekskursijosPažintinės ekskursijosPrekyvietėsApgyvendinimas

Chalkidikė trijų krypčių pusiasalis, esantis Šiaurės Graikijoje. Chalkidikė yra ilgiausias pakrantės ruožas žemyninėje Graikijoje, apskaičiuota, kad daugiau kaip 500 km užima smėlio paplūdimiai ir patrauklios aikštelės.  Chalkidikėje vasara trunka daugiau kaip 300 dienų. Visas regionas yra labai miškingas, gausu  pušų ir alyvmedžių, yra vynuogynų. Pagrindiniai žemės ūkio produktai yra vynas, medus, alyvuogės ir aliejus. Chalkidikė akivaizdžiai puikus pasirinkimas ramiam poilsiui. Auksiniai paplūdimiai, gilios ir vaizdingos įlankos, tradiciniai kaimai ir moderniuose kurortuose, mažose salose, turtinga istorija, konkurencingos kultūros paveldas, ir šilti žmonės, nuostabus gamtos grožis. Chalkidikė yra vieta, kuri atitinka įvairų gyvenimo būdą.  Chalkidikė yra ideali vieta, tinka poroms ir šeimoms, kurie mėgsta ekskursijas, gamtą, maudynes, degintis ir vandens sporto veiklą. Taip pat tiems, kurie mėgsta kavines, modernius ir egzotinius vasaros klubus.

Pramogų centrai: Chalkidikėje daug barų, tavernų, naktinių klubų. (Apothiki, Ahoy, Temple Club, Goa, Mamba). Turistai mėgsta vakarus leisti kino teatruose Moundania, Kassandria, Marmaras, Poligiros, Arnea miestuose. Didesniuose miestuose yra barų ir naktinių klubų, kurie patenkins kiekvieno keliautojo skonį. Loft, Sugar, Argo ir Cool naktiniuose klubuose grojami naujausi užsienio atlikėjų hitai, o klubas Risko siūlo pasiklausyti graikų muzikos.

Sveikatingumo centrai: Didžiausias sporto ir kitų pramogų centras – Porto Carras, kuriame galima mėgautis įvairiais masažais, plaukioti baseinuose, eiti į pirtis ir saunas, sportuoti salėse ir lauke (užsiimti vandens sportu, nardymu, plaukiojimu, žaisti krepšinį, futbolą, tenisą), taip pat yra specialus mini klubas vaikams.  Chalkidikės spa centras – Oceania Club. Šiame sveikatingumo centre galima mėgautis plataus spektro procedūromis, pritaikytomis vyrams ir moterims: 7 privataus gydymo kambariai, vidinis šildomas baseinas su sūkurine vonia, fitneso studija, poilsio erdvė, kirpykla, grožio kampelis, kuriame galima įsigyti natūralių produktų.

Parkai: Vandens parkas Salonikuose, į kurį dažnai vyksta turistai, apsistoję Chalkidikėje, Piera ir Asprovalta kurortuose. Parko ypatumai: ekstremalios čiuožyklos, Crazy upė, jūros bangų baseinas, suaugusiųjų baseinas, vaikų baseinas, vaikų čiuožyklos, paplūdimio tinklinio kortai, krepšinio, mini futbolo  aikštelės.

Pramoginės ekskursijos: Chalkidikė yra ideali vieta, tinkanti poroms ir šeimoms, kurie mėgsta ekskursijas, gamtą, maudynes, gulėjimą paplūdimyje ir vandens sportą. Aktyvios pramogos yra žygiai pėsčiomis, nardymas (Nireas nardymo centre), buriavimas, vandens slidžių sportas, paplūdimio tinklinis, golfas, kelionės į kalnus dviračiais ar džipais, plaukimas valtimis į Sitonijos pusiasalį arba prie Šventojo Athos kalno.

Pažintinės ekskursijos: Ekskursijos į archeologines ir istorines vietas, Petralonos antropologijos muziejų ir urvus (muziejuje eksponuojami priešistorinės eros gyvūnų kaulai ir skeletai, pelenų liekanos, kurių amžius prilyginamas 1 mln. metų ir yra seniausias iki šių dienų žinomas ugnies pritaikymo buityje liudijimas), restauruojamas tačiau autentiškas Possidi švyturys, kruizai prie Šventojo Athos kalno, kur įsikūrusi vienintelė pasaulyje vienuolių valstybė.

Prekyvietės: Turistų lankoma vieta – Kalithea miestelis, kuriame yra didelis suvenyrų turgus. Taip pat čia galima rasti visko nuo žymiausių dizainerių gaminių ir juvelyrikos iki antikvarinių daiktų ir odos dirbinių.

Apgyvendinimas: Chalkidikėje yra daug viešbučių, vilų ir apartamentų. Populiariausi viešbučiai (3 ir 4 žvaidždučių) – Alexandros Palace Hotel & Suites, Hotel Lily Ann Village Halkidiki, Hotel Alkyonis Halkidiki. Didelis vilų kompleksas – Alia Palace Luxury.
 

Sekantis Graikijos kurortas: Kreta