Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Dahabas

Pramogų centraiSveikatingumo centraiParkaiPramoginės ekskursijosPažintinės ekskursijosPrekyvietėsApgyvendinimas

Tai žavingas nedidelis žvejų kaimelis, išsidriekęs Raudonosios jūros pakrantėje. Dahabas keliautojus keri tuo, kad  yra viena iš nedaugelio kurortinių vietų Egipte, kurios dar yra nepaliestos masinio turizmo. Į Dahabą turistus traukia dvi pagrindinės priežastys - senamiestis su savo jaukia ir atpalaiduojančiai ramia atmosfera bei Raudonoji jūra, siūlanti unikalią galimybę nardyti ar buriuoti.

Pramogų centrai: Didžiausias bei seniausias baras ir restoranas Dahabe – Tota Dance Bar, kuriame kiekvieną naktį vyksta linksmi ir įspūdingi šokių vakarėliai, įrengti 3 barai, 5 biliardo stalai.

Sveikatingumo centrai: SPA ir kitos grožio bei sveikatingumo paslaugos yra siūlomos beveik visuose viešbučiuose. Populiariausi atsipalaidavimo ir sveikatinimo būdai yra joga, Reiki masažas, įvairiausios vandens procedūros (sauna, Jacuzzi, garų pirtys, turkiškos pirtys ir pan.).

Parkai: Šiame kurorte oficialių vandens ar pramogų parkų nėra, galimos tik ekskursijos į kitų Egipto kurortų parkus, pvz., Cleopark Šarm El Šeiche.

Pramoginės ekskursijos: Populiariausios – trumpos ekskursijos po dykumas su kupranugariais, džipais, keturračiais ar žirgais; Nilo kruizas; burlenčių ar nardymo  ekskursijos. Populiariausia nardymo vieta (video) - Mėlynoji skylė (blue hole)

Pažintinės ekskursijos: Ekskursijos į Petrą, Jeruzalę, Luksorą ar Kairą; Egipto ekskursijos (antikinis Egiptas, ekskursija po Nilą ir Raudonąją jūrą, Nefertitės ekskursija).
Verta aplankyti unikalius gamtos reginius – įvairių spalvų kanjonus Sinajaus dykumoje.

Prekyvietės: Dahabas yra žymus Sinajuje dėl ryškiaspalvių prekyviečių, plataus pirkinių pasirinkimo bei puikių galimybių derėtis.

Apgyvendinimas: Dahabe yra labai įvairių kategorijų apgyvendinimo paslaugų pasirinkimas: nuo beduinų poilsiaviečių iki tarptautinius standartus atitinkančių puikios kokybės apgyvendinimo paslaugas teikiančių viešbučių.


Sekantis Egipto kurortas: El Guna