Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Dubajus

Pramogų centraiSveikatingumo centraiParkaiPažintinės ekskursijosPrekyvietėsApgyvendinimas

Dubajus yra populiariausias turistinės paskirties miestas JAE. Jis įsikūręs Persijos įlankos pietinėje pakrantėje Arabijos pusiasalyje. Dubajus yra antras pagal dydį po Abu Dabio ir paprastai pripažįstamas kaip " Persų įlankos perlas". Dubajus yra palaimintas auksine saule, paplūdimiais, pasaulinės klasės golfo įranga. Dubajuje yra pirmasis pasaulyje povandeninis viešbutis (Hydropolis), kelių milijardų dolerių vertės kurortas įspūdingoje Palm saloje. Dubajus yra miestas, kuris siūlo retų galimybių patirtį vietinių ir tautinių patiekalų iš beveik kiekvieno pasaulio regiono, tiems, kurie vertina tikrai gerą maistą.

Pramogų centrai: Dubajus siūlo didelį naktinių klubų, barų pasirinkimą. Didžioji dalis barų, kuriuose leidžiama pardavinėti alkoholį, įsikūrę viešbučiuose, tačiau yra ir keletas išimčių.
Dubajuje išleista keletas įdomių įstatymų dėl naktinių barų. Jie turi užsidaryti iki 3 val., vartoti alkoholinius gėrimus leidžiama nuo 21-erių, tačiau galite rasti ir tokių vietų, kuriose neįleidžiami asmenys jaunesni nei 25 metai.
Norint patekti į prestižiskiausius klubus, galite susidurti su griežtais apsaugininkais, tačiau jeigu jūsų kompanijoje yra nors viena mergina, problemų neturėtų kilti.

„Alamo“:  Dubajaus „Marine Beach“ kurorte ir Spa yra Tex/Mex restoranas, geriau žinomas kaip baras. Jis mėgiamas tiek emigrantų, tiek vietinių gyventojų.

„Apartment Lounge & Club“: šis klubas yra Jumeirah Beach viešbutyje. Atidaromas antradieniais – šeštadieniais.

„Atlantida“: įsikūręs šalia „Hard Rock Cafe“ durų, tai populiarus naktinis klubas, kuris susilaukia daugiausia lankytojų apie vidurnaktį. Bare vyksta įvairūs pasirodymai, norint pagyvinti atmosferą. Sekmadieniais, antradieniais ir ketvirtadieniais vyksta „Ladies night“.  Dauguma lankytojų jaunesnio amžiaus.

„Barasti Bar“:  Tai yra populiariausias baras pakrantėje, čia jūs galite atsipūsti po karštos dienos, gurkšnodami šaltą gėrimą.

Taip pat Dubajuje galite aplankyti:
„Boudoir naktinį klubą“;
„ Buddha Bar“; „Carter's“;
„Champions“;
„Chi naktinį klubą “;
„Ginseng“;
„Ikandy“.

Kino teatrai:
CineStar Cinemas;
Grand Cinecity;
Grand Cineplex;
Grand Megaplex;
Grand Mercato;
Grand Metroplex;
Lamcy Cinema;
Plaza Cinema.

Sveikatingumo centrai:
Al Nouras Spa Club: šis Spa klubas atlieka kinų ir tajų masažus su aliejumi. Be šių masažų, taip pat atliekama galvos, nugaros ir pėdų masažai. Yra ir VIP kambariai.

Kiti Spa centrai:
Active Plus Health Club & Spa;
Al Asalla Spa, Dubai Ladies Club;
Al Maha Desert Resort & Spa.

Parkai:
Safa parkas: tai yra 64 ha ploto parkas įkurtas 1975 metais Dubajaus pakraštyje.

Wild Wadi Water Park: Įsivaizduokite 12 akrų dykumos ploto pripildyta 30 milijonų litrų vandens ir tai skirta tik linksmybėms. Tai ne tik vieta, kurioje galite pasislėpti nuo dykumos karščio, bet taip pat ir vieta adrenalino fanatams, kurie gali išbandyti 33 metrų trasą, kurioje jūs galite pasiekti 80 km/val. greitį.

Magic Planet: tai pramogų parkas vaikams, įsikūręs Deira City prekybos centre.

Wonderland: 18 ha ploto, šeimos pramogų parkas siūlo platų vandens atrakcijų pasirinkimą.

Pramoginės ekskursijos: Jūs galite įsitraukti į įvairią veiklą, mėgautis savo mėgstamu sportu, arba dalyvauti tokioje veikloje, kur galite pajusti adrenalino antplūdį.

Oro turai: Iš paukščio skrydžio Dubajus atrodo labai įspūdingai. Į šiuos turus galite skristi sraigtasparniu, lėktuvu ar oro balionu. Šie skrydžiai gali suteikti galimybę jums pamatyti stebuklą, kuris vadinamas Dubajumi. Kai kurie turai vyksta virš miesto, bei  Hajar Mountains dykumos.

Kupranugarių lenktynės: Šis tradicinis sportas tik neseniai buvo atnaujintas. Kupranugarių lenktynės vyksta kiekvieną ketvirtadienį, penktadienį ir sekmadienį, o kartais ir pirmadienį ryte, kuomet lankytojams suteikiama galimybė stebėti Emyratų harmoniją su aplinka. Kupranugarių lenktynių sezonas trunka nuo spalio iki balandžio mėnesio.

Upių, upelių turai: Dubajaus turai upe yra puiki galimybė pamatyti senąjį ir naująjį Dubajų, besimėgaujant natūralia ramybe. Daugelis turų vyksta tradiciniais burlaiviais arba „Abras“ valtimis, kurios prilygsta vandens taksi.

Dykumų safaris: kelionės grupėmis dykuma, gali būti puikus būdas tyrinėti aplinką, bei susitikti su kitais žmonėmis. Tai taip pat puiki galimybė sužinoti daugiau apie arabų kultūrą. Safaris paprastai trunka pusę dienos, tačiau į kelionę galima įtraukti ir nakvynę beduinų palapinėje, toliau džipų safari, slidinėjimą smėlio slidėmis, bei dykumų šventes.

Dubajuje jūs taip pat galite: žvejoti, žaisti golfą, jodinėti, važinėtis dviaukščiais angliško tipo autobusais, užsiimti archeologiniais kasinėjimais, stebėti paukščius, plaukioti kruizais, nardyti, važinėtis kartingais, žaisti mini golfą, šaudyti, žaisti polo, užsiminėti vandens sportu.

Pažintinės ekskursijos: Dubajus padalintas į dvi dalis – Deira šiaurinėje pusėje ir Bur Dubajus pietuose. Abras tradiciniai vandens taksi naudojami kiekvieną dieną, perkelti žmonėms iš vienos įlankos pusės į kitą. Kiekviena dalis turi savo mečetes, vietinius turgus, prekybos centrus, mokyklas. Dubajus apdovanotas saulės spinduliais ir sidabro spalvos paplūdimiais.

Bastakiya kvartalas: senas Bastakiya rajonas su siaurais takeliais ir aukštais vėjo bokštais, suteikia galimybę pažvelgti į senąjį Dubajų. Netoli į rytus nuo Al Fahidi forto yra didžiausias šių namų su vėjo bokštais rajonas.

Dubajaus muziejus: Ant šio Al Fahidi forto pažymėti 1799 metai. Jis buvo pastatytas prieš kitų šalių invaziją į šalį. Dabar šis fortas, kaip ir daugelis kitų, paverstas muziejumi. Čia galite pamatyti  turtingą Dubajaus kultūros paveldą. Muziejaus įėjimas ištapytas senoviniu Dubajaus miesto žemėlapiu, kuriame galime pamatyti šio miesto plėtrą 1960 – 1980 metais. Dubajaus muziejus siūlo unikalią kelionę į dykumos gyvenimą, tradicinius arabų namus, mečetes, galite pamatyti žvejybos ypatumus, perlų ieškojimą ir mainus.

Didžioji mečetė: ji yra Bur Dubajaus pusėje. Didžioji mečetė buvo atstatyta 1988 metais ir dabar turi 70 metrų aukščio minaretą.

Šeicho Saeed Al Maktoum namai(muziejus): šeichas Saeed buvo paskutiniojo valdovo senelis, taigi jo namai dabar yra paversti muziejumi. Vėlaisiais 1800 metais, šeichas Saeed’as pasistatė šį namą netoli jūros, kad galėtų pats stebėti laivų statybą ir prekybą. Tai yra pastatas pastatytas pagal tradicinę architektūrą, su keliais vėjo bokštais ir vidiniu kiemu.

Burj Khalifa (Burj Dubai): aukščiausias pasaulio bokštas atidaytas 2010 sausio 4d. Šio dangoraižio aukštis 828 , jame yra 160 aukštų, taip pat ir aukščiausia pasaulyje mečetė bei baseinas.

„Hydropolis“: pirmasis viešbutis po vandeniu.

„The world“: privačių salų salynas.

Dubajuje taip pat galite pamatyti:
Jumeirah archeologinių kasinėjimų vietą;
Burj Al Arab viešbutį (neoficialiai vadinamą 7 žvaigždučių viešbučiu);
Jumeirah mečetę;
Al – Ahmadiya mokyklą (įkurta 1912 metais);
Burj Nahar;
Burlaivių (Dhow) prieplauką;
„Paveldo namus“.

Prekyvietės: Dubajus yra paženklintas kaip „Artimųjų Rytų prekybos sostinė“. Čia įsikūrę daug prekybos centrų ir turgų. Nėra geresnės vietos kur jūs galėtumėte rasti produktus už puikiausias kainas. Dubajuje apstu prekybos centrų, kurie gali išpildyti kiekvieną kliento pageidavimą. Automobiliai, drabužiai, elektronikos prekės, baldai, sportinė įranga ir kitos prekės – po vienu stogu.

Deira turgus: čia galite rasti tiek indiškų, tiek arabiškų prieskonių, tekstilės, virtuvės dirbinių, drabužių. Tai puiki vieta namų šeimininkei.

Deira prieskonių turgus: siauri takeliai ir svaiginantis prieskonių aromatas. Čia galite įsigyti gvazdikėlių, kardamono, cinamono, smilkalų, džiovintų vaisių, riešutų ir t.t. Visos prekės importuotos iš Vidurio Rytų. Prekės parduodamos tiesiai iš maišų, kadangi turguje pilna lankytojų.

Aukso turgus: Dubajus garsėja vienu iš didžiausių mažmeninės prekybos turgų pasaulyje, kur parduodama viskas nuo liejinių iki rankų darbo papuošalų. Derėtis privaloma.

Taip pat galite apsilankyti:
Al – Ain prekybos centre Burj Dubajuje;
Al – Ghurair City Deiroje;
Burjamen Centre;
Deira City Centre;
Dubai Festival City;
Emirates Towers Boulevard.

Apgyvendinimas: Dubajus turi daug patrauklių kurortų, kurie siūlo įspūdingus viešbučius. Pavyzdžiui tikrai verta aplankyti viešbutį Atlantis Hotel, kuris yra  dirbtinėje Palm saloje, net jeigu jūs neketinate ten apsistoti.
Mieste vyrauja 5 žvaigždučių prabangūs viešbučiai, kuriuose yra viskas nuo interneto, kabelinės televizijos iki Spa centrų naktinių klubų, plaukiojimo baseinų ir taip toliau. Kainos svyruoja nuo 38 eurų iki 1533 eurų už naktį.


Sekantis JAE kurortas: Fudžeira