Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Fudžeira

Pramogų centraiSveikatingumo centraiParkaiPramoginės ekskursijosPažintinės ekskursijosPrekyvietėsApgyvendinimas

Didingi smėlio paplūdimiai Fudžeiroje, kuriuose galite vykti į žygius, imtis trumpalaikių nardymo kursų, kai, pavyzdžiui Sandy Beach Motel kurortuose. Čia galite pamatyti daug įvairių, gražių egzotiškų žuvų, rajų. Fudžreiroje siūlomas kalnų safaris, pasižvalgymas po krioklius, išvykos į žvejybą ir kitos pramogos.

Pramogų centrai:
Starlight Super Club & Discotheque.

Sveikatingumo centrai:
Fujairah Rotana Resort & Spa;
Hotel JAL Fujairah Resort & Spa;
Dibba Fitness Centre.

Parkai:
Sandy Beach Resort: tai paplūdimys tiesiai į Indijos vandenyną, kur galite praleisti popietę ramiai gurkšnodami kokteilį. Iš čia jūs galite puikiai matyti Snoopy salą, kuri yra šiek tiek toliau nuo kranto linijos. Tarp paplūdimio pakrantės ir salos, vandenyje gausu gyvybės, todėl čia yra puiki vieta nardymui.

Royal Beach: tai didelis paplūdimys, siūlantis 240 metrų kranto liniją. Čia jūs galite išbandyti nardymo paslaugas, su profesionaliais prižiūrėtojais ir pamatyti laivų duženas ir nuostabią vandenyno augmeniją bei gyvuniją.

Pramoginės ekskursijos:
Nardymas (The Sandy Beach Diving Centre).

Pažintinės ekskursijos:
Le Meridien Al Aqah Beach Resort: šis kurortas yra šalia rifo, kuriame auga daug įvairių rūšių ir spalvų koralų. Jeigu jūs esate naras arba turite jo pažymėjimą, galite išsinuomuoti įrangą ir savo akimis pamatyti šiuos koralus po vandeniu, bei keletą laivų duženų Indijos vandenyne.

Ain al Madhab Sodai: šie sodai yra netoli Hajar kalnų. Čia yra keletas mineralinių vandenų šaltinių, atliekamos procedūros atpalaiduojančios raumenis ir pašalinančios nuovargį. Čia taip pat yra ir zoologijos sodas, galite pamatyti lauko teatrą ir seną tradicinį kaimelį.

Bulių kautynės: čia jos labai populiarios. Šios kautynės yra kitokios nei mums įprasta matyti, jose visai nėra kraujo. Daugelis bulių kautynių vyksta tarp bulio ir žmogaus, bet tik ne Fudžeiroje. Čia jie leidžia grumtis dviems buliams ir taip parodyti, kuris iš jų stipresnis. Tai yra unikalu.

Fudžeiros muziejus: šiame muziejuje jūs galite pamatyti eksponatus iš bronzos amžiaus.

Taip pat Fudžeiroje galite aplankyti:
Bithna kaimą;
Bidiya mečetę;
Fudžeiros fortą.

Prekyvietės:
Masafi Market (suvenyrai, kilimai keramikos gaminiai);
Safeer Market (drabužiai, baldai kvepalai, arbatos);
Fujairah Night Souq.

Apgyvendinimas:
Vyrauja 5 ių žvaigždučių viešbučiai, su įvairias patogumais, tokiais kaip Spa centrai, baseinai, restoranai ir kt.


Sekantis JAE kurortas: Ras Al Kaima