Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Fuerteventura

Nuolat vėjų gairinama lapo formos Fuerteventura yra tik už 100 km nuo Maroko, Atlanto vandenyne. Po Tenerifės tai antra pagal dydį Kanarų sala. Ji taip pat ir rečiausiai gyvenama – saloje ožkų daugiau negu žmonių (čia tik 69500gyventojų). Anksčiau sala buvo apaugusi tankiu mišku, bet Europos kolonistai medžius iškirto laivų statybai, o sausas klimatas ir ožkos dar labiau nuskurdino augaliją. Čia taip sausa, kad vanduo atplukdomas iš žemyno. Pajamų gaunama tik iš turizmo, bet čia jis silpnai išplėtotas. Sala vilioja vandens sporto mėgėjus ir gamtos mylėtojus. Turistus traukia daugiau kaip 150 nuostabių paplūdimių.

Pigesnės kelionės į Fuerteventūrą idėja

Pramogų centrai: Pagrindinis naktinio gyvenimo centas Fuerteventuroje yra Corralejo, jei ieškote gyvo naktinio pasaulio. Šioje srityje įsikūrę dauguma barų ir naktinių klubų, veikiančių iki pat aušros. Ramesnio gyvenimo mėgėjai čia ras keletą barų po atviru dangumi, restoranų bei nedidelių barų, kur galės pasimėgauti Lotynų ir Ispanų muzika.


Rock Island Bar: Tik gyva akustinė muzika, draugiška atmosfera.
Rosie O' Grady's: Airiškas baras ir restoranas. Čia visada gera atmosfera su tradiciniu airišku svetingumu. Nepakartojamas naminis maistas ir gyva muzika kiekvieną naktį.
Hello Beach House Bar.

Parkai:
Oazės parkas - La Lajita -  tai botanikos ir zoologijos sodai Fuerteventuros pietuose. Zoologijos sodas eksponuoja 200 gyvūnų rūšių, tokių kaip aligatoriai, beždžionės, žirafos, zebrai ir daugybė paukščių. 200,000 kv.m. ploto botanikos sode auga daugybė nykstančių rūšių augalų bei katusų. Šiandien tai viena didžiausių tropinių augalų kolekcijų Europoje, turinti daugiau nei 28000 augalų, iš kurių daugelis siekia net 4 metrų aukštį. Parke galima išvysti jūros liūtų, plėšriųjų paukščių, roplių bei papūgų šou. Taip pat parke veikia tokios atrakcijos kaip samaris kupranugariais, vaikų ferma, kurioje gyvena triušiai, vištos, kupranugariai. Čia vaikai gali pajodinėti poniais.

Baku vandens parkas – Corralejo. Vienintelis vandens parkas Fuentevenrutoje, siūlantis ne tik daugybę vandens atrakcionų, bet ir boulingą, išskirtinį golfą, važinėjimosi trasas, restoranus ir parduotuves. Vandens parkas įrengtas labai moderniai.

Pramoginės ekskursijos:
Delfinų safaris (DOLPHIN SAFARI - Corralejo): Tai pramoga visai šeimai. Skaidrus Fuerteventuros vanduo yra puikiausia vieta pamatyti draugiškuosius delfinus, kurie dažniausiai plaukioja netoli jūsų laivo. Plaukiant šiauriniu Fuerteventūros krantu, jū turite puikią galimybę stebėti didžiulius gyvūnus jų natūralioje aplinkoje. Jei tik norėsite, turėsite galimybe paplaukioti kartu su delfinais!

Fuerteventura didysis turas (Grand Tour):
Vienos dienos kelionė, į kurią įeina:
• Tradicinio vietinio ūkio lankymas, kuriame galėsite pasimėgauti garsiu tradiciniu ožkos sūriu ir pamatyti ožkas natūralioje aplinkoje.
• Buvusi sostinė Betankuria, kurioje laikas, rodos, sustojęs. Čia turėsite laiko susipažinti su miestu, nusipirkti suvenyrų.
• Toliau keliausime i Pajara, žalią oazę ant kalno stogo. Čia aplankysime Nuestra Señora de la Regla bažnyčią, su jos unikaliais actekų vartais.
• Išvažiavę iš miesto aplankysime Aloe vera gamyklą.
• Galiausiai pasieksime pietus, kur mus pasitiks kvapą gniaužiantys garsiausių pasaulyje paplūdimių vaizdai.

Timanfaya Express: Iš Corralejo keltu keliausime į Palya Blanda, iš ten autobusas nuveš į Timanafaya gamtos parką, kirsdamas nepaprastą Lava kraštovaizdį.  Keliaudami parku turėsite galimybę pamatyti skirtingus ugnikalnius ir kraterius. Turėsite galimybę pamatyti keletą demonstracijų, įrodančių karščio galią.

Jodinėjimas saulėlydžiu: Romantiškas ir atpalaiduojantis jodinėjimas arkliu geriausiuose Fuerteventūros paplūdimiuose.

Fuerteventura safaris keturračiais: Tai pažintinė ekspedicijaketurračiais. Unikali patirtis ir galimybė pamatyti kvapą gniaužiančių Fuerteventuros vaizdų.

Vandens safaris greitaeigiais kateriais: Nepamirštami pojūčiai, adrenalinas, įspūdingi vaizdai ir neįkainojama patirtis – visą tai, ką jūs gausite per 90 min vandens safarį.

Talasoterapijos (Thalassoterapia) sveikatingumo centras: Pailepinkite talasoterapijos procedūromis. Talasoterapijos sveikatingumo centre jūs neribotai galite mėgautis sauna, vandens srovėmis, baseinu ir džakuzi, taip pat masažais bei sveikais gėrimais.

Prekyvietės:
Corralejo: Čia, pagrindinėje gatveje -  didžiulė įvairių parduotuvių pasiūla, nuo rūbų parduotuvių, iki juvelyriškos, parfumerijos ar elektronikos prekių. Čia taip pat yra Kanarijos stiliaus prekybos centras El Campanario, kurio galybėje parduotuvių praleisite tikrai nemažai laiko.
Puerto de Rosario: Tai 2006 metais atidarytas tarptautinių žinomiausių prekinių ženklų parduotuvių centras. 30.000kv.m. plote veikia žinomiausios Ispaniškos ir Angliškos parduotuvės, tokios kaip Zara, Pull and Bear, H&M, C&A, Bershka, Womens Secret, Game, Jack & Jones, Quicksilver ir kitos.

Fuerteventūroje suvenyrų, natūralių produktų bei kitų gėrybių galkite nusipirkti turguose:
• Corralejo turgus  - Baku vandens parke, dirba pirmadieniais ir penktadieniais.
• Caleta de Fuste turgus – šeštadienio rytais.
• Jandia turgus – antradieniais 
• Costa Calma turgus - sekmadieniais

Apgyvendinimas: Fuerteventuroje yra nemažas pasirinkimas viešbučių, nuomojamų apartamentų, tačiau čia populiariausios vilos – privačias atostogas dievinantiems turistams. Vilų įvairovė tiesiog stebina. Žinoma, jų kainos taip pat yra kur kas didenės nei viešbučių.

Vilas siūlančios kompanijos:
SOLMAR VILLAS: Prabangios vilos su keletu kambarių, baseinais, virtuve, džiakuzi voniomis, teniso kortais ir kt. Kainos nuo 600 eurų.
INFINITI: Kompanija, siūlanti prabangius apartamentus ir vilas.

Viešbučiai:
Fuerteventuroje viešbučių kainos varijuoja nuo keliasdešimties iki kelių šimtų eurų.
Grand hotel Atlantis Bahia Real (5 žvaigždučių): Europiečių išrinktas kaip geriausias viešbutis 2010 metais.

Fuerteventura Princess (4 žvaigždučių): Norintiems pigesnio apgyvenmdinimo siūlomi svečių namai (hosteliai). Fuerteventuroje hosteliai taip pat geros būklės, tačiau jų kainos žymiai skiriasi nuo viešbučių. Hosteliuose viena para kainuoja nuo 15 eurų.


Sekantis Kanarų salų kurortas: Gran Kanarija