Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Hamametas

Hamametas – modernus kurortas pusiaukelėje tarp Tuniso ir Suso, turintis keletą geriausių paplūdimių Tunise. Apie 1960 m. šiaurinėje ir centrinėje miesto dalyse pastatyta naujų viešbučių ir dabar  Hamametas tapo tikru turizmo centru, pritraukiantis daugiau kaip pusę milijono lankytojų per metus. Medinoje (senamiestyje) siaurose gatvelėse, paslėptos senovinės pirtys ir parduotuvės. Svarbiausios naujos miesto dalies gatvės yra Bourguiba ir de la Republique, kuriose išsidėsčiusios daugelis parduotuvių, bankų, geriausi restoranai. Hamametas yra gerai žinomas tarp golfo žaidėjų: 18 duobučių aikštynai „Citrus“ ir „Yasmine“ atitinka pasaulinius standartus.

Pramogų centrai:
Hamamete dauguma pramogų centrų tokie kaip kazino, barai ar naktiniai klubai yra įsikūrę viešbutyje arba netoliese esančioje jo teritorijoje.

Sveikatingumo centrai:
Viešbučiai, kurie siūlo SPA procedūras:

Miramar Hammamet;
Bel Azur Thalassa;
Vincci Lella Baya;
Vincci Taj Sultan.

Parkai:
Vandens pramogų parkas
Zoologijos parkas
Miesto parkas
Nacionaliniai parkai

Pramoginės ekskursijos:
2 Dviejų dienų išvyka  į Sacharos dykumą;
Afrikietiškas vakaras;
Folkloro vakaras;
Karavanas, zoologijos sodas;
Medina. Alzahra parkas;
Tunisas - Kartagina - Sidi bu Saidas.

Prekyvietės:
Hamameto kurortas neturi realaus prekybos centro tinklo su parduotuvėmis išsibarsčiusiomis po kurortą. Mini-marketai tiekia, tik būtiniausius produktus ir turistinės parduotuvėlės parduoda įprastines dovanas ir suvenyrus. Daugelis iš jų yra vietoje meistriškai sukurti, tai medžio drožiniai, dėžės, odos gaminiai ir rankų darbo išsiuvinėti užvalkalai, kurie yra paklausiausi turistų pirkiniai.

Apgyvendinimas:
Hamamete yra daugiau nei trisdešimt apgyvendinimo įstaigų siūlančių savo paslaugas.

 

Sekantis Tuniso kurortas: Nabelis