Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Hua Hin ir Cha Am

Pramogų centraiSveikatingumo centrai • Pramoginės ekskursijosPažintinės ekskursijosPrekyvietėsApgyvendinimas

Tai 2 prestižiniai vienas su kitu susiliejantys kurortai, kuriuose įsikūrę aukščiausios klasės viešbučiai. Mažesnysis, Cha Am kurortas, pasižymi šilta, neformalia atmosfera. Viešbučiai išsidėstę palei jūra. Hua Hin kurorte stovi karališkoji vasaros rezidencija. Tai prabangoje skendintis aukštuomenės kurortas, kuris turi savo golfo laukus.

Pramogų centrai:
Retrophilia tai viena iš šauniausių vietų Hua Hin. Baras papuoštas įvairiausiais įrašais, karpiniais iš popieriaus ir vaizdais The Stones grupes.

Billy's Bar & Restaurant - tai populiari ir dažnai lankoma  britų turistų ir vietinių gyventojų vieta.

Žydrasis angelo kabaretas – čia jūs galte pasižiūrėti kabareto , o savaitgaliais vidurnakčio šou.

Crawford's airių baras – didelis TV, daug gerimų ir labia teigiamai vertinamas baras. Populiari vieta tarp vietinių emigrantų ir tinka šeimoms.

Jungle Juice – čia galima palošti biliardu ir paragauti tradicinių naminių patiekalų.

Octopussy – populiarus alaus baras, kur padavėjos yra apsirengusios mokykline uniforma, o sporto rungtynes galima apžiūrėti per TV. Čia galime rasti didelį pasirinkimą vietinių ir importuotų alaus rūšių.

Raudobasis baras – šaunus, ultra – modernus dizainas.

Baan Chang – šis baras patraukia žmones, kurie nori nusižeminti kitų akivaizdoje dainuodami karaoke arba pažiūrėti gyvos muzikos grupę. Darbuotojai yra labai draugiški, o gerimia pigūs.

The Blarney Stone – mažas airių baras su malone atmosfera, kur gali mėgautis pigiu alumi.

Sveikatingumo centrai:
Chiva som tarptautinis sveikatingumo kurortas esantis Royal paplūdimyje. Šis sveikatingumo centras yra vienu iš pirmaujančių pasaulyje. Chiva som teikia platų spa, medicinos ir fitneso programų pasirinkimą, kurios jungia geriausias tajų svetingumas ir vakarietiško stiliaus gydymas.

Springfield Village Spa: Šis spa centras siūlo visą gamą masažų, veido procedūrų ir hidroterapija.

Spa Alila: Senovės Azijos gydymo metodas, senas grožio receptas ir naturalių, šviežių ir kokybiškų ingredientų mišinys duoda naudą gydymui.

Pramoginės ekskursijos:
Jėgos aitvarų sportas: Hua Hin yra Tailando geriausia vieta jėgos aitvarų sporto mėgėjams. Atsitiktiniai vėjai pučiantys iš kaimyninių salų ir negilios, seklinos vietos tai puiki vieta mokytis ir mėgautis šiuo sportu. Tiems, kurie yra naujokai šioje sporto šakoje yra daug mokyklų, kurios siūlo įvadines pamokas.

Dramblių polo žaidimas: Šis žaidimas Tailande atsirado 2003 metais kasmet vykstantis renginys (dažniausiai rugsėjo mėnasį) džiugina vietinius gyventojus ir turistus.

Jodinėjimas arkliais: Tai nėra laukiniai arkliai, o prijaukinti ir gerai apmokyti, kad turistai jaustūsi saugiai jodinėdami jais. Jodinėti galima paplūdimiais, kur yra mažai žmonių arba kitomis nustatytomis trasomis.

Golfas: Čia reguliariai lankosi golfo megėjai iš viso pasaulio. Hua Hin pasaulinės klasės golfo kursai tai kiekvieno golfisto svajonė. Šis žaidimas sustiprins jūsų golfo įgūdžius.

Pasivažinėjimas keturačiais: Šis sportas yra rekomenduojama visiems, kurie mėgsta nuotykius. Jei norite galite pasirinkti tarpmiestinius maršrutus, kurie  dėka pažvelgsite į vietinių žmonių gyvenimo būdą.

Dažasvaidis: Netoli keturačių centro galime rasti dažasvaidžio karo plotą. Ši pramoga užtikrina jums įdomią, linksmą valandą ir kelias mėlynias.

Kitos pramogos:

Vandens slidės;
Buriavimas;
Burlentė (Windsurfing);
Parasailing’as;
Giluminis nardymas;
Paviršutinis nardymas;
Pasiplaukiojimas baidarėmis;
Žvejyba;
Žygiai su drambliais.

Pažintinės ekskursijos:
Hua Hin Geležinkelio stotis: Pastatytas King Rama VI karaliui, stotis yra viena iš seniausių Tailando geležinkelio stočių. Be to, ji yra viena iš gražiausių šalies geležinkelio stočių su unikalia architektūra. Ryškiausias jos bruožas yra puikus geležinkelio laukiamasis pastatytas tajų architektūros stiliumi.

Klai Kangwon rūmai: Rūmų pavadinimas pažodžiui reiškia toli nuo rūpesčių. Šiandien ji yra nuolatinė karaliaus gyvenamoji vieta.

Puek-Tian: Yra nedidelis paplūdimio kurortas įsikūręs 18 km į šiaurę nuo Cha Am. Jis garsėja Tailando garsiausio poeto Sunthon Phu  statula jūroje. Ši vieta yra labai populiari tarp tajų šeimų, kurios ateina  pailsėti savaitgalais. Čia jie valgo jūros gerybes, plaukioja, jodinėja arklais paplūdimiu. Savaitės bėgyje čia yra labai ramu.

Drugelių sodas: Įsikūręs priešais Klai Kangwon rūmus, tai pirmasis Hua Hin drugelių ir vaistažolių sodas. Apsuptas įvairių vietinių augalų, drugelių, paukščių, orchidėjų, gėlių rūšių iš viso Tailando.

Khao Takiap: Šis kalnas yra pietinėje Hua Hin dalyje, tik 4 kilometrai nuo miesto. Lankytojai gali kopti į kalną ir grožėtis vaizdu, kuris yra vienas puikiausių, žavingiausių dieną ir naktį. Kalvos viršūnėje yra šventykla, kuri vadinasi Wat Khao Takiap. Milžiniška aukso Budos statula stovinti ant uolos tapo Khao Takiap orientyru.

Khao Krailat bažnyčia: Netoli Khao Takiap randasi bažnyčia priklausanti budistams, bet iš pradžių buvo atrasta karaliaus Rama IV. Bažnyčios vitrinos ir didelis Budos atvaizdas datuojamas kelis šimtus metų.

Suan Son Pradiphat ar Sea Pine Tree Garden (jūros pušies sodas): Šis paplūdimio plotas priklauso armijos aprūpinimo tarnybai ir yra atvira visuomenei. Ji yra kažkur apie 8 km į pietus nuo Hua Hin. Tai rami ir atpalaiduojanti vieta, kur galima aplankyti įvairius restoranus ir apsistoti  pensionuose ar viešbučiuose.

Sam Roi Yot nacionalinis parkas: Tai gražus 11 pakopų krioklys yra tankiai žaliuojančiame miške Kaengkrajan nacionalinio parko teritorijoje, kurioje yra įvairių rūšių paukščių, drugelių, kuriuos galime  rasti, ypač ryte. Be to, lankytojams gali būti suteikta galimybė pamatyti laukinių gyvūnų ir kelių rūšių retų paukščių.

Hua Hin menų ir amatų centras: Įsikūręs sename name netoli Naepkhehat kelio. Šiame centre galime rasti privačių Tajų-menininkų tapybos kolekcijų, šiuolaikinių kūrinių, skulptūrų ir įvairiausių rangdarbių, taip pat čia galime rasti senų baldų ir daug nuotraukų apie Hua Hin praeitį.

Sam Roi Yod nacionalinis parkas: Įsikūrusi 63 km į pietus nuo Hua Hin, Kui Buri rajono kaimynystėje. Nacionalinio parko plotas yra 98 kvadratinių kilometrų, su kalkakmenio kalnais, pelkėmis, ir paplūdimiais. Čia taip pat gyvena įvairių vietinių ir migruojančių paukščių.

Tham Kaeo: Įsikūręs apie 23 km. nuo Pran Buri. Šis urvas yra pilnas stalaktitų ir stalagmitų. Naftinius žibintus galima išsinuomuoti šalia esančiame kaime Khung Tanot, kad lengviau būtų ištirti urvą.

Kaeng Krachan nacionalinis parkas: Tai didžiausias Tailandijos nacionalinis parkas. Ten galima grožėtis nuostabiais kraštovaizdžiais ir tropinės gamtos grožybėmis.

Prekyvietės:
Hua Hin Market Villiage: Pirmasis mieste tokio masto prekybos centras ir pramogų kompleksas, pažymintis  laipsnišką perėjimą iš žavaus žvejų kaimo prie pasaulinio lygio kurorto.

Hua Hin naktinis turgus: Labiausiai spalvingoje Hua Hin vietoje kiekvieną vakarą nuo 18 val. vyksta naktinis turgus. Čia galime rasti vietinių gyventojų rangdarbius įvairiausių daiktų, suvenyrų, tradicinius tajų maistą.

Birželio Namai: Vienas iš nedaugelio Hua Hin mados parduotuvių, parduodančias aukštos kokybės reikmenys ir drabužius.

Khomapastr: Įkurta 1949 metais, kartu su Jim Thomson's bendrove, Khomapastr yra viena iš labiausiai puoselėjamų ir labai teigiamai vertinamų markių.

Saphira: Specializuojasi unikaliais rankų darbo papuošalais iš aukso ir sidabro. Saphira yra Hua Hin pagrindinė juvelyrinė parduotuvė.

Thai Wood Décor: Drožinių ir baldų parduotuvė.

Sistema: Juvelyrinė parduotuvė

Baipoo: Ši parduotuvė parduoda viską nuo stalo įrankių iki spintos.

Chang Thai: Unikalių namų apyvokos reikmenų parduotuvė. Visi stalo įraniai yra rankų darbo iš nerūdijančio plieno.

Gaw Gai parduotuvė: Siūlo keramikos ir medžio produktus, taip pat keraminius šviestuvus.

Hua Hin Gallery Orient: Tajų rankdarbių, medienos gaminių ir  antikvarinių daiktų.

Hua Hin sūrų fabrikas.

Cha Am naktinis turgus: Dirba kiekvieną dieną išskyrus pirmadienį ir trečiadienį. Čia galime rasti įvairiausius maisto, drabužių ir kompaktinių plokštelių prekystalius.

Pajūrys – 90: Čia rasite gausą suvenyrinių prekių, ypač daiktų, pagamintų iš kriauklių. Čia taip pat galima rasti tokius prekes kaip marškinėliai, kepurės ir šortai.

Premium Outlet: Firminių drabužių parduotuvė.

Cha-Am Wet Market: Žuvų, mėsos ir daržovių parduotuvė.

Apgyvendinimas: Hua Hin yra apie 40 viešbučių, o Cha –Am virš 20 ir daugumoj visi aukšto lygio 5*. Žemiausio lygio 2* viešbutis, kuris yra tik vienas. 5*, 4* viešbučiai turi spa centrus, lauko baseinus, jakuzzi, restoranus ir siūlo įvairias kitas paslaugas. Dauguma viešbučių randasi arti jūros arba centro.


Sekantis Tailando kurortas: Koh Chang

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti