Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Italija

Italijos kurortaiAr žinai kad...RekomendacijosLankytinos vietosNacionalinės šventėsDarbo laikasTransportasSportas ir laisvalaikis Maistas ir gėrimaiTradicijos ir papročiaiTeritorijaSostinėGyventojaiMiestai, gyventojų pasiskirstymasGeografijaKlimatasValdymas KalbaReligijaLaikasElektraRyšio priemonėsPiniginis vienetas

Pigesnės savaitgalio kelionės į Romą idėja
Pigesnės savaitgalio kelionės į Milaną idėja

Italijos kurortai: Sicilija.

Ar žinai, kad... - oficialūs Lietuvos kontaktai su Italija užsimezgė per Šv. Sostą.

Rekomendacijos - Italija yra graži šalis, bet tai viena iš valstybių, į kurias vykstant jūs paprastai turėsite klausimų ir išankstinę nuomonę. Alyvuogių aliejaus, makaronų, vyno, mafijos ir saulėkaitos šalis. Italija turi daug ką duoti turistams.


Nacionalinės šventės - išsivadavimo diena - balandžio 25 d.

Lankytinos vietos - Šv. Kryžiaus bažnyčia, Ponte Vecchio tiltas, Duomo katedra, Duomo aikštė, Santa Maria delle Grazie vienuolynas, Galleria Vittorio Emanuele II, La Scala Opera, Atodūsių tiltas, Didysis kanalas (Venecija), Koliziejus, Panteonas, Pizos bokštas, Vatikanas.

Darbo laikas - 40 val. per savaitę.


Transportas - traukinių, automobilių, dviračių.


Sportas ir laisvalaikis - futbolas, krepšinis, nardymas, žvejyba, golfas.


Maistas ir gėrimai - italai labai didžiuojasi savo virtuve, kuri yra populiari visame pasaulyje. Italų kulinarijos ypatumai dėl skirtingų tradicijų labai priklauso nuo regiono.


Tradicijos ir papročiai - jeigu esate italų šeimos pakviesti pietų (kas yra retenybė), turėtumėte pas juos atsinešti nedidelę dovaną, kurią sudaro gėlės, šokoladas ir pyragaičiai.


Teritorija - 301 263 km².


Sostinė – Roma.


Gyventojai - ~ 60 mln.


Miestai, gyventojų pasiskirstymas - didžiausi miestai: Roma (2 mln. 563 tūkst. žm.), Milanas (1 mln.306 tūkst. žm.), Turinas (865 tūkst. žm.).


Geografija - Italija – valstybė pietų Europoje. Iš vakarų ją supa Tirėnų jūra, o iš rytų – Adrijos jūra.


Klimatas - klimatas Italijoje, kaip ir didžiojoje pasaulio dalyje, kinta kartu su metų laikais ir priklauso nuo to, kokioje dalyje plyti regionas.


Valdymas - aukščiausia valdžia – Ministras Pirmininkas.


Kalba - italų.


Religija - daugiau kaip 80 % gyventojų – Romos katalikai.


Laikas - (GMT +1) laiko zona.


Elektra - kaip ir Visoje Europoje naudojama 220–240 voltų 50 hercų kintamoji elektros srovė. Naudojami dvišakiai kištukai.


Ryšio priemonės - savo mobiliuoju telefonu galite naudotis visoje Europoje ir daugelyje kitų pasaulio vietų. Tai įmanoma dėl Europos Sąjungos GSM techninio standarto. Taip pat internetas.


Piniginis vienetas - Euras. (Valiutų kursų lentelę galite rasti čia)

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti