Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Kalėja

Kalėja, turistinė sostinė Maresme pakrantėje, yra žinoma kaip kosmopolitinis ir smagus miestas. Kalėja turi tipišką Viduržemio jūros klimatą.Įsikūrusi palankioje vietoje, 50 km ir nuo Barselonos, ir nuo Gironos, puikus kelių/geležinkelių tinklas ir įvairios ekskursijos/laisvalaikio veiklos programų galimybės paverčia Kalėją idealia atostogų vieta. Tai yra vienas iš svarbiausių turistinių maršrutų šalyje. Tai miestas, kerintis jūra ir kalnais, turintis turtingą praeities istoriją. Kalėja sveikina atvykėlius iš daugybės šalių su jų skirtingomis, turtingomis ir praturtinančiomis kultūromis.

Pramogų centrai: Kalėja, savo miesto lankytojams, gali pasiūlyti ganėtinai gyvybingą naktinį gyvenimą, kuriame kiekvienas atras kažką sau įdomaus. Naktinis gyvenimas aktyviausias vasaros laikotarpiu, kai tiesiog nesibaigia ispaniškų fiestų serija. Mieste veikia daugiau kaip 50 barų, dauguma kurių, sezono metu dirba ir gerokai po vidrunakčio. Norintys praleisti naktį naktiniame klube, turėtų vykti į miesto pietvakarius, kur yra įsikūrę apie dešimt naktinių klubų. Lazerių šou, didžėjai iš viso pasaulio ir aišku – jaudinantys vakarėliai iki paryčių, visa tai rasite čia. Tarp pasirinktų klubų, nemokamai suteikiamos limuzino paslaugos. Turistų geriausiai įvertinti naktiniai klubai: „Turisme 35“, „the Avenue“, „the Tunnel“ ir „Western Saloon“. Dauguma viešbučių taip pat siūlo naktines programas. Verta paminėti, jog paplūdimyje galime rasti taip pat daugybę pramogų, tai ir visos vandens (banglentės, burlentės, jėgos aitvarai ir pan.), bei sausumos pramogos (tinklinis, paplūdimio futbolas ir pan.).

Sveikatingumo centrai: Aptinkami tik aukščiausios kokybės viešbučiuose, kurie yra įsikūrę mieste. Keturių žvaigždučių viešbučių lankytojai, gali mėgautis pirčių, treniruoklių salių, teniso kortų ir pan. paslaugomis.

Parkai: Norintiems vandens ar atrakcionų parko pramogų, deja, bet teks nusivilti, kadangi jų paprasčiausiai nėra. „Dalmau“ parkas, vienintelis parkas kurorte. Šis parkas užima daugiau kaip 18 hektarų ir yra nuostabus, natūralus sodas, kuriame išvysime tipišką Vidružemio jūros mišką su pušimis ir kamščiamedžiais. Parke taip pat įkurtos ir vaikų žaidimų aikštelės.

Pažintinės ekskursijos: „Santa Maria“ – nuostabi, barokinio stiliaus bažnyčia, kurią tikrai verta aplankyti. Miesto muziejus turi 12 parodos salių, vaizduojančių Kalėjos miesto istoriją nuo iki-romėnų laikų. Miesto centro pietvakariuose galime išvysti „Torretes de Calella” griuvėsius. Tai seni bokštai, pastatyti 19-ojo šimtmečio viduryje, kaip dalis komunikacinės sistemos, kuri siekė Prancūzijos sieną. Signalai, vėliavos ir žibintas buvo naudojami, kad perduotų žinutes prieš atsirandant elektriniam telegrafui. Didžiausias ir labiausiai turistus traukiantis objektas - Kalėjos paplūdimys, kuris yra įvertintas “Mėlynąją vėliava”, kas rodo aukštą paplūdimio kokybę. Norint pamatyti daugiau lankytinų vietų, patariama sėsti į turistinį minitraukinį, kuris apvažiuoja miestą kas pusvalandį.

Prekyvietės: „Carrer de l'Esglesia” – pėsšiųjų gatvė, viena pagrindinių vietų apsipirkti. Šioje gatvėje gausu butikų, juvelyrikos parduotuvių, universalių parduotuvėlių, odos dirbinių bei suvenyrų parduotuvėlių. Kalėjoje suskaičiuojama daugiau nei 400 parduotuvių. Taip pat veikia savaitinis turgus, kuriame galite įsigyti suvenyrų iš kelionės ir rasti daugybę reikalingų prekių. Norintiems apsipirkti rimčiau, dideliuose prekybos centruose, siūloma nuvykti į netoliese esančią Barseloną.

Apgyvendinimas: Didžioji dauguma Kalėjos miesto viešbučių , siūlo aukštos klasės apgyvendinimo paslaugas prie jūros kranto. Mieste yra įsikūrę keturi keturių žvaigždučių viešbučiai, galintys pasiūlyti aukščiausios klasės paslaugas. Trijų žvaigždučių viešbučių aptiksime net 20, o dviejų žvaigždučių – 9. Šie viešbučiai tinkamiausi šeimoms su nedideliais vaikais bei vidutines pajamas turintiems lankytojams. Norintiems pigesnio ir labiau tradiciško Ispanijai apgyvendinimo, taip pat yra iš ko pasirinkti: yra vienas 2* pensionas bei trys kempingai.


Sekantis Ispanijos kurortas: La Pineda