Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Kambrilis

Kambrilis yra pačioje Kosta Dorados širdyje, kuris yra vienas iš pirmųjų turistinių maršrutų Katalonijoje. Netoli Kambrilio yra tokie miestai kaip Roman Taragona, Modernist Reus, Salou, La Pineda, Priorat regionai. Kita didelė atrakcija yra Port Aventura teminis parkas, kuris yra tiktai 10 kilometrų už miesto. Aukšta kokybė ir malonūs žmonės yra  patraukliausios miesto savybės. Turistai paprastai lanko Kambrilį dėl saulės ir paplūdimių, bet vis daugiau žmonių atvyksta, kad paragautų tradicinio maisto ir susipažintų su miesto kultūra, tradicijomis, regiono įžymybėmis.

Pramogų centrai: Kambrilis nėra kurortas, kuris garsėja naktiniu gyvenimu. Kambrilis yra labiau populiarus tarp šeimų, vyresnių porų, o tuo tarpu jaunesnės poros ir grupės draugų laiką praleisti pasirenka Salou kurortą. Tačiau Kambrilis siūlo nemažai intymios aplinkos ir atsipalaidavimo barų, kuriuose galima mėgautis kokteiliu prieš arba po vakarienės. Taip pat siūlo pasirinkimą iš Angliškų barų. O pati geriausia gėrimo patirtis Kambrilyje gali būti atrasta paplūdimio baruose, kurie dar kitam vadinami 'chiringuitos', kurie vasaros mėnesiais yra atidaryti iki vėlios nakties ir leidžia mėgautis gėrimais po atviru dangumi ir klausytis dūžtančių bangų į krantą. Daugiausiai barų yra išsidėstę prieplaukoje ir pasivaikščiojimo vietose.

Parkai: Summer at El Pescador Park – siūlo įvairiausias pramogas vaikams, į kurias įeina žaidimai, pasakų sekimas, menai, amatai, biblioteka po atviru dangumi ir pan. Parkas dirba liepos mėnesio savaitgaliais.

Pramoginės ekskursijos: Kambrilio kurortas siūlo šias aktyvaus poilsio formas:
Žvejybą
Vandens motociklus
Kitesurfing‘ą
Buriavimą
Nardymą su akvalangu
Teniso kortus
Vandens slides
Windsurfing‘ą
Golfo laukus
Plaukiojimą
Vienos dienos ekskursijas už Kambrilio kurorto ribų
Visos šios aktyvaus poilsio formos apima reikalingą įrangą ir mokymo kursus.

Pažintinės ekskursijos: Kambrilis dažniausiai yra apibūdinamas kaip paplūdimio miestas, tačiau Kambrilyje galima pamatyti ir pasigrožėti kur kas daugiau nei vien paplūdimiais. Maždaug nuo uosto teritorijos vieno kilometro atstumu yra Kambrilio senamiestis.

Kitos lankytinos vietos:
Muziejai:
Kambrilyje yra trys muziejai žinomi kaip Cambrils History Museum vardu. Iš kurių svarbiausias yra The Three Era Mill Museum. Šiame muziejuje yra funkcionuojantis hidraulinis miltų malūnas.
Agricultural museum – tai buvęs vyno rūsys, kuriame galima pamatyti įrenginius, kurių pagalba buvo daromas vynas ir alyvų aliejus.

Kambrilio bažnyčios:
La Mare de Deú de Vilafortuny Church;
La Mare de Deu del Cami Hermitage;
The Mas d'en Bosch Church.

Kitos lankytinos Kambrilio vietos ir pastatai:
The Tower of Hermitage;
The Tower of the Port;
La Llosa Roman Village;
The Telegraph Tower;
The Vilafortuny Castle.

Kambrilio statulos ir monumentai:
The Red Lighthouse.

Prekyvietės:Kambrilyje yra:
Turgus – yra du turgai, tai įprastinis ir antikvarinis turgus, kurie yra įsikūrę senamiestyje. Tai du skirtingi turgai, įprastinis turgus siūlo praktines prekės už žemą kainą, o antikvarinis turgus siūlo galimybę įsigyti įdomu daiktą, priminsiantį jūsų kelionę. Įprastinis turgus dirba kas savaitę, o antikvarinis turgus dirba kas mėnesį žiemos metu, o vasaros metu kas savaitę.

Nedidelės brangių moteriškų drabužių ir reikmenų parduotuvės (Boutique Shops) – šio tipo parduotuvės siūlo papuošalus, knygas, šokoladą, batus, meno gaminius.

Drabužių parduotuvės – dauguma tokio tipo parduotuvių yra nepriklausomos, todėl jose galima rasti originalių apdarų. Parduotuvės yra išsidėsčiusios prieplaukoje ir pasivaikščiojimo vietose, taip pat senamiestyje.

Floristai – Kambrilyje yra 8 floristai, kurie be gėlių taip pat siūlo siuntos paslaugas (galite savo mylimajam nusiųsti gėles namo ir pan.).

Apgyvendinimas: Viena iš populiariausių apgyvendinimo formų Kambrilyje yra viešbučiai, kurių vietų skaičius yra didesnis nei 7,000. Kambrilyje esantys viešbučiai reitinguojami nuo 1 iki 4 žvaigždučių. Populiariausi viešbučiai yra: Augustus Hotel, Princess Hotel (Best Cambrils), Cesar Augustus Hotel, Daurada Park Hotel, Princep Hotel, Tryp Port Cambrils and Port Vinyols.
Taip pat Kambrilyje galima rasti, kaip vieną iš apgyvendinimo formų, vilas.
Kitas ne ka mažiau populiarus apgyvendinimo variantas Kambrilyje yra stovyklavietės. Šiame kurorte priskaičiuojama apie 3,755 stovyklavimo aikšteles ir 534 vieno aukšto namus, kurie paprastai yra su veranda. Stovyklavimo aikštelės ir vieno aukšto namai gali apgyvendinti apie 17,000 žmonių.
Kita gan nauja, tačiau sparčiai auganti apgyvendinimo forma yra aparthotels, kurie yra apartamento ir viešbučio miksas.


Sekantis Ispanijos kurortas: Ibiza