Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Koh Chang

Pramogų centraiSveikatingumo centraiParkaiPramoginės ekskursijosPažintinės ekskursijosPrekyvietėsApgyvendinimas

Tai antra pagal dydį sala Tailande. alos teritorija paskelbta nacionaliniu parku. Čia daug kalnų, kuriuos dengia atogražų miškas. Saloje galima pamatyti krioklių bei kalnų upių. Tai ramiam poilsiui skirta sala, kurioje vietiniai gyventojau išsaugoję tradicinę santvarką dar verčiasi žuvininkyste, augina kokosų palmes, renka kaučiuką ir prekiauja brangakmeniais. Koh Chang sala gali didžiuotis balto smėlio paplūdimiais. Populiariausias ir ilgiausias - Tai Hat Sai Khano paplūdimys. Ši sala puikiai tinka ir nardytojams. Matomumas čia siekia iki 30 metrų, o geriausias laikas nardymui yra nuo spalio iki gegužės pabaigos.

Pramogų centrai: Naktiniame balto smėlio paplūdimyje kiekviena naktį kažkas vyksta. Populiarūs paplūdimio barai, kaip Oodie's Place ir Lemon ir Sabay baras, siūlo pagyvintą naktinį gyvenimą ir puikią gyvą muziką. Į šias vietas yra linkę eiti žmonės, kurie atvyko savaitgaliui arba ilgesnėms atostogoms, todėl, jei turite antipatija didelei miniai, geriau šių barų vengti.
Kiekvienoje kavinėje ir bare yra biliardo stalas, stalo žaidimai, didelis ekranas su kabeline televizija, organizuojami yra ugnies šou. Kavinės – paprastai būna su interneto prieigos paslauga, daugumoje kavinių taip pat galima rasti įvairių žurnalų ir knygų. Kon Chang kavinės tai puikios vietos atsipalaidavimui. Dažniausiai rekomenduojama Papa's Deli  Kai Bea paplūdimyje.
Karaoke vakarai -  teikia didelių viešbučių ir kurortų populiarūs paplūdimiai kaip balto smėlio paplūdimys, Klong Praja Paplūdimys, Kai Bae ir Lonely paplūdimiai. Ši pramoga tinka visiems šeimos nariams.

Sveikatingumo centrai: Bodiwork SPA, salos žinomiausias spa centras esantis trijuose skirtinguose paplūdimiuose:, balto smėlio paplūdimyje ( Koh Chang Kacha Resort & Spa), Klong Prao paplūdimyje (VJ Plaza "), ir Kai Bae paplūdimyje. Valdomi profesionalų Bodiwork SPA  turi ne tik platų meniu, kokybiškų priežiūros paslaugas, naudojant geriausias natūralias medžiagas, jis taip pat siūlo mokymo programas ir kursus SPA terapeutams,bet taip pat tiems, kurie domisi.
Paplūdimio trobelėse vietiniai gyventojai atlieka masažo paslaugas siūlydami tradicinius tajų ir kojų masažus. Šios paslaugos yra biveik kiekviename viešbutyje, bet tokios naturalios ir atsipalaiduojančios aplinkos nesuteikia nei vienas viešbutis.
Vyksta Jogos užsiėmimai. Jie yra pravedami gražiame, moderniame ir mediniame pusiau tajų stiliaus name, esančiame prie vandens, ramioje apylinkėje. Joga yra viena iš geriausių būdų išsaugoti sveiką ir jaunatvišką kūną. Asanos (pozos) išlaiko kūno lankstumą ir gyvybiškumą, o meditacija ir pranajama (jogos kvėpavimas) dėka jūsų protas liks nepaliestas. Tai iš esmės natūralus būdas valdyti jūsų nuotaikos ir nuraminti protą.

Parkai: Medžių viršūnių nuotykių parkas: Ši veikla šeimoms, paaugliams ir asmenims mėgstantiems nuotykius. Čia jūs sužinosite kaip virvių tiltais, sūpyklėmis, „skraidančiomis“ riedlentėmis, iš vieno medžio nusigauti į kitą.          

Pramoginės ekskursijos:

Žvejybinės išvykos;
Žygis po džiungles.

Dauguma turistų renkasi kitokio pobūdžio veiklas, pvz: nardymas, išvyka su drambliu arba paprasčiausia paplūdimius, bet jei nori išbandyt savo ištvermę ir atostogų metu reikia tau mankštintis ši veikla yra kaip tik tau. Tai veikla, kuri nėra lengva, nes nėra čia pažymėtų kelių, reikalauja daug jėgų ir ištvermės.

Giluminis nardymas: BB Divers (Bang Bao Divers) tai Belgų 5* nardymo centras, kuris įsikūrė Koh Chang 2003 metais. Jie siūlo visus PADI kursus, smagų nardymą ir paviršutinį nardymą ir jaukia atmosferą.

Paviršutinis nardymas (snorkeling): Geriausios nardymo vietos yra mažos salelės į šiaurę nuo Koh Rang – didelė negyvenama (išskyrus kelių nacionalinio parko prižiūrėtojų) sala į pietus nuo Koh Chang. Laivai taip pat dažnai sustoja prie Koh Wai paplūdimio, kuri yra gera vieta  nardant ir žuvų šėrimui iš prieplaukos.

Plaukiojimas baidarėmis (Sea kayaking): galit lengvai aplankyti baidarėmis. Plaukiodami baidarėmis galite aplankyti vietas, kurių pėsčiomis bus neprieinamos. Šia pramoga gali naudotis ne tik suaugusieji, bet ir jaunimas.
Kof Chang‘s golfo aikštymas.

Šaudymas šaunamaisias ginklais: Šiai veiklai yra naudojami oro šautuvai, ir plastikinės kulkos. Šie ginklai nėra toki galingi kaip reguliarūs oro šautuvai, bet vis dar gali būti naudojami sportiniam šaudymui ir karo žaidimams.Šis aikštynas yra įsikūręs Klong Prao dalyje. Ši pramoga Koh Chang‘e yra labai populiari, todėl nenustebkite jei gatvėje pamatysite žmogų su keista apranga. Šaudyti gali naudotis kiekvienas, nes kiekvienas dalyvis gauna viso kūno apsaugą.

Plaukiojimas su delfinais: Deja, bet jūs neturėsite galimybės paplaukioti su delfinais atviroje jūroje, bet tai galima padaryti Koh Chang Delfinų parke. Dauguma žmonių svajoja paplaukioti su šiais nuostabiais gyvūnais, bet mažai kas ją įgyvendina. Be šios pramogos delfinų parke galite pamatyti delfinų šou ir nusipirkti suvenyrų.

Buriavimas.

Pasivažinėjimas keturačiais: Chai-chet tai siauras su purvo takais puseselis – tai puiki vieta mokintis važinėti keturačiais. Keturačių maršrutai yra įvairių ilgių ir sunkumo lygių. Koh Chang sala nėra lengvai pasiekiama pėsčiomis, todėl vienintelis būdas ją apžiūrėti tai su keturačių pagalba.  

Skraidymas lėktuvu: Kad pamatyti Koh Chang iš viršaus turėtai lipti į kalnus, bet paprasčiau būtų skristi šiuo lektuvuku ir iš paukščio skrydžio pamatyti visą salą, paplūdimius ir kitas šios salos grožybes.

Žygiai su drambliais: Koh Chang saloje yra keturios dramblių stovyklos. Trys yra įsikūrusios Klong Praja zonoje ir vienas 2 km į šiaure nuo Koh Chang. Visos stovyklos siūlo tuos pačius žygius už tą pačią kainą. Tad stovyklos pasirinkimas lemia kaip tu toli nori keliauti su drambliais ir kokioje aplinkoje.

Pažintinės ekskursijos:
Koh Chang’s mažiausias restoranas:  Sea Breeze dviejų stalų virtuve su atvira virtuvę, kuri leidžia jums mėgautis patiekalais, draugiška kompanija ir gali pamatyti kaip tavo tajų patiekalas yra paruošiamas. Reguliarius patiekalus galima ten užsisakyti, bet jeigu norite kažko kito pvz: jūrų gerybių reikia pranešti iš anksto ir bus jos jums nupirktos.

Klong Plu krioklys: Vakarinėje pakrantėje Koh Chang yra populiari vieta praleisti rytą ar popiete. Važiuojant pagrindiniais keliais jis yra gerai pažymėtas ir lengvai prieinamas. 600 metrų pasivaikščiojimas pakrantės takeliu iki įspūdingo kroklio kainuoja 200 batų suaugusiems, o vaikams 100 batų.

Bang Bao žvejų kaimas: Šis kaimas garsėja nebrangiu apgyvendinimu ir jūros gerybėmis. Šiame kaime dauguma tai žvejai , todėl būtent ir kaimą pavadino Bang Bao žvejų kaimu. Čia galime rasti suvenyrų parduotuvę ir maisto prekių parduotuvę, kur galima nusipirkti džiovintų jūros gerybių ir krevečių.

Kinų stiliaus Chao Po šventykla.

Koh Chang bezdžionių mokykla: Labai įdomi patirtis. Nauja Koh Chang bezdžionių mokykla įsikūrusi balto smėlio paplūdimys. Centro funkcijos tai aukštos kvalifikacijos beždžionėmių dresiravimas, mokymas atlikti triukus prieš auditoriją.

Prekyvietės: Balto Smėlio paplūdimyje yra didžiausias susitelkimas mažų parduotuvukių su paplūdimio reikmenimis, tai pat CD, DVD, paveikusiai ir Koh Chang suvenyrai. Didelis įvairių amatų ir meno pvz: paveikslai, kilimai, šalikai, antikvariniai dalykai siūlomi yra daugelyje parduotuvėlių esančių šalia pagrindinio kelio ir kiekviename kitame paplūdimyje.

Apgyvendinimas: Koh Chang‘e yra virš 40 įvairių lygių viešbučių. Daugumoj visi aukšto lygio 5*, 4*, o žemiausio 2* lygio viešbutis. 5*, 4* viešbučiai turi spa centrus, lauko baseinus, jakuzzi, restoranus ir siūlo įvairių kitų paslaugų. Dauguma viešbučių randasi arti jūros arba centro.


Sekantis Tailando kurortas: Pataja