Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Tossa de Maras

Tossa de Mar, "gėlių jūra", “žydrasis rojus", išsiskiria kaip vienas iš Kosta Brava labiausiai pastebimų kurortų. Tossa de Maro transformacija iš žvejybinio kaimo į turistinę poilsio vietą buvo stulbinama.Tūkstančiai turistų, kurie atvyksta kasmet iš viso pasaulio yra labai svetingai sutinkami. Tossa gali pasiūlyti visko po truputį: taikūs nuošalūs užutekiai,įlankos ir nepaliesti paplūdimiai palei kranto liniją, kokybiškos paslaugos turistams, parkai ir miškai, mėgstantiems pasivaikščioti, paminklai ir istorinės įžymybės, stulbinantis kalnų peizažas.

Pramogų centrai: Jeigu atvykęs norėsi naktinių klubų, kazino ir panašiai, teks nusivilti, nes šis kurortas nėra naktiniam gyvenimui, vietiniai patars geriau keliauti į netoliese esantį  Llorete de Mar kurortą, bet yra keletas naktinių barų, kur galima išgirsti klasikinės Ispanų muzikos, rokenrolo, džezo ir vėliausių hitų. Be to galim rasti ir tradicinių Ispaniškų barų, kuriuose vyrauja rumba ir flamengo. Patys viešbučiai rengia naktinę programą tiek vaikams tiek suaugusiems.

Sveikatingumo centrai: yra tik aukščiausio lygio viešbučiuose.

Pramoginės ekskursijos: Šiame miestelyje vyrauja vandens pramogos, kaip nardymas, banglentės, burlentės, jėgos aitvarai ir pan. Visos šios pramogos yra susitelkusios vandens sporto centre.

Pažintinės ekskursijos: Tossa de Mar galima aplankyti The Villa Vella – vienintelis išlikęs viduramžių miestas, kurį supa siena. Šio miesto viduje yra savivaldybės muziejus, kuriame galima pamatyt archelogines iškasenas ir modernios dailės parodas. Toliau vietiniai jums pasiūlys vykti į gretimus miestelius.

Prekyvietės: Tossa de Mar kiekvieną ketvirtadienį vyksta turgus, kuriame galima nusipirkt lauktuvių ir šviežios produktų. Prekybos centrus čia galima rasti tiktai viešbučių kompleksuose ir kempinguose.

Apgyvendinimas: Tossa turi gera apgyvendinimo infrastruktūrą. Yra keli aukščiausio lygio modernūs viešbučiai, užtektinai vidutinio lygio, trijų žvaigždučių apgyvendinimo įstaigų. Vieno, dviejų, trijų žvaigždučių viešbučiai siūlo įvairias paslaugas ir infrastruktūras, kad suderintų visų svečių skonius.
Jeigu nori pigaus ir malonaus apgyvendinimo, patartina rinktis pensionus ar hostelius, kuriuose galima pajusti Ispanišką atmosferą. Infrastruktūrą yra gana paprasta, komfortiška ir maloni, bet galima gauti ir su paslauga pusryčiai ir lova (B&B).
Taip pat yra 5 aukščiausio lygio kempingai, juose galima išsinuomuoti palapines, namukus ant ratų (kemperius), vieno aukšto medinius namelius. Taip kepingai turi savo parduotuvę, baseiną, barą, restoraną, skalbyklą ir kirpyklą.


Sekantis Ispanijos kurortas: Kosta del Solis