Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Kreta

Pramogų centraiSveikatingumo centraiParkaiPramoginės ekskursijosPažintinės ekskursijosPrekyvietėsApgyvendinimas

Kreta žymi savo 1.000 km ilgio kranto linija, kurioje gausu daugybė kavinių, įlankų ir pusiasalių, smėlėti paplūdimiai išilgai Viduržemio jūra su daugybe salų. Kreta yra vienas iš populiariausių atostogų paskirties vietų Europoje.  Kreta yra didžiausia sala Graikijoje. Penktoji  pagal dydį Viduržemio jūroje. Kretoje galima užsiimti alpinizmu, žvejyba, žygiais, nardymu ir vandens pramogomis.

Pramogų centrai: Naktinis gyvenimas Kretoje yra vienas dinamiškiausių Graikijos salose – pradedant angliškais barais ir vakarėliais, baigiant tradiciškais Kretos stiliaus muzikos ir šokių vakarais. Populiariausi naktiniai klubai – Elite Club, Kahlua Beach Bar, Murphy’s Bar. Daugumą kitų pramogų teikia viešbučiai.

Sveikatingumo centrai: Aukštos klasės paslaugas teikia viešbutis Perle Hotel& Health Spa Marine, treniruokliai ir baseinai yra beveik visuose viešbučiuose (Blue Palace, Six Senses). Spa centrai dėmesį skiria sveikatos, grožio, streso mažinimo procedūroms naudojant grynus, natūralius ir aplinką tausojančius produktus. Gydymą atlieka kvalifikuoti gydytojai ir specialistai, kurie taiko Rytietiškus ir Vakarietiškus terapijos metodus.

Parkai: Vandens pramogų parke Limnoupolis galima smagiai praleisti laiką su šeima, čia sau pramogų ras kiekvienas. Parko lankytojai bus nustebinti ne tik puikia architektūra, bet ir įspūdingais vandens pramogų žaidimais, baseinais ir egzotiškomis dirbtinėmis upėmis. Centrinio baseino dydis net 1500m², 130m čiuožyklos su panoraminiu vaizdu, 55m "laisvojo kritimo" maršrutai. Vaikai gali pramogauti jiems skirtuose baseinuose, žaidimų aikštelėse. Limnoupolis parke yra 2 barai, restoranas ir prekybos centras.

Pramoginės ekskursijos: Vandens motociklai, žygiai kanojomis ir baidarėmis, nardymas (keliose mokyklose aplink salą siūlomos ekskursijos ir kursai tiek pradedantiesiems, tiek sertifikuotiems narams, suteikiantys galimybę pamatyti nuostabų povandeninį Viduržemio jūros pasaulį), paplūdimio žaidimai,  jodinėjimas po alyvmedžių giraites ir vynuogynus, apleistus paplūdimius arba senovinius kaimus, kopimas į kalnus.

Pažintinės ekskursijos: Dažniausiai organizuojamos kelionės į kalnus, ekskursija į Knoso rūmus, kurie yra Mino civilizacijos laikų centras, žinomas kaip vienas seniausių kultūros paminklų, Herakliono muziejus, kuriame yra didžiausia pasaulyje Mino civilizacijos meno kūrinių kolekcija, ir uosto sienos, Samaria Gorge nacionalinis parkas. Viena įdomiausių ekskursijų – apsilankymas Samarijos tarpeklyje, kur galima pasigrožėti kiparisų miškais, pereiti išdžiūvusią upę ir atsigaivinti prie švariausių kalnų šaltinių, po to akmenuotu taku nusileisti prie pat Libijos jūros kranto.

Prekyvietės: The Chania turgus po stogu laikomas vienu geriausių Europoje, jame yra 76 parduotuvės, kur galima nusipirkti Graikijos kalnų arbatos ir kitų prieskonių bei žolelių. Turistų mėgstamiausi pirkiniai – čiobrelių medus, alyvuogių aliejus ir rakė (vynuogių degtinė). Turgus miesto gatvėse yra puiki vieta nusipirkti vietinių vaisių ir daržovių, žuvies, gyvų vištų ir triušių, augalų ir pigių drabužių.  Geriausias suvenyras – žydroji keramika.

Apgyvendinimas: Geriausi aukščiausios klasės viešbučiai - Elounda Mare Hotel, Istron Bay Hotel, Palazzo Rimondi, Casa Delfino. Juose siūlomos įvairios paslaugos – kino teatras po atviru dangumi, baseinai, kavinės ir restoranai, spa ir sporto centrai, taip pat žaidimų aikštelės vaikams.


Sekantis Graikijos kurortas: Mikonas