Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

La Pineda

Ilgi, smėlėti La Pineda paplūdimiai yra Kosta Dorada pagrindas, kas reiškia auksinę pakrantę. Tai puikus pajūrio maršrutas šeimoms, kuriame yra puikios laisvalaikio, pasilinksminimų galimybės, patogumai, vandens parkai.Poilsiavietėje yra daug kavinių, barų pačiose gatvėse. Svarbiausias La Pineda paplūdimys yra vienas iš ilgiausių pajūrio bulvaro pasivaikščiojimų Katalonijoje. Vasarą čia vyksta įvairios fiestos ir pasilinksminimai.

Pramogų centrai: La Pineda miesto naktinis gyvenimas nepasižymi aktyvumu, ypač palyginus su kaimyniniu Salou miestu, tačiau ir čia neteks visiškai nusivilti. Sezono metu veikia keletas naktinių salsos ir disco stiliaus barų. Naktinį miesto gyvenimą pagrinde organizuoja patys viešbučiai su įvairiomis programomis, kaip pvz. karaoke vakarai ir pan. Didžiausias ir lankomiausias klubas mieste – „Pacha“. Kaip ir daugumoje kaimyninių miestų, taip ir La Pinedoje, miesto svečiams siūlomas ne mažas asortimentas vandens pramogų. Kurortinėje zonoje taip pat rasime "Pineda drink" bulvarą, su daugybe kavinių, restoranų, barų ir diskotekų.

Sveikatingumo centrai: Kaip ir jau minėtuose miestuose, viešbučių lankytojai gali mėgautis pirčių, treniruoklių salių, teniso kortų ir pan. paslaugomis. Taip pat sporto mėgėjai turi galimybę apsilankyti čia esančiame „Euro sport“ komplekse, kur gausu modernių treniruoklių.

Parkai: Mieste yra įsikūręs vandens pramogų parkas „Aquopolis“. Pastarajame galime rasti daugybę vandens pramogų, delfianriumą bei išvysti jūros liutų pasirodymus. Taip pat yra įrengta daugybę žaidimų aikštelių mažiausiems lankytojams, mini-golfo aikštynas ir daugybė kitų pramogų.

Pažintinės ekskursijos: Siūloma aplankyti "Pines of Mariscal" skulptūrą, kaip ir visuose kurortiniuose miestuose, didžiuliu turistų traukos centru yra paplūdmiai. Garsiausias La Pineda miesto paplūdimys – „Passeig de Pau Casals“, kuris yra vienas ilgiausių Katalonijos regiono paplūdimių.

Prekyvietės: La Pinedoje nėra daug parduotuvių, vyrauja suvenyrų kioskai ir prekybos centrai, kurie pardavinėja būtiniausias atostogų prekes. Norintiems didesnio pasirinkimo parduotuvių, siūloma nuvykti į netoliese esantį Taragona miestą.

Apgyvendinimas: La Pineda yra naujas, neseniai įkurtas kurortinis miestelis, taigi dauguma apgyvendinimo įstaigų yra naujos ir modernios. Mieste rasime keletą prabangių, 4* viešbučių bei daug 2* ir 3* viešbučių. Taip pat popluliarūs apartamentai, kadangi mieste apsilanko daug šeimų su vaikais. Kaip ir kituose kurortuose, čia galime rasti kempingų, stovyklaviečių.


Sekantis Ispanijos kurortas: Salou