Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

JAE lankytinos vietos

Džumeiros mečetėDubajaus muziejusAl Ahmadija mokyklaBastakija rajonasŠindaga rajonasBurj al Arab viešbutisBurj KhalifaDubajaus prieplaukaPalmių salynas

Džumeiros mečetė: Ši mečetė laikoma pačia patraukliausia mečete regione. Į  Džumeiros mečetę įleidžiami ne tik musulmonų tikėjimo žmonės, bet ir kitatikiai. Trečiadieniais čia rengiami turai, kurie baigiami klausimų atsakymų valandėle tiems, kas nori daugiau sužinoti apie islamą. (žiūrėti video)


Dubajaus muziejus: Muziejus buvo pastatytas 1787 m. ir yra seniausias iš esamų pastatų Dubajuje. Muziejaus eksponatai apibūdina senovės ir dabartinių Arabų Emyratų gyventojų gyvenimo būdą. Tai nuostabi ekspozicija, parodanti, kaip iš vargano kaimelio Dubajus virto metropoliu. Šis muziejus yra pagrindinis muziejaus Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Didžiausio lankytojų srauto muziejus susilaukia rugpjūčio ir balandžio mėnesiais. Kasmet Dubajaus muziejų aplanko daugiau nei 600 tūkst. lankytojų iš viso pasaulio. (žiūrėti video)


Al Ahmadija mokykla: Ši mokykla įsikūrusi viename iš Dubajaus rajonų - Deira. Tai pirmoji Dubajaus mokykla, pastatyta 1912 metais. Mokykla yra renovuota stengiantis išlaikyti to meto architektūros tendencijas. Įėjimas į mokyklą nemokamas.


Bastakija rajonas: tai viena iš paskutiniųjų vietų, kurioje galima pamatyti senojo Dubajų architektūrą, jos tradicinės spalvas, namus. Čia galite rasti ir jaukių meno galerijų bei puikių pasisėdėjimo vietų. (žiūrėti video)


Šindaga rajonas: šis rajonas tai buvusio šeiho Rašid Al-Maktorum namai. Šindaga rajone yra daug istorinio paveldo muziejų.


Burj al Arab viešbutis: Vienintelis pasaulio viešbutis turintis septynių žvaigždučių (7*) įvertinimą. Norint patekti į viešbučio vidų būtina užsiregistruoti iš anksto. Lankytojai turi laikytis "smart casual" aprangos kodo. Norint rezervuoti kambarį Burj al Arab viešbutyje tai būtina padaryti prieš mėnesį, staliuką restorane - bent prieš kelias dienas. Turėkite omenyje, kad vizitas šiame viešbutyje gerokai palengvins jūsų piniginę. (žiūrėti video)


Burj Khalifa: Tai aukščiausias pasaulio pastatas, kurio aukštis siekia 828 metrų. Burj Khalifa yra 160 aukštų pastatas, kuris net 300 metrais aukštesnis už dabar jau antrą pagal aukštį pastatą Taipėjuje. Šiame gigante rasite devynis viešbučius, parduotuvės, apartamentus. Šio milžino kaimynystėje įsikūręs didžiausias pasaulyje "šokantis" fontanas. Fontano ilgis – 274 metrai, o jo srove gali iššauti iki 152 metrų. (žiūrėti video)


Dubajaus prieplauka: Viena populiariausių moderniosios arabų architektūros vietų tarp vietinių gyventojų ir turistų. Čia įsikūrę puikūs viešbučiai bei prekybos centras prieplauką puošią nuostabūs paplūdimiai. Nuo prieplaukos atsiveria nuostabūs įlankos vaizdai.


Palmių salynas: Tai trys didžiausios pasaulyje dirbtinės salos, įrengtos netoli Dubajaus kranto. Projektas buvo vykdomas tam, kad papildomai sukurti paplūdimių bei gyvenamų namų statybos plotų. (žiūrėti video)

 

Kitų šalių lankytinos vietos:

Turkijos lankytinos vietos
Egipto lankytinos vietos
Kipro lankytinos vietos
Graikijos lankytinos vietos
Bulgarijos lankytinos vietos
Prancūzijos lankytinos vietos
Ispanijos lankytinos vietos
Tuniso lankytinos vietos
Kanarų lankytinos vietos
Tailando lankytinos vietos
Kroatijos lankytinos vietos
Italijos lankytinos vietos
Portugalijos lankytinos vietos

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti