Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Kanarų lankytinos vietos

La PalmaEl HierroLa GomeraLos CristianosLa LagunaSanta CruzTeide Nacionalinis parkas

Pigesnės kelionės į Lanzarotę idėja
Pigesnės kelionės į Fuerteventūrą idėja
Pigesnės kelionės į Tenerifę idėja
Pigesnės kelionės į Gran Kanariją idėja

La Palma – stačiausia pasaulio sala. La Palma saloje dominuoja trys spalvos: mėlyna, žalia ir juoda. Mėlyna – tai salą supantis vandenynas, žalia – gausybė pačių įvairiausių rūšių augalų, juoda – vulkaninės uolienos kraštovaizdyje ir juodo smėlio paplūdimiai. Santa Cruz de la Palma išsaugota daug elegantiškų XVII ir XVIII a. pastatų. Saloje gaminami aukščiausios kokybės rankų darbo cigarai iš vietoje išauginto tabako.


El Hierro – mažiausia Kanarų sala, mažai paliesta civilizacijos, labiausiai į pietus ir vakarus nutolusi Kanarų sala, todėl čia vėliausiai Ispanijoje leidžiasi saulė.


La Gomera – gražiausia salos vieta – Parque Nacional de Garajonay, kuri yra įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Vietinis vynas turi skiriamąjį požymį, dažnai patiekiamas kartu su Tapa (užkandis): vietos sūris, skrudinta kiaulienos arba ožkų mėsa.


Los Cristianos – senas Adeje miestelis, kuriame yra tarpeklis ir jame šniokščiantis krioklys. Šiandien miestas siūlo įspūdingas atostogas dvejuose aukso smėlio paplūdimiuose, gausybėje barų ir restoranų bei ištisus metus saulėtame klimate. Čia viešbutį ar apartamentus ras kiekvienas pagal savo kišenę. Siūloma įvairiausių ekskursijų bei pramogų, kaip delfinų ir banginių stebėjimas, pramoginė žvejyba, organizuojami vakarėliai kruiziniuose laivuose.


La Laguna – antra pagal dydį Tenerifės gyvenvietė, įrašyta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą dėl XVI a. pr. statinių. Miestą įkūrė Alonso Fernández de Lugo tarp 1496 ir 1497 metų. La Laguna ilgą laiką buvo sostinė. Pakrantės teritorija buvo puolinėjama piratų. 1701 m. La Lagunoje įkurtas universitetas. Keletoje gatvių, dėl jose esančių reikšmingų istorinių objektų, uždarytas automobilių eismas.


Santa Cruz – gausu istorinių pastatų, gražiausias dirbtinis 7 km ilgio paplūdimys. Pagrindiniai turistiniai orientyrai miestai yra Auditorio de Tenerife (Aula Tenerifė), Santa Cruz bokštai (Torres de Santa Cruz), Bažnyčia. Santa Cruz de Tenerife įsikūrė pirmasis UNESCO centras Kanarų salose. Miestas persmelktas skirtingų kultūrų, kurios suteikia jam kosmopolitinių požymių. Didžiausios atskiros bendruomenės imigrantų iš: Lotynų Amerikos, Afrikos ir Vakarų Europos.


Teide Nacionalinis parkas įsikūręs Tenerifės saloje. Parko pasididžiavimas Teide ugnikalnis, kuris yra aukščiausias Ispanijoje ir Atlanto vandenyno salose (jis yra trečias pagal dydį pasaulyje ugnikalnis nuo salos pagrindo). Tai vienas iš seniausių ir didžiausių nacionalinių parkų Ispanijoje, žinoma tai svarbi dalis Kanarų saloms. Kitas vulkanas įsikūrę parke (šalia Teide) yra Pico Viejo. Jis yra antras pagal dydį vulkanas Kanarų salose su 3135 m viršūne. Teide yra labiausiai lankomas nacionalinis parkas Ispanijoje, net 2,8 milijono lankytojų per metus.

 

Kitų šalių lankytinos vietos:

Turkijos lankytinos vietos
Egipto lankytinos vietos
Kipro lankytinos vietos
Graikijos lankytinos vietos
Bulgarijos lankytinos vietos
Prancūzijos lankytinos vietos
Ispanijos lankytinos vietos
Tuniso lankytinos vietos
JAE lankytinos vietos
Tailando lankytinos vietos
Kroatijos lankytinos vietos
Italijos lankytinos vietos
Portugalijos lankytinos vietos

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti