Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Malagos lankytinos vietos

Alcazaba tvirtovėBonsai medelių muziejusSalvador Dali skulptūrosFuente de Piedra ežerasMalagos KatedraMijas bulių kovų arenaPiccaso muziejusTorcal de Antequera parkasMergelės Marijos šventovė uolojeFunny Beach teminis parkasAtalaya golfo aikštynasNerja urvai

Atsisiųsti pdf formatu

Alcazaba tvirtovė


Alcazaba tvirtovės ištakos siekia tolimą praeitį – ji buvo pastatyta beveik prieš tūkstantį metų. Kadaise čia gyveno musulmonų didikai. Tvirtovės architektūroje atsispindi arabiško stiliaus bruožai – arkos formos vartai ir durys, smulkių akmenukų mozaikomis dekoruotas grindinys. Tvirtovėje ypač gražu pavasarį, kai žydinčios gėlės violetine spalva papuošia žalumos stokojančią aplinką. Į Alcazaba gali būti sudėtinga patekti, nes ją juosia net dvi gynybinės sienos... Todėl geriau naudotis vartais.

Bonsai medelių muziejus


Mažutėliai bonsai medeliai įkūnija subtilų augalo grožį ir ilgą bei kruopštų žmogaus rankų triūsą. Marbella miestelyje esančiame muziejuje galite pamatyti vieną turtingiausių bonsai kolekcijų visoje Europoje. Kone kiekvieną muziejaus svečią pakeri aplinkos harmonija – tarp miniatiūrinių medelių telkšantys baseinėliai, dekoruoti akmens ir gėlių kompozicijomis. Kai kuriems bonsai jau daugiau kaip trys šimtai metų.

Salvador Dali skulptūros


Marabella miestelyje galite savo akimis išvysti pasaulinio garso menininko Salvador Dali kurtas skulptūras. Genialiojo siurrelizmo atstovo kūriniai didingai puošia Avenida del Mar pėsčiųjų bulvarą. Pasigrožėję skulptūromis, galėsite užsukti į čia pat esančias parduotuves, barus ir kavines.

Fuente de Piedra ežeras


Fuente de Piedra ežeras telkšo šalia to paties pavadinimo miestelio. Prie sūravandenio vandens telkinio turistus labiausiai vilioja pulkai flamingų – grakščių rožinės spalvos paukščių. Ežeras priklauso gamtos rezervato teritorijai, nes čia randama nemažai retų gyvūnų ir augalų rūšių. Šalia Fuente de Piedra esančiame informacijos centre galėsite apžiūrėti ežero floros ir faunos ekspozicijas ir netgi stebėti paukščius realiu laiku monitoriuje, mat rezervato teritorijoje sumontuota kamerų sistema. Fuente de Piedra miestelyje visada galėsite pasimėgauti vietinės virtuvės patiekalais ir gėrimais.

Malagos Katedra


Malagiečiai Katedrą vadina miesto perlu. Puošniajam statiniui suręsti prireikė net 200 metų. Tačiau nepaisant ilgų statybų, vienas iš dviejų Katedros bokštų taip ir nebuvo pastatytas. Todėl dabar Malagos perlas dažnai vadinamas vienaranke ledi (la manquita). Katedra pasižymi architektūrinių stilių įvairove – dėl netrumpų statymo darbų čia aptiksite ir Gotikos, ir Renesanso, ir Baroko ženklų. Katedros vidus dekoruotas žymių dailininkų ir skulptorių darbais, čia pat lankytojų laukia muziejus.

Mijas bulių kovų arena


Mijas Pueblo esančioje bulių kovų arenoje vis dar vyksta įspūdingi bulių ir matadorų pasirodymai. Jeigu jums ne prie širdies žiaurokos bulių kovos, arenoje galėsite stebėti žirgų šou. Čia taip pat veikia muziejus, kurio eksponatai atspindi kovų istoriją. Mijas Pueblo miestelyje visada rasite kur skaniai pavalgyti ir įsigyti suvenyrų.

Piccaso muziejus


Kaip jau supratote iš pavadinimo, muziejaus ekspozicijos paskirtos genialiojo dailininko Pablo Piccaso darbams. Muziejuje išties turėsite į ką pasižvalgyti – čia eksponuojama daugiau kaip 200 Piccaso paveikslų, reprezentuojančių bene visus meninko kūrybos periodus. Dėmesio vertas ir muziejaus pastatas, mat jis yra autentiškas XVI a. Andalūzijos architektūros pavyzdys. Piccaso paveikslus rasite dailininko gimtinėje – Malagoje.

Torcal de Antequera parkas


Noras pasigrožėti neapsakomų formų uolų dariniais viliote vilioja turistus į Torcal de Antequera parką. Milijonus metų čia tyvuliavo jūra, tačiau pasikeitus klimatinėms sąlygoms, veikiami saulės, vėjo ir lietaus, susiformavo įspūdingi uolų bokštai. Lankytojams parke įrengti pažintiniai takai, o pasivaikščiojimas šioje beribę gamtos fantaziją atskleidžiančioje vietoje gali užtrukti nuo poros iki keturių valandų. Torcal de Antequera plyti 12 kv. km teritorijoje netoli nuo Antequera miestelio.

Mergelės Marijos šventovė uoloje


Mergelės Marijos šventovė uoloje lankytojus keri ypatinga savo aura. Legenda byloja, kad olą su Mergelės paveikslu ir kitomis relikvijomis XVI a. atrado dviejų vaikų tėvas, vedamas balandžio. Iš šalia šventovės įrengtos apžvalgos aikštelės atsiveria nuostabi Mijas Pueblo miestelio panorama. Įėjimas į šventovę nemokamas.

Funny Beach teminis parkas


„Funny Beach“ pateisina savo vardą ir siūlo linksmybių tiek vaikams, tiek suaugusiems. Kartingai, batutai, minigolfas, elektromobiliai, vandens slidės, vandens motociklai, šliuožyklos ir žvejybos išvykos – tai tik keletas pramogų iš plataus parko paslaugų spektro. Jėgas atgausite „Funny Beach“ restoranuose ir kavinėse. Parkas įsikūręs Marbella mieste.

Atalaya golfo aikštynas


Jeigu norėsite pasimėgauti rafinuotuoju golfo žaidimu, ko gero nerasite tam geresnės vietos nei Atalaya aikštynas. Tai vienas prestižiškiausių Malagos regiono aikštynų, kurio išskirtinumą patvirtina čia rengiami PGA Europe turnyrai. Nepriekaištingai prižiūrima veja, išmoningas vandens telkinių ir smėlio bunkerių išdėstymas, nepakartojamas supančių kalnų ir žalumos grožis užtikrina puikiai praleistą laiką. Aikštyną rasite ties 0,7 kelio Crta Benhavis kilometru.

Nerja urvai


Nerja urvai yra viena lankomiausių ne tik Andalūzijos, bet ir visos Ispanijos vietų. Daugiau kaip 4 km ilgio požemių raizgalynėje gyvena unikalių rūšių gyvūnai, gausu nepakartojamo grožio stalaktitų ir stalagmitų. Čia rasite ir muziejų bei restoraną, o kiekvienų metų liepos mėnesį erdviose urvų salėse vyksta flamenko festivalis. Nerja urvai driekiasi netoli to paties pavadinimo miestelio.
 

Komentarai   

 
0 #1 jonis 2017-03-20 18:55
labai viskas graziai atrodo
Cituoti
 

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti