Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Portugalijos lankytinos vietos

Costa VerdeCosta de PrataMontanhasCosta De LisboaPlaniciesAlgarvėMadeira

Pigesnės kelionės į Algarvę idėja    Pigesnės kelionės į Madeirą idėja

Costa Verde yra turizmo zonoje, apimančioje Minho ir daugumą Douro Litoral apylinkų. Ji driekiasi į šiaurę nuo Porto miesto link Ispanijos sienos. Tai sritis, kuri labai tankiai apgyvendinta su begale jaunų žmonių. Costa Verde yra keletas istorinių ir įdomių miestų, miestelių ir kaimų, kas žavi atvykusius turistus. Ypač patrauklūs yra Braga ir Guimarães miestai. Ši sritis yra senovės pradžia tam, kas šiandien vadinama Portugalija.


Costa de Prata turizmo zonoje tikriausiai turi ilgiausią pakrantę iš visų šešių zonų. Pakrantės, su labai nedidelėmis išimtimis, sudaro ilgi smėlio paplūdimiai. Yra trys pagrindiniai žvejybos sektoriaus miestai, tai Aveiro, Figueira da Foz ir Nazaré. Costa de Prata vadinama turistų rojumi, kadangi čia nuostabus kraštovaizdis, platus įdomių ir istorinių vietų pasirinkimas.


Montanhas – tai kalnų rajonas, kuriame rasite nuostabius kalnus, kraštovaizdžius. Taip pat šis regionas garsėja stiklo dirbiniais, specifiniais gardžiais patiekalais iš kurapkos mėsos ar ožkos sūrio.


Costa De Lisboa – tai pavasario temperatūra žiemą ir vėsus vėjas vasarą pučiantis nuo Atlanto. Costa de Lisboa esanti pietvakarių pakrantėje galima apibūdinti kaip turtingai įspūdinga įvairovė. Portugalijos sostinėje yra legendinis miestas su daugiau nei 20 amžių istorijos. Alfama yra viena iš seniausių kvartalų Lisabonoje. Nors ir išgyveno 1755 m. žemės drebėjimą, tačiau išlaikė savo originalų išplanavimą. Šalia Alfama yra taip pat seni kvartalai Castelo ir Mouraria, vakariniame ir šiaurės šlaituose ant kalno, kurį vainikuoja Šv. Jurgio pilis. Kiekvienas metais birželio mėnesį visų trijų kvartalų gatvėse rengiamos šventės Šventųjų garbei. Mieste įspūdingai atrodo pastatų fasadai puošti plytelių mozaikomis, siauros viduramžių gatvelės, kur galima išgirsti fado dainas, kurios dainuojamosios naktį.


Planicies – tai Portugalijos didžiausias regionas, apima trečdalį šalies, kuris tęsiasi nuo Portugalijos vidurio į pietus iki Algarvės. Tai viena iš gražiausių dalių Portugalijoje, nes jos grožis vis dar toks tyras, su didžiulėmis atviromis erdvėmis, puikūs miesteliai, ilgaamžiai alyvmedžiai, neaukštos kalvos ir piemenys ganantys savo avis su šunimis.


Algarvė – tai piečiausias Portugalijos regionas. Tai buvo paskutinė žemė, kurią užkariavo Portugalijos karalius. Maurų pėdsakai vis dar matyti unikalioje architektūroje – terasos, kaminai ir baltai dažyti namai. Temperatūra yra ideali žaisti golfą ir kitas sporto šakas. Šiaurinės dalies kalvos tarsi prieglauda nuo stiprių vėjų. Tai ryškiaspalvis regionas, kuriame auga figmedžiai, migdolai, apelsinų giraitės. Pietų pakrantė - ilgas pasakiško smėlio paplūdimių ruožas, suskaidytas stačių skardžių ir uolų.


Madeira
– tai kurortas, garsus savo Madeiros vynu, Naujųjų Metų šventimu su įspūdingais fejerverkais, švelniu klimatu, stulbinančiais kraštovaizdžiais ir siuvinėjimo amatininkais.

 

Kitų šalių lankytinos vietos:

Turkijos lankytinos vietos
Egipto lankytinos vietos
Kipro lankytinos vietos
Graikijos lankytinos vietos
Bulgarijos lankytinos vietos
Prancūzijos lankytinos vietos
Ispanijos lankytinos vietos
Tuniso lankytinos vietos
Kanarų lankytinos vietos
JAE lankytinos vietos
Tailando lankytinos vietos
Kroatijos lankytinos vietos
Italijos lankytinos vietos

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti