Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Loret de Maras

Loret de Mar miestui yra daugiau kaip tūkstantis metų. Šis miestas turi turtingą gamtos ir kultūrinį paveldą.Viduramžiškos pilys, koplyčios ir sodai liudija miesto kilmę. Loret de Mar yra daugiausia turistinis miestas ir todėl turi įvairų paslaugų ir kitų patogumų pasiūlymų.

Pramogų centrai: Tai Costa Brava naktinio gyvenimo centras. Mieste yra Britiškų barų, pilna užkandinių, restoranai, barai ir aišku naktiniai klubai, kur galima šokti iki nugriūvimo. Nuo džezo, flamengo iki hip-hop, trance muzikos – ką gali pasiūlyti naktiniai klubai šiame mieste. Kiekvienas klubas turi savo išskirtinį stilių. Taip pat prie pat miesto yra kazino namai, kuriame yra įvariausių žaidimų. Su savimi reikia turėti pasą.

Parkai: Loret de Maras yra didžiausias Europoje vandens atrakcionų parakas „Waterworld“, taip pat vienas didžiausių teminių parkų Europje „Gnomo“.

Pramoginės ekskursijos: Be įvairiausių vandens ekskursijų šiame mieste galima rasti ir šias pramogas: futbolas, pasivaikščiojimai po miestą, šuoliai žemyn galva su guma, parasparniai, boulingas, žirgai kruizai aplink miestą. Taip pat galima rasti ir golfo laukus, lankyti kursus.

Pažintinės ekskursijos: Loret de Maras galim nuvykti į Verdaguer kultūros centrą, kuriame galima pamatyt eksponatų iš 250 m. pr. Kr. Rastų relikvijų šiame regione. Taip pat šis centras eksponuoja vietinius paveikslus, fotografijas, eskizus.

Prekyvietės: Miestas turi nemažai nedidelių, brangių moteriškų drabužių parduotuvių, labai daug dovanų ir siuvenyrų parduotuvių, ypač prie paplūdimių. Turgus dirba kiekiveną antradienį, kur galima nusipirkti vietinių amatininkų odinių dirbinių, juvelyrikos, krepšių, drobių. Taip vyksta amatų ir antikvaro turgus sekmadieniais.

Apgyvendinimas: Loret de Maras yra nemažiau nei 9 keturiu žvaigždučių viešbučiai, labai daug trijų, ir nemažai pigių ir malonių vieno ir dviejų žvaigždučių.
Šiame mieste taip pat nemažai Ispaniško stiliaus hostelių ir pensionų, kur galbūt nėra tiek modernumo, kiek viešbutyje, bet jie yra gana geri vertinant kokybės ir pinigų santykį.
Keliaujant grupėmis patartina apsigyventi privačiose vilose ar apartamentuose, kurių yra šimtai, šiame miestelyje.
Taip pat yra keli labai gerai įrengti kempingai, kurie nuomuoja kemperius, medinius, vieno aukšto nemelius, palapines, taip pat turi sporto nfrastrukūra, kaip baseinas, futbolo, krepšinio salės.


Sekantis Ispanijos kurortas: Blanesas