Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Lovranas

Šiuolaikinė Lovrano (kurio pavadinimas siejamas su rajone paplitusiais lauro medžiais) dalis pastatyta ant Goricos kalvos šlaitų ir driekiasi pakrante iki Opatijos. Ši reikšminga turizmo paskirties vietovė pradėjo kurtis beveik tuo pačiu metu kaip ir Opatija. Ankščiau buvęs jūrinis miestas yra 7 km į vakarus nuo Opatijos,  šiandien yra  vietinių parduotuvėlių vietovė, su gausybe išskirtinių ir restauruotų senovinių vilų iš  Austrijos-Vengrijos monarchijos laikų, kaip pavyzdžiui, Frapart, Astra, Eugenija, Magnolija ir Blankenstein . Lovrane yra puoselėjamas kaimo turizmas, taip pat čia yra įsikūrusi gerai žinoma Ortopedijos klinika, primenanti apie sveikatos priežiūros turizmo tradicijas.

Pramogų centrai: Vasarą po atvirumi vyksta daugybė koncertų, žvejų organizuojami pramoginiai renginiai. Rudenį vyksta "Marunada" - per šią puotą, galima paragauti įmantrių pyragų ir saldumynų, pagamintų pagal tradicinius receptus. Lapkritį vyksta tarptautinė buriavimo regata.

Sveikatingumo centrai: SPA ir fitneso centrai, teniso kortai  yra įsikūrę viešbučiuose. 

Pramoginės ekskursijos: Vietinės turizmo agentūros poilsiautojams siūlo keliones laivu Adrijos pakrante, taip pat į Creso salą, Ucka gamtos parką. Paplitęs buriavimas, vandens slidinėjimas, meškeriojimas.

Pažintinės ekskursijos: Pagrindinis Lovran pažintinis takas – 12 km ilgio pėsčiųjų takas, kuris jungia kelias poilsio vietas - Lovran, Ika, Icici, Opatija ir Volosko. 

Prekyvietės: Pagrindiniai restoranai: Kvarner, Najade, Taverna Hotel Excelsior, Knezgrad, Lovranska Vrata, Bistro Stari Grad, Riviera.

Apgyvendinimas: Lovrane apgyvendinimo paslaugas siūlo viešbučiai, vilos, aprtamentai, kambariai. Yra 3 žvaigždučių (2), ir 4 žvaigždučių (2) viešbučiai. Viešbučiai siūlo šiuos patogumus ir pramogas:  restoranas, baras, sauna, fitneso centras, SPA centras, grožio salonas, masažas, jacuzzi, vidaus ir lauko baseinai, internetas, teniso kortai.


Sekantis Kroatijos kurortas: Rovinis