Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Malinska

Malinska įsikūrusi šiaurės vakarų pakrantės įlankos saloje Krkoje, erdviame baseine, per 15 km nuo tilto, jungiančio Krką su žemynu.
Kažkada garsėjęs savo prieplaukomis ir laivais kaip "saugus uostas", šiandien miestas yra turistų vietą, išsaugojusi savo žvejų ir jūrinį paveldą.
Malinska yra vienodai patraukli turistinė vieta ištisus metus, visais keturiais sezonais. Nuo baseinų, paplūdimių ar tylių žiočių, ji siūlo pasirinkimus pagal kiekvieno turisto skonį, nesvarbu ar tai bus deginimasis saulėje ar poilsis pušies pavėsyje.
Tradicinis folkloras, daugybė kultūros ir sporto manifestų, parodos, vandens sportas, žvejyba, jodinėjimas, naktinis gyvenimas, terasos, smuklės, restoranai.

Pramogų centrai:
Discotheque Crossroad: Įsikūręs pagrindiniame kelyje tik vienas km iki Malinsko. Tai didžiausia 2 aukštų diskoteka saloje. Siūlo įvairias programas vasaros sezonui.

Club Boa: Klubas įsikūręs Malinsko centre, tarp verslo kompleksų ir autobusų stoties. Klubas yra atviras visus metus.

„Konoba“ užeiga: Čia galime paragauti kulinarijos įmantybių - pvz sūris su kumpiu ir užgerti vietiniu vynu -"Vrbnicka Žlahtina.

"Plava Terasa" restoranas:  Žymus vakarinėmis pramogomis.

Pramoginės ekskursijos:
Teniso mokykla ir aikštelės;
Tinklinis;
Vandens slidės;
Valčių nuoma;
Nardymo mokykla;
Buriavimo mokykla;
Dviračių nuoma;
Motociklų nuoma;
Mini golfas.

Pažintinės ekskursijos:
Biserujka urvas - mažas, bet labai įdomus urvas esantis mažoje Rudine vietovėje šalia Cizici. Urvas buvo žinomas daugiau nei 100 metų.

Akvariumas Baska -  Baskos centre vos už kelių metrų nuo fantastinio paplūdimio yra įrengtas Akvariumas. Ten galime rasti  20 stiklo akvariumų su Adrijos jūros išsaugotais daugiau nei 100 žuvų rūšių, (pavyzdžiui, rykliai, katrykliai) ir 400 rūšių moliuskų ir sraigeių.

Soline įlanka - įsikūrusi tarp Cizici ir Klimno, šioje įlankoje gausu sveiko purvo. Čia buvo įsikūrusi Druskos ežeras metu senovėje. Senovėje čia buvo įsikūręs druskos ežeras.

Koszljun sala - tai maža sala, kuri yra tik 200 metrų nuo Punat. Saloje įsikūręs pranciškonų vienuolynas. Sala yra maždaug 300 metrų skersmens. Vieninteliai salos gyventojai tai pranciškonų vienuoliai

Apgyvendinimas: Malinske yra kelių rūšių apgyvendinimo vietų: 36 viešbučiai, vienas kempingas, 11 atostogų namelių. 5* viešbučių čia nėra. Populiariausi tai 4*, kurių yra 9 ir 3*, kurių Malinske yra 20. Aukšto lygio viešbučiai turi spa centrus, lauko baseinus, jakuzzi, restoranus ir siūlo įvairias kitas paslaugas. Dauguma viešbučių randasi arti jūros arba miesto centro.


Sekantis Kroatijos kurortas: Lovranas