Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Marsa Alam

Pramogų centraiSveikatingumo centraiParkaiPramoginės ekskursijosPažintinės ekskursijosPrekyvietėsApgyvendinimas

Tai - naujas, sparčiai besiplečiantis Egipto kurortas. Marsa Alam kurorte viešbučių pasirinkimas labai įvairus: nuo trijų iki penkių žvaigždučių. Čia rinktis poilsį rekomenduojama tiems, kuriuos vilioja pasakiško grožio Raudonosios jūros povandeninis pasaulis – nardytojams, buriuotojams. Taip pat tiems, kurie renkasi ramų ir kokybišką poilsį. Siūloma apsilankyti Delfinų saloje ir vienu metu paplaukioti su 40 ar 50 delfinų.

Pramogų centrai: Žymiausi pramogų centrai yra įkurti valčių prieplaukoje, kur įvairių amžiaus grupių turistai gali apsilankyti įvairiuose naktiniuose klubuose, baruose, diskotekose bei kazino, ir atsipalaiduoti po aktyvios dienos.

Sveikatingumo centrai: Daugiausia sveikatingumo centrų yra įkurti viešbučiuose, kur galima pasilepinti grožio ar masažų programomis arba tiesiog atsipalaiduoti saunoje ar turkiškoje garinėje pirtyje. Jeigu netenkina vien viešbučio sveikatingumo centrų paslaugos, galima apsilankyti Al Nada Resort sveikatingumo klube – Europos standartais vertinant nedideliame, bet pavydėtiną reputaciją turinčiame SPA.

Parkai: Vienas žymiausių vandens parkų Marsa Alam kurorte yra Akassia Swiss poilsiavietėje, įsikūrusioje vienoje įspūdingiausių Raudonosios jūros pakrančių. Vandens parkas suteikia galimybę visai šeimai puikiai praleisti laiką ir patirti nepamirštamų įspūdžių.

Pramoginės ekskursijos: Vienos iš galimų ekskursijų Marsa Alam kurorte yra ekskursijos į Vakarinę dykumą kupranugariais, džipais arba keturračiais. Pakeliui galima aplankyti Beduinų oazę.
Marsa Alam kurorte yra vieni gražiausių koralinių rifų ir egzotinis jūrinis gyvenimas, todėl kurorte viena mėgstamiausių veiklų yra nardymas. Keletas žymiausių nardymo vietų: Elphistone, Samadai arba Delfinų rifas, Abu Dabab (video), Habili Gamal, Shaab Marsa Alam ir kitos.

Pažintinės ekskursijos: Verta apsilankyti Wadi Hammamat ir apžiūrėti senovinius įrašus uolose bei kasyklas sausosios upės slėnyje, kuris anksčiau buvo prekybos kelio, jungusio Luksorą su Šilko keliu į Aziją, dalimi. Gamtos mylėtojai turėtų norėti patyrinėti nuostabų Gebel Elba nacionalinio parko kraštovaizdį, gyvūniją bei augaliją. Šios kalnuotos vietovės uostai stebina įvairių paukščių rūšių gausa.
Luksoras (Tėbai) yra viena žymiausių antikinio pasaulio sostinių, kurią pasiekti galima vos per kelias valandas automobiliu. Luksore yra daugybė šventyklų ir istorinių paminklų, tad šį miestą galima pavadinti vienu didžiuliu atviru faraoninio Egipto muziejumi.

Prekyvietės: Populiariausia prekybos vietovė yra El Quesir, kur galima rasti daugybę mažų parduotuvėlių ir turgų. Turguje galima pigiau nei viešbučio parduotuvėse nusipirkti papiruso, alebastro, kvepalų, sidabro dirbinių ir kitų gėrybių.

Apgyvendinimas: Marsa Alam kurorte vyrauja trijų, keturių ir penkių žvaigždučių viešbučių pasiūla.


Sekantis Egipto kurortas: Safaga

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti