Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Mikonas

Pramogų centraiSveikatingumo centraiParkaiPramoginės ekskursijosPažintinės ekskursijosPrekyvietėsApgyvendinimas

Mikono paplūdimiai yra garsūs savo aukso smėliu ir  kristaliniu vandeniu. Rojaus ir Super Rojaus paplūdimiai garsėja viena iš geriausių šalies paplūdimių Graikijoje. Šiaurinės pakrantės paplūdimiai yra mažiau perkrauti ir labiausiai tinka tiems, kurie ieško ramybės. Naktinis gyvenimas Mikono yra vienas iš svarbiausių turistų lankymosi saloje priežasčių. Dažnai Mikonas lyginama su Ibiza (įrodymai video apačioja). Visi barai ir klubai Mikono saloje yra madingi ir moderni dekoruoti, ir siūlomas platus gėrimų pasirinkimas. Vakarėliai užtrunkantys visą naktį, kuriuos veda žymūs tarptautiniai Dj.

Pramogų centrai: Naktinis gyvenimas Mikone laikomas vienu iš geriausių Europoje. Šiame kurorte gausu naktinių klubų (Cavo Paradisco, Space) ir barų paplūdimiuose (Tropicada Beach Bar), kuriuose groja žinomi didžėjai. Taip pat šiame kurorte yra keletas gėjų barų ir klubų. Mykonos Casino – didžiausi lošimų namai kurorte, veikiantys 7 dienas per savaitę. Čia yra virš 300 žaidimų aparatų, 9 lošimų stalai, restoranai, vaikų priežiūros ir žaidimų centras.

Sveikatingumo centrai: Prabangiame viešbutyje Kivotos teikiamos visos sveikatingumo paslaugos, čia yra spa centras, sporto klubas ir išskirtinė pramoga – laisvalaikis privačioje jachtoje. Spa ir sporto centro paslaugos: įvairiausi masažai, saunos ir pirtys, jogos ir pilates pratimai, baseinai su sūkurinėmis voniomis, fitneso centras. Kurorte yra sporto klubas The Body Work Gym – Mykonos, spa centras Ma Deva Nidhi, kuriame daromos aromaterapijos procedūros, masažai su kristalais, energijos subalansavimo terapijos, masažinis gydymas.

Parkai: Vandens parkas Mykonos Watermania prie Elia paplūdimio. Tai ideali vieta bet kokio amžiaus lankytojams, vandens parke yra daug vandens žaidimų, įvairių dydžių ir formų čiuožyklos, baseinai, mini klubas vaikams, nardymo mokyklos, daug restoranų ir kavinių. Taip pat čia yra kavos parduotuvė, mini turgus ir naktinis klubas.

Pramoginės ekskursijos: Privatūs kruizai (3-7 dienų prabangūs kruizai aplankant Graikijos ir Viduržemio jūros kurortus), nardymas prie rifų, uolų ir paskendusių griuvėsių, jodinėjimas arba kelionės džipais po Mikono apylinkes, kur galima pamatyti senovinius kaimus, vėjo malūnus, gražius paplūdimius. Mikone daug pramogų paplūdimiuose: vakarėliai, sportiniai žaidimai. Viena įdomesnių pramogų – golfas paplūdimyje, tačiau jis žaidžiamas tik žiemą, kad netrukdytų kitiems poilsiautojams.

Pažintinės ekskursijos: Kultūriniai renginiai akmeniniame miesto amfiteatre, lankymasis muziejuose – archeologiniame (čia eksponuojamos skulptūrų, keramikos ir brangakmenių kolekcijos, kurios buvo sukauptos kasinėjant Mikone, Delos ir Renia miestuose) ir folkloro (didžiulės raktų, rankų darbo drabužių, fotografijų ir graviūrų, senų baldų ir įrankių kolekcijos). Rengiamos ekskursijos į 16 baltųjų vėjo malūnų netoli Chora miestelio, kuriuos XVI a. pastatė venecijiečiai. Paraportiani bažnyčia prie centrinio uosto yra vienas iš didžiausių architektūros paminklų,  ją sudaro 5 nedidelės bažnyčios (4 iš jų yra po žeme).

Prekyvietės: Matogianni gatvė Mikone yra populiariausia apsipirkimo vieta, nes čia daug papuošalų ir suvenyrų, antikvarinių daiktų ir aukštos klasės parduotuvių, žuvų turgus, aukso, keramikos, tekstilės krautuvėlės. Taip pat čia galima nusipirkti dekoracijų namams iš jūros medienos.

Apgyvendinimas: Mikone yra aukščiausio lygio viešbučių, vilų bei apartamentų - Carbonaki Hotel, Mykonos Bay Hotel, Esperides Apartments, Manoulas Apartments. Galima rasti atskirai nuomojamų kambarių ir nakvynės namų. Prabangiausias viešbutis kurorte – Kivotos Club Hotel. Jame teikiamos prabangiausios paslaugos pradedant nemokamu šampanu atvykus, sraigtasparnių, laivų ir automobilių nuoma, baigiant galimybe susituokti viešbučio koplyčioje.


Sekantis Graikijos kurortas: Rodas