Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Moščenička Draga

Miestas ir uostas rytinėje pakrantėje Istrijoje. Uostas yra veikiamas visų vėjų, išskyrus iš ketvirtojo kvadrantas. Jachtos gali švartuotis krantinėje, tačiau esant nepalankiom oro sąlygom tai yra pavojinga. Vidiniame nedideliame uoste inkarą gali nuleisti tik maži laivai. Mošćenička Draga yra visų uostų centras. Klimatas yra palankus, vidutinė oro temperatūra sausio mėnesį yra 5,8 ° C, liepos 23,3 ° C.
Turizmas mieste pradėjo plisti tik 20-ojo amžiaus pradžioje. Mošćenička Dragoje yra platus apgyvendinimo paslaugų pasirinkimas (viešbučiai, kambariai, apartamentai), populiarus 2 km ilgio paplūdimys, sporto ir pramogų įvairovė. Buriavimo regatos yra vienas iš populiariausių traukos objektų mieste.

Pramogų centrai: Beveik kiekvienas viešbutis ar restoranas siūlo platų pramogų pasirinkimą:

Disco Club Palladium;
Coctail Bar Hemingway;
La Habana Club;
Noćni klub Camelia - Hotel Adriatic;
Night Club Kristal - Hotel Kristal;
Domino kasino.

Pramoginės ekskursijos:
Nardymas;
Povandeninis žuvų gaudymas;
Vandens slidės;
Tenisas;
Minigolfas;
Jodinėjimas arkliais;
Pasivažinėjimas dviračiu;
Žygis po Učka kalnus;
Futbolas;
Stalo tenisas;
Pasiplaukiojimas motorinę valtimi, vandens motoroleriais (jetski), vandens dviračiais;
Windsurfing‘as.

Pažintinės ekskursijos:
Šv. Andrzeja ir Šv. Bartlomiejaus bažnyčias.

Toš – seni alyvmedžių spaustuvai, kurie yra naudojami iki dabar.

Stražnica – pastatas kažkada atkiekantis tris funkcijas: turgaus, rotušes, ir susibūrimų Nehaj tvirtovė – buvo pastatyta 1558 metais kaip Senj simbolis. Jis pastatytas iš sugriautos bažnyčios, vienuolynų ir namų, kurie buvo įsikūre už miesto sienos ribų. Tai yra kvadrato formos pastatas. Tvirtovė yra 18 metrų aukščio ir 23 metrų pločio.

Plitvice ežerų nacionalinis parkas – šiame parke randasi 16 ežerų. Nuostabūs vaizdai, įspūdingi kriokliai ir apylinkių peizažai niekada čia nesibaigia.

Apgyvendinimas: Visoje Opatijos mieste ir apylinkėse yra virš 60 apgyvendinimo įstaigų: viešbučių, privačių namų, apartamentai, netgum galime rasti vienintelį mašinų kempingą. Moščenička Draga yra 7 apartamentai ir keli viešbučiai, bet populairiausias ir gerausias viešbutis tai 4* Marina.


Sekantis Kroatijos kurortas: Malinska