Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Jeigu vaizdas, kurį matote video medžiagoje yra blankus, šį video rekomenduojame žiūrėti pasirinkus geresnės kokybės vaizdą. Tai galite lengvai padaryti video grotuvo apačioje paspaudę šį mygtuką . Kokybės matmenų lentelėje pasirinkite "Original" video rezoliucija. Jeigu pasirinkus šią rezoliuciją video "stabdo", rinkitės šiek tik mažesnę rezoliuciją 1080p HD arba 720p HD.

Naudingos nuorodos:

 
Apačioje pateikta informacija, kaip atlikti Ryanair bilietų registraciją (arba online check-in‘ą) skirta tiems kas dar nei karto nėra atlikę šios procedūros arba kartą bandė, tačiau dėl tam tikrų priežasčių jums nepavyko atsispausdinti savo bilietų. Taigi pirmiausia ką jums reiktų žinoti?
 • Pirma, atminkite, kad registracija pradėti galite neaksčiau nei 15 dienų ir nevėliau nei 4 valandos iki jūsų skrydžio pradžios.
 • Antra. Su savimi jums reikės turėti jūsų asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, kurį vešitės į kelionę (tinka tik pasas arba asmens tapatybės kortelė), nes būtent duomenis is šių dokumetų jums reikės nurodyti.
 • Trečia. Būtina nesijaudinti. Stresas geriau ar greičiau atlikti check in procedūros tikrai nepadės, tačiau stresuodami suklysite greičiau.
 • Ketvirta. Nėra būtina, tačiau jeigu prie kompiuterio kur atliekate savo bilietų registraciją yra prijungtas spausdintuvas (printeris), tai jums suteiks galimybę iškarto atsispausdinti savo bilietus. Tačiau nesant tokiai galimybei nepergyvenkite. Jūs visada galėsite savo bilietų kopiją išsisaugoti  Pdf. formate ir persikėlę ją į USB raktą ar kitą laikmeną arba persisiuntę el. paštu, atsispausdinti kitur. Žinoma savo bilietus jūs galite atsispausdinti ir vėliau prisijunge prie Ryanair „online check in“ sistemos ir juos atsispausdinti paspaude mygtuką „reprint“.
Taigi nuo ko reikia viską pradėti:
Pirmaiusia jūs turite patekti į www.ryanair.com svetainę. Joje ieškokite žalsvo mygtuko su užrašu „Online check-in“ (Padėsiu. Jo ieškokite ekrano viršutiniame dešiniajame kampe).
 
   
  
  
 
Paspaudę ši mygtuką prieš save pamatysite štai tokį vaizdą:
 

Čia jums siūlomos trys galimybės prisijungti prie savo bilietų registracijos sistemos. Pasirinkę pirmąją opciją, tutėsite nurodyti savo skrydžio rezervavimo numerį (tai šešių raidžių ir skaičių kombinacija, kurią turėjote gauti el. paštu (iš siuntėjo „Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.“ ) iškarto nusipirkus avia bilietus. Rezervacijos numerio pvz: YOUR RESERVATION NUMBER IS: NMU20M) bei mokėjimų kortelės, su kuria pirkote savo bilietus, numerio paskutinius keturis skaitmenis.
 
 

Pasirinkę antrąją opciją, jūs vėlgi turėsite nurodyti skrydžio rezervavimo numerį, el. pašto, kurį nurodėte pirkdami bilietus, adresą bei skrydžio kryptis. T.y. iš kur ir į kur skrendate.
 
  

Na ir trečioji galimybė jums pasiūlys nurodyti skrydžio datą (kada išskrendate), el. pašto adresą bei skrydžio kryptis.
 
    

Svarbu: jums reikia pasirinkti tik vieną iš trijų siūlomų opcijų bei ją užpildyti. Taigi nepergyvenkite jeigu sistema jums neleis pildyti visų formų. Užpildę vieną iš pasiūlytų prisijungimo prie jūsų bilietų registracijos sistemos galimybių, spauskite apačioje esantį gelsvą mygtuką “ONLINE CHECK-IN”

Atsidursite štai tokiame lange:
 
        

Čia jums reikės tiesiog pažymėti, kad esate susipažinę su oro uosto saugumo taisyklėmis. Tai padaryti turite visas 5-kias sąlygas pažymėdami varnelėmis dešiniame ekrano krašte. Žodžiu vaizdas turi būti toks:

Jeigu vaizdas, kurį matote prieš save sutampa su tuo, kurį gavote pažymėją visas sąlygas varnelėmis, spauskite žemiau esantį mygtuką „CONTINUE“.
 
        

Sveikinu, patekote į bene svarbiausią visos bilietų registracijos puslapį:
 
          

Čia jums reikės nurodyti visų keleivių asmens tapatybes patvirtinančius duomenis. Tiesa, dėl visa ko, prieš pradėdami pildyti duomenis, perskaitykite ekrano viršuje raudonomis raidėmis užrašytą tekstą. Gali būti, kad tam tikra, ten nurodyta info jums bus svarbi. Jeigu nedraugaujate su anglų kalba, pasufleruosiu. Ten nurodyta, kad:
 • Kaip dokumento negalite naudoti savo vairuotojo pažymėjimo (tik pasas arba asmens tapatybės kortelė).
 • Jeigu esate ne ES arba Europos ekonominės zonos pilietis jums prieš praeinant skrydžio apsaugos vartus reikės apsilankyti pasų patikros poskyryje, kur bus patikrinti jūsų dokumentai.
 • Taip pat jeigu ką tik ištekėjote, su savim būtinai turėkite tą dokumentą, kur nurodytą jūsų pavardė, kuria buvo pirkti avia bilietai.  
Norėdami nurodyti keleivių duomenis, turėtumėte pirmiausiai susirasti keleivių vardus ir pavardes. Jų ieškokite ekrano centre (gelsvuose stačiakampiuose). Pažymėjus ties keleivio vardu esantį baltą kvadratėlį varnele, sistema jums pateiks formą, kur turėsite nurodyti tokią informaciją:
 
                
 
 • Keleivio gimimo datą (Date of Birth),
 • tautybę (Nationality),
 • dokumento, kurį pasiimsite į kelionę tipą (Document Type),
 • šio dokumento numerį (Document Number),
 • dokumento išdavimo šalį (Country of Issue),
 • dokumento galiojimo datą (Date of Expiry).
Svarbu: suvedę visus duomenis atydžiai viską patikrinkite, kad nepalitumėte klaidų. Jeigu jūsų nurodyti duomenys nesutaps su keleivio dokumente esančia info, rizikuojate nebūti praleisti į lėktuvą, ko pasekoje turėsite papildomai susimokėti už pakartotiną bilietų registracijos procedūrą.

Suvedę vieno keleivio asmens tapatybę patvirtinančius duomenis galite pereiti prie sekančio keleivio. Jo duomenis turėtumėte suvesti lygiai taip pat kaip ir pirmojo keleivio. T.y. susirandate jo vardą ir pavardę, varnele pažymite ties keleivio vardu esanti baltą kvaratėlį, na ir atydžiai suvedate info apie pasirinktąjį keleivį.

Šią procedūrą turite kartoti tiek kartų, kiek keleivių su jumis keliauja. Suvedę visų keliaujančiųjų duomenis ir atydžiai viską patikrinę ekrano apačioje ieškokite gelsvo mygtuko „CHECK-IN“. Jį paspaudus sistema jums dar kartą pilkame fone parodys pranešimą, kad paspaudus „ok“ duomenų keisti jau nebus galima, na, bet kadangi jūs viską labai atydžiai suvedėte ir patikrinote, spauskite mygtuka „OK“.
P.S. Aišku, jeigu dėl kažko abejojate tiesiog spauskite „Cancel“ ir per naują kartokite visą procedūrą kai būsite visiškai tikri dėl duomenų teisingumo.
 
                    

Paspaudę mygtuką „OK“ jus būsite nukreipti į puslapį, kurio pvz matote žemiau.

 
P.s. Jeigu nesate ES arba Europos ekonominės zonos pilietis, paspaude „OK“ mygtuką pirmiausiai būsite nukreipti į tokį puslapį (žiūrėti žemiau), kur jūs būsite informuoti, kad prieš praeinant skrydžio apsaugos vartus jums reikės apsilankyti pasų patikros poskyryje, kur bus patikrinti jūsų dokumentai. Tiesiog šią informaciją patvirtinkite paspausdami gelsvą mygtuką „CONFIRM“ ir jūs būsite nukreipti į aukščiau nurodytą puslapį, kur galėsite rezervuoti sėdimas vietas lėktuve.
 
                      
 

Čia jūs (jeigu jums to reikia) galėsite rezervuoti savo vietas lėktuve. Žinoma ši paslauga nėra nemokama. Vietos rezervacija jums kainuos apie 10EU (jeigu skrisite iš UK gali tekti pakloti ir 10 svarų). Atminkite. Rezervuoti galite tik žalia spalva pažymėtas vietas.

Norėdami rezervuoti jums patikusią vietą, ties keleivio, kuriam rezervuojate vietą, vardu padėkite taškelį ir nurodykite kėdę paveikslėlyje, kurį matėte aukščiau (rinktis galite tik iš žalia spalva pažymėtų vietų). Pasirinkus vieną iš vietų šalią keleivio vardo ir pavardės atsiras suma, kurią jūs turėsite sumokėti norėdami rezervuoti pasirinktą vietą. Jeigu vietas nori rezervuoti ir kiti keleiviai aukščiau aprašytą procedūrą pakartokite tiesiog taškeliu pažymėją sekantį keleivį. Pasirinkus norimas vietas spauskite mygtuką „SELECT AND CONTINUE“. Jeigu jūs daugiau jokių mokesčių mokėti nenorite ir vietų rezervuoti neketinate (tiesiog sėdėsite ten kur sugebėsite rasti tuščia vietą) spauskite mygtuką „NO THANKS“.

P.S. nesu nei karto rezervavęs sėdimų vietų Ryanair lėktuvuose, todėl asmenine patirtimi pasidalinti negaliu, na, bet ypatingo diskomforto ar nepatogumu tikrai neturėjau sėdėdamas ir kitose, nerezervuojamose vietose (nors ir esu 196cm ūgio pilietis). Tačiau visgi renkatės jūs... taigi, einame toliau.

O toliau jūs būsite nukreipti į puslapį kur jums bus pasiūlyta užsakyti daugiau paslaugų.
 
 Jūs vėl galėsite užsakyti kelionės draudimo paslaugą:
 
                                

Nusipirkti Ryanair reikalavimus atitinkantį lagaminą:
 
                                  

Jeigu nusprendėte, kad į kelionę norėsite pasiimti tam tikrą sporto inventorių (dviratis, slidės, golfo inventorius, meškerės ir t.t.), muzikos instrumentus, papildomą inventorių kūdikiui (vaikiška lovelė, kėdutė ir t.t. P.S. Vežimėlį galite vežtis nemokamai), visa tai tiesiog galėsite užsakyti ekrano apačioje keleiviui, kuris vežasi aukšiau nurodytą inventorių, priskyrdami tam tikrus jo vienetus.
 
                                    

Taip pat galėsite nusipirkti papildomo bagažo, kurį pamiršote užsakyti pirkdami bilietus ar nusprendėte, kad norite vežtis papildomai tik dabar.
 
                                      

Žinoma jau tikriausiai supratote, kad visas šitas „gėris“ nėra „už dyką“. Taigi, už visas papildomas paslaugas, kurias pasirinkote šiame puslapyje, jums teks susimokėti. Deja ir nepigiai. Na, bet vėlgi, viską renkatės jūs, todėl jeigu mokėti nenorite, tiesiog papildomų paslaugų nesirinkite.   

Kas toliau? Jeigu visgi pažymėjote papildomas paslaugas jums reikia ekrano apačioje ieškoti mygtuko „ADD SELECTED ITEMS“. Jį paspaudus jūs būsite nukreipti į puslapį, kur turėsite už visas, papildomai pasirinktas paslaugas susimokėti. Kadangi bilietus nusipirkti mokėjote, todėl tikrai sugebėsite susimokėti ir už papildomas paslaugas. Taigi šios procedūros detaliai neaprašynėsiu.

Jeigu papildomų paslaugų jums nereikia ir mokėti už jas tikrai neketinate, jums tereikia ekrano apačioje paspausti gelsvą mygtuką „NO THANKS“.

Paspaudus šį mygtuką sistema jus informuos, kad paspaudus CHECK-IN mygtuką jūs sėkmingai būsite registravę savo avia bilietus, ko pasekoje daryti daugiau informacijos pakeitimų apie keleivius ar užsakyti papildomų paslaugų jūs nebegalėsite. Taigi, jeigu esate tikri dėl nurodytos info bei savo pasirinkimo dėl papildomų paslaugų, spauskite mygtuką „CHECK-IN“. Vėlgi, jeigu dėl kažko dar abejojate, spauskite mygtuką „CANCEL“ ir kai visas abejones išsklaidysite, per naują kartokite visą avia bilietų registracijos procedūrą.
 
                                          

Paspaudus „CHECK-IN“ prieš save pamatysite savo avia bilietus, kuriuos čia pat galėsite atsispausdinti (ekrano viršuje paspaudę mygtuką „PRINT“ ), arba išsisaugoti juos Pdf. formatu bei atsispausdinti vėliau (paspaudę mygtuką „SAVE AS PDF“). Net ir neatlikus nei vieno iš šių veiksmų, vėliau jūs galėsite juos atsispausdinti www.ryanair.com svetainėje atlikę 1 ir 2 žingsnius, nurodytus šiame pranešime. Visgi išsisaugoti bilietų kopiją pdf. formate rekomenduočiau bet kokiu atveju.
 
                                            

Taigi, atsispausdinus ar išsisaugojus savo bilietus, spauskite mygtuką „FINISH“. Tai padarius sistema jūsų paklaus ar jau tikrai atsispausdinote savo bilietus. Nesvarbu ar jūs juos atsispausdinote, ar tik išsisaugojote pdf. formate, spauskite „OK“.
 
                                              

Pateksite i pauslapį, kuriame pamatysite daug ivairios reklamos.
 
                                                

Jeigu pavargote, į ją dėmesio galite ir nekreipti, visvien tik maža dalis iš jūsų šiais pasiūlymais pasinaudosite. Visgi šis puslapis yra svarbus. Jis parodo, kad savo bilietų registraciją jūs jau atlikote, todėl dabar galite ramiai ruoštis savo kelionei, krautis mantą bei atėjus reikiamam momentui važiuoti į oro uostą.

Tai tiek patarimų. Linksmo skrydžio visiems!
 

Komentarai   

 
0 #6 RuzanaFEedoSR 2019-09-18 06:21
Здравствуйте! Посмотрите CryptoTab браузер - просто пользуешься им как обычным браузером - смотришь YouTube и сериалы, сидишь в соц. сетях и где угодно, и при этом еще зарабатываешь в биткойнах за счет встроенного в браузер майнинг алгоритма - http://bit.ly/2JcKT4u
https://brave.com/int622 - браузер brave официальный сайт на русском

http://gamartschool.ru/forum/messages/forum1/topic12/message13762/?result=reply#message13762 - Майнинг Криптовалют http://forum.rethia.net/viewtopic.php?f=7&t=2014065 - cryptopro browser plugin 90aa477


@_cr
Cituoti
 
 
0 #5 ThomasstumpLN 2019-09-15 17:00
Мобильный браузер http://bit.ly/2OOmu60 - CryptoTab создан на движке Chromium, который славится скоростью и низкими требованиями к ресурсам. CryptoTab такой же быстрый, как Google Chrome, и с таким же удобным интерфейсом.
Установите мобильный браузер http://bit.ly/2OOmu60 - CryptoTab, зарабатывайте в любом месте и в любое время! –
Привычный пользовательски й интерфейс
Встроенные функции майнинга http://bit.ly/2OOmu60 - CryptoTab
Синхронизация нескольких устройств
Чрезвычайно быстрый и легкий браузер
https://brave.com/int622 - brave браузер обзор

http://spiksib.ru/communication/forum/pm/folder3/message116650/ - майнеры зарабатывают http://forum.zed.in.ua/index.php/topic,4048.new.html#new - облачный майнинг без вложений надежные сайты 2019 aa477fd


@_cr
Cituoti
 
 
+1 #4 4travel 2014-05-08 21:01
Vienam zmogui vienas lapas vienam skrydziui :). t.y. jeigu skrenda vienas zmogus is Vilniaus i Londona, jo bilieta sudarys vienas lapas. Jeigu skris is Vilniaus i Londona ir atgal, tada 2 lapai.
Cituoti
 
 
0 #3 as 2014-05-08 20:41
O kiek lapu turi buti biletas 1?
Cituoti
 
 
0 #2 4travel 2014-05-04 22:15
Svarbu tureti bilietus. Jeigu bilietus atsispausdinote greiciausia nieko baisaus nebus jeigu ir pamirsote paspausti "Finish" mygtuka. Tiesa sakant tokio atvejo praktikoje kol kas "neapturejau", todel jeigu yra zinanciu tiklsu atsakyma, nepatingekite ji brukstelti cia. Aciu :)
Cituoti
 
 
0 #1 Laukiantiatsakymo 2013-09-21 13:53
O blogai jei nepausdi to "finish" mygtuko pačioje pabaigoje kai atsispaudinau bilietus?
Cituoti
 

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti