Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Naudingos nuorodos:
Kaip nusipirkti Wizzair bilietą
Kaip nusipirkti Ryanair avia bilietus
Kaip atlikti Ryanair bilietų check in'ą
Kaip susirasti pigesnius aviabilietus
Kaip susirasti pigesnį viešbutį savo kelionei

Taigi nuo ko reiktu pradėti? Pirmiausiai turite žinoti, kad registracija pradėti galite neanksčiau nei 30 dienų ir nevėliau nei 3 valandos iki jūsų skrydžio pradžios. Na, o kad pradėtumėte savo Wizzair bilietų registraciją jums tereikia apsilankyti svetainėje www.wizzair.com.

Šioje svetainėje ieškokite mygtuko “CHECH IN” (ekrano viršuje esantis melsvas mygtukas. (PVZ pav. 1)).
(pav. 1)

Paspaudę „CHECK IN“ mygtuką prieš save pamatysite formą (pav. 2), kur turėsite nurodyti savo skrydžio rezervacijos numerį (šešių didžiųjų raidžių kombinacija, kurią gavote el. paštu kai tik užsakėte savo bilietus) bei pavardę asmens, kurio vardu pirkote bilietus (jeigu keliauja keli asmenys, galima nurodyti pirmojo keleivio pavardę).
(pav. 2)
 
Nurodę šią informaciją spauskite žemiau esantį mygtuką „FIND BOOKING“. Prieš save išvysite tokį puslapį (pav. 3):
(pav. 3)

Jeigu ekrano viduryje ties keleivių vardais ir pavardėmis matote užrašą „Checkin is not open yet“ reiškia, kad iki jūsų kelionės dar liko daugiau nei 30 dienų, taigi jums dar reikia luktelti. Norėdami pradėti sėkmingą bilietų registraciją ties keleivių vardais ir pavardėmis turi būti nurodytas užrašas „Check in“ (PVZ: Pav. 4).
>
(pav. 4)
 
Jums telieka šį užrašą paspausti. Sistema jus nukreips į tokį puslapį (pav. 5).
(pav. 5)
 
Čia nurodyta svarbi informaciją, kurią rekomenduočiau perskaityti (tai užtruks iki 1-3 min.). Tekste nurodyta, kad:
  • Keleiviai keliaujantys su registruotu bagažu oro uoste turi būti ne vėliau kaip iki skrydžio likus 40 min.
  • Keleiviai, kurie savo bilietus registravo patys (apie tai visas šis aprašymas), prie laipinimosi į lėktuvą vartų, turėtų būti ne vėliau kaip iki skrydžio likus 30 min.
  • Jeigu esate ne ES arba Europos ekonominės zonos pilietis jums prieš praeinant skrydžio apsaugos vartus reikės apsilankyti dokumentų registracijos poskyryje (Check in desk), kur bus patikrinti jūsų dokumentai.
  • Keleiviai, kurie užsakė papildomas paslaugas (bilietų registracija oro uoste ir pan.), privalo į oro uostą atvykti ne vėliau kaip likus 2 val. iki skrydžio pradžios. Atvykę į oro uostą dėl tolimesnių veikmų konsultuokitės su Wizzair atstovais.
  • Vaikai iki 14 metų amžiaus turi būti lydimi vyresnio nei 16 metų asmens.  
  • Praeidami skrydžio apsaugos bei laipinimosi į lėktuvą vartus, su savim privalote tutėti savo avia bilietus (kuriuos būtina atsispausdinti (apie tai šiek tiek vėliau)) bei galiojantį asmens tapatybės dokumentą.
  • Atlikę savo bilietų registraciją, jūs jau nebegalėsite keisti keleivių vardo ar pavardės, skrydžio datų, laiko bei krypčių. Taip pat negalėsite užsakyti ir papildomų paslaugų. Jeigu nurodėte klaidingą informaciją apie keleivius, į lėtuvą galite būti ir nepraleisti.
Perskaitę šią informaciją spauskite žemiau esantį violetinį mygtuką „CHECK IN“.

Čia sistema jūsų paklaus ar esate tikri, kad perskaitėte aukščiau esančią informaciją ir norite užbaigti savo bilietų registraciją. Spauskite „YES I CONFIRM“ mygtuką (pav. 6).
>
(pav. 6)
 
Su šiuo paspaudimu jūsų Wizzair bilietų registracija yra baigta. Telieka atsispausdinti arba išsisaugoti savo avia bilietų kopiją. Na, o tai padaryti galite taip.
(pav. 7)
 
Kaip matote pav. 7, ties keleivio, kurio bilietus jau registravote, vardu ir pavarde atsirado trys užrašai. „Checked in“, kas reiškia, kad šio keleivio bilietai jau registruoti, „Print boarding card“ bei “Print PDF boarding card“. Paspaudę užrašą „Print boarding card“, jūs čia pat galėsite atsispausdinti savo avia bilietus. Jeigu prie kompiuterio, kur jūs atliekate bilietų registraciją nėra prijungtas spausdintuvas, spauskite užrašą “Print PDF boarding card“. Tai padarę jūs galėsite įsisaugoti savo bilietus Pdf. formate ir persikėlę juos į USB raktą ar kitą laikmeną arba persisiuntę el. paštu, atsispausdinti kitur. Žinoma, atsispausdinti savo bilietus jūs galėsite ir vėliau. Tiesiog uzeikitę į www.wizzair.com svetainę, ten viršuje suradę menu punktą “Check in”  (melsvas mygtukas) jį paspauskite. Tada vėl prisijunkite prie sistemos (suvedę skrydžio rezervacijos numerį bei keleivio pavardę), kur, paspaudę užrašą „Print boarding card“, galėsite atsispausdinti savo bilietus.

Užregistravę vieno keleivio bilietus, tą pačią procedūrą turite atlikti norėdami užregistruoti ir kitų keleivių avia bilietus (jeigu su jumis keliauja daugiau žmonių) (pav. 8).
(pav. 8)
 
Tai štai tokia yra Wizzair avia bilietų registravimo tvarka.

Linksmo skrydžio visiems! 

Komentarai   

 
0 #42 4travel 2015-08-02 20:27
Sveiki, Laima. Tiksliai negaliu pasakyti ar bilietu rezervacijos numeri galima butu rasti prisijungus prie savo paskyros wizzair.com svetaineje, bet tai pabandyti padaryti rekomenduociau. Prisijunge prie savo paskyros, rezervacijos numerio pabandykite paieskoti “My bookings” meniu punkte. Prisijungdami prie savo paskyros naudokite el. pasta ir slaptazodi, kuriuos nurodete pirkdami aviabilietus.
Jeigu savo paskyroje rezervacijos nr. nerasite, paskambinkite I wizzair skambuciu centra, ten tikrai suteiks jums reikalinga info ((kontaktus rasite cia: http://wizzair.com/lt-LT/about_us/contact_us). Sekmes!
Cituoti
 
 
0 #41 Laima... 2015-08-02 14:33
Sveiki,
Kaip galėčiau sužinoti skrydžio rezervacijos numerį ir atlikti skrydžio registraciją, jei į el. paštą gauta informacija apie skrydį, pravedus apmokėjimą, buvo ištrinta?
Pagarbiai,
Laima
Cituoti
 
 
+2 #40 4travel 2015-07-23 11:11
Sveiki Deividai. Taip, teko girdeti, kad Wizzair (tikiuosi laikinai) pasalino “save as PDF” mygtuka. Taciau jus turite dvi galimybes atsispausdinti savo bilieta,
1. Prisijungti prie savo Wizzair paskyros is kompiuterio prie kurio prijugtas printeris ir iskarto atsispausdinti savo bilieta.
2. Pabandyti metoda, kuri radau kaip rekomendacini viename is forumu (http://forum.airlines-inform.com/WIZZ_Air/). Cia siuloma net ir neturint printerio spausti “print boarding pass” mygtuka. Atsidariusiame naujame html lange spustelkite desini peles mygtuka ir pasirinkite “print” f-ja. Paspaude si mygtuka turetu atsidaryti langas, kuriame turetu buti f-ja “change”. Pasirinke sia f-ja turetumete pamatyti mygtuka “pdf”. Paspaudus si mygtuka jums turetu buti suteikta galimybe savo bilieta issisaugoti pdf formate.
Metodo nr. 2 praktiskai nesu bandes, todel negaliu garantuoti, kad jis suveiks. Jeigu suprantate angliskai atsiverskite nuoroda, kuria ikeliau pries metodo nr.2 aprasyma. Galbut angliska info jums bus aiskesne.
Jeigu nei vienas is pasiulytu metodu netinka paskambinkite I Wizzair skambuciu centra ((kontaktus rasite cia: http://wizzair.com/lt-LT/about_us/contact_us)), ten jums turetu suteikti detalesne informacija jums rupimu klausimu. Sekmes!
Cituoti
 
 
0 #39 Deividas 2015-07-23 03:36
sveiki,padariau check in ir viskas tvarkoj,tik kazkodel nera nuorodos i pdf formato bilieta,kas per nesklandumas,ne s negaliu issisaugoti bilieto. Ten tik yra nuoroda spausdinti ilaipinimo bilieta.
Cituoti
 
 
0 #38 4travel 2015-07-11 21:49
Deividai, darydami check in’a kiekviena keleivi turesite registruoti atskirai ir kiekvienam keleiviui reikes atskirai atspausdinti lektuvo bilieta.Tuo tarpu perkant bilieta, vienu metu galima nurodyti kelis keleivius, taciau tai nereiskia, kad bilietas bus vienas dviem zmonems. Sekmes!
Cituoti
 
 
0 #37 Deividas 2015-07-11 17:11
Bet ten vienas bilietas su dvieju zmoniu vardais ir pavardem,tai nera skirtumo ar abiem padaryt check in ar tik tam kuris skrenda?
Cituoti
 
 
0 #36 4travel 2015-07-11 10:43
Sveiki, Deividai. Geras klausimas. Garantuoti nedrisciau, bet manau, kad jeigu vienas bilietas nebus naudojamas, tai kaip ir nera skirtumo ar check in’a darysite abiems kelieviams, ar tik vienam. Check in’o metu jusu tikslas atsipausdinti savo jau nupirkta keleivio bilieta, taigi jeigu vykstantis I kelione keleivis savo bilieta atsispausdins, keblumu jam laipinantis I lektuva neturetu kilti.
Cituoti
 
 
0 #35 Deividas 2015-07-11 08:34
Sveiki,mes uzsisakem bilieta dviems asmenims ,bet vienas neskris,tai kai reiks daryti check in abu keleivius registruot ar tik ta kuris skris? aciu :)
Cituoti
 
 
0 #34 4travel 2015-04-14 11:18
Elena, prisijunkite prie savo paskyros wizzair.com svetaineje. Ten susiraskite menu punkta “prideti paslaugas”. Toliau, pasirinksite jus dominanti bagazo vieneta ir uz ji susimokesite. Jeigu papildoma bagazo vieneta pirkste internetu, mokesite tik uz bagaza (~25Eu uz dideli). Jeigu tai darysite oro uoste arba per Wizzair skambuciu centra, prisides administravimo mokesciai. Sekmes!
Cituoti
 
 
0 #33 Elena 2015-04-14 10:56
noriu papildomai uzsakyti dideli bagaza.kaip padaryti.ir kokia butu kaina? bilietai pirkti Wizzair kompanijoje . skrydis Vilnius -Doncaster balandzio men.Dekui
Cituoti
 
 
+1 #32 4travel 2015-01-13 20:53
Sveiki, Modesta,
Pirmiausiai aciu uz pastaba :). Jus teisi. Siuo metu wizzair checkin'a galima daryti iki skrydzio likus nuo 30 dienu iki 3val. Taigi jokiu problemu jums del bilietu registacijos tikrai nebus. Sekmes!
Cituoti
 
 
+1 #31 Modesta 2015-01-13 20:15
Sveiki. Kodėl yra rašoma, kad check'iną galima pasidaryti likus 7 dienoms iki skrydžio? Iki mano išvykimo yra likę 10 dienų, o iki grįžimo 14 ir man buvo leista pasidaryti abu checkin'us jau dabar. Aš taip ir padariau. Dėl šventos ramybės noriu paklausti ar gali dėl to kilti bėdų? Ar vis dėl checkin'ą galima atlikti anksčiau nei 7 dienos iki skrydžio?
Cituoti
 
 
0 #30 4travel 2014-12-14 13:43
Kiek laiko liko iki jusu skrydzio pradzios?
Cituoti
 
 
-1 #29 Egidijus 2014-12-14 13:38
Kodel man neleidžia pasidaryti chech in?
Cituoti
 
 
0 #28 4travel 2014-10-31 10:34
Laba diena Ieva. Jeigu visa info suvedete teisingai probemu neturetu kilti. Toks atvejis kaip jusu praktikoje tikrai pasitaiko, bet kol kas neteko girdeti, kad wizzair keleiviai del to turetu kokiu nors problemu. Zinoma, jeigu visgi labai nerimaujate, i wizzair skambuciu centra galite paskambinti ir del visiskos ramybes pasiklausti ju patarimo. Sekmes!
Cituoti
 
 
-2 #27 Ieva1992 2014-10-31 00:29
Padekit, ka dbr daryti, uzpildziau visus wizzair reikalavimus ir netycia apacioje pamygau dokumentas galioja ir dbr nerodo man galiojimo datos,. Man leis skristi? Ar skambinti i wizzair? hellp!
Cituoti
 
 
-1 #26 Ieva1992 2014-10-31 00:27
[quote name="jurate1"] sweiki,darydama chek in suvedziau visus duomenis bet ant bilieto nerodo Id galiojimo laiko. Padekite ir man nerodo galiojimo laiko ant korteles, pamygau netycia kad dokumentas galioja... ir dabar nerodo :(
Cituoti
 
 
0 #25 4travel 2014-10-04 17:10
Sveiki Alicija. Wizzair aviabilietu check in'a galima daryti iki skrydzio likus ne daugiau kaip 30 dienu ir nemaziau kaip 3 valandu. Taigi check in'a savo skydziui galite daryti jau dabar.
Taciau nelabai supratau klausimo dalies apie pasa ir Id kortele. Perkant Wizzair aviabilietus asmens tapatybe patvirtinancio dokumento tipo nurodyti nereikia. Ta reikia daryti tik atliekant bilietu check in'a ir tik tuo atveju jeigu skendate ne i Sengeno zonos sali. Taigi jeigu jus visgi jau darete savo bilietu check in'a, suvedete keleiviu duomenis taciau nenuspaudete "check in" mygtuko, tokiu atveju dar karta prisijunge prie Wizzair svetaines paspauskite mygtuka "modify passanger info" ir nurodykite reikiama dokumetu tipa. Taciau jeigu visgi check in'a jau atlikote tokiu atveju skambinkite i Wizzair skambuciu centra ir paprasykite, kad pakeistu vaiko dokumeto tipa. Galbut jie jums pades. Sekmes!
Cituoti
 
 
0 #24 ALICIJA 2014-10-04 16:36
Sveiki uzsakiau bilieta nurodziau kad pas mane bus pasas,bet pas vaika ID kortele,ar galima kazka pakeist ir keisti vaikui reikia tada pasa?ir taip pat pas mus bilietas uzsakytas spalio 17d kada galiu daryt CHEKIN?
Cituoti
 
 
0 #23 4travel 2014-09-22 14:47
Sveiki Agne. Uzdavete gera klausyma i kuri deja tiksliai atsakyti negaliu. Tiesiog senai skridau i UK su Wizzair. Taciau jeigu jau sistema ismeta lentele i kuria reikia irasyti jusu tapatybe patvirtinanciu dokumetu duomenis, manyciau, kad ir jusu gimimo data bei pilietybe nurodyti reiketu. Beje ar uzpildyti negalite tik gimimo datos eilutes ar ir kitos (tarkim pilietybes) eilutes taip pat neaktyvios?
Jums siulyciau pabandyti bilietu registracija daryti per nauja. Na o jeigu problema kartosis ir toliau, rekomenduociau susisiekti su Wizzair skambuciu centru. Sekmes!
Cituoti
 
 
0 #22 Agnė 2014-09-22 13:14
Sveiki krendu į Anglija kuri yra narė su išlygomis. Ji nėra pasirašiusi Šengeno sutarties, tačiau yra prisijungusi prie Šengeno informacinės sistemos.
Vedant savo paso duomenis susiduriau su problema, niekaip negaliu įrašyti savo gimimo datos. Tad norėjau pasiteirauti ar skrendant į Angliją butina suteikti savo asmens duomenis? Ačiū.
Cituoti
 
 
0 #21 4travel 2014-09-12 18:57
Sveiki. Taip, jeigu jus keliaujate su ID kortele, tuomet ID kortele turite pasirinkti.Taig i, jus pasielgete teisingai. Sekmes!
Cituoti
 
 
0 #20 sssss 2014-09-12 18:50
sveiki, jei as turiu asmens tapatybes kortele o ne popierini pasa,tai uzsakant bielietus pazimejai noccionaline id, jei gerai pamenu pavadinima,o ne pasas, ar gerai padariau? jei ne ar galesiu pataisyti?
Cituoti
 
 
0 #19 4travel 2014-09-08 11:29
Sveiki Jūrate,
I kokia sali ketinate skristi? Klausiu todel, nes jeigu jus skrendate i Sengeno zonos sali, ID informacija nera aktuali, todel si info nera rodoma. Jeigu visgi skrendate ne i Sengeno zonos sali ir ID (galiojancio bent 6men.) info suvedete teisingai tuomet problemu laipinantis i lektuva neturetu kilti, taciau del visiskos ramybes rekomenduociau paskambini i Wizzair skambuciu centra (kontaktus rasite cia: http://wizzair.com/lt-LT/about_us/contact_us) ir ten jus tikslaiai informuos kaip elgtis jusu situacijoje. Sekmes!
Cituoti
 
 
+1 #18 jurate1 2014-09-08 08:11
sweiki,darydama chek in suvedziau visus duomenis bet ant bilieto nerodo Id galiojimo laiko.
Cituoti
 
 
0 #17 4travel 2014-08-07 22:17
Sveiki. Lietuviskai, bet galimas variantas, kad su akcentu. :)
Cituoti
 
 
0 #16 keliautoja 2014-08-05 13:26
Sveiki, kokia kalba atsilieps paskambinus i Wizzairo skambuciu registravimo centra?
Cituoti
 
 
+1 #15 4travel 2014-06-11 09:23
Sveiki Lara. Jeigu manote, kad jusu aviabilietu kaina dabar yra geriausia, juos dabar ir pirkite. Perkant aviabilietus asmenns tapatybes dokumentu duomenu nurodyti nereikia. Ta reikes padaryti atliekant bilietu chenck'ina likus ~7 dienoms iki jusu skrydzio pradzios. Taigi savo bilietus drasiai isigyti galite jau dabar. Na o dokumentu duomenis greiciausiai ivesti jums reikes, nes kaip jus ir minejote, Kipras kol kas dar nera Sengeno zonos salis. Sekmes! :)
Cituoti
 
 
0 #14 Lara 2014-06-10 22:05
Sveiki, labai aiškiai čia viskas išdėstyta :) bet turiu klausimą panašų kur buvo. Ruošiuosi pirkti bilietus į Kiprą, bet jis ne Šengeno zonoje, tad turbūt reikės įvesti asmens dokumentų nr, gal ir galiojimo datas. Jei pasas galioja iki 2014-09-01, o skrydis bus 2014-08-17/24, įtariu geriau pasidaryti naują pasą ir tada pirkti bilietus?nes kiek pamenu iš seniau, pasas turi galioti dar 3 mėn po paskutinio skrydžio? Ar būti ramiai ir pirkti dabar (kol yra bilietų?).Ačiū iš anksto už ats.
Cituoti
 
 
0 #13 4travel 2014-05-13 10:27
Sveiki Daiva. Tikriausiai geriausias variantas butu istaisyti sia klaida paskambinus I Wizzair skambuciu centra (kontaktus rasite cia: http://wizzair.com/lt-LT/about_us/contact_us). Klaidos taisymo paslauga jums nieko nekainuos, taciau uz skambuti sumoketi déjà teks (minutes kaina nera labai didele, taciau Wizzair’as megsta versti skambinanciuosi us siek tiek luktelti kol atsilieps operatorius, todel nusiteikite siek tiek palaukti ir zinoma veliau uz laukima dar susimoketi, nes pokalbio minutes skaiciuojamos ir laukimo metu). Taciau atsiliepes operatorius jusu klaida rezervacijoje istaisys. Sekmes!
Cituoti
 
 
0 #12 Daiva d 2014-05-13 08:34
Sveiki,
Gal galėtumėte patarti ,ką daryti ,jei biliete pavardėje padaryta klaida, turetų būti -Kazlauskas,o įrašyta Kazkauskas.
Cituoti
 
 
0 #11 Guest 2013-12-13 23:09
Aciuks :-)
Cituoti
 
 
+2 #10 4travel 2013-04-04 11:36
Sveiki,
Asmens tapatybės duomenų nereikia nurodyti tuo atveju, kai skrydis yra vykdomas Šengeno zonos šalyse. Jeigu jūs skrendate ne į Šengeno zonos valstybę, asmens tapatybės duomenis jums nurodyti reikės.
Tačiau jeigu jūs asmens tapatybės duomenų nesuvedinėjote, o savo bilietą visgi atsispausdinote , greičiausčiai skrendate į Šengeno zonoje esančią valstybę ir savo bilietų registraciją atlikote teisingai/sėkmi ngai :-)
Informaciją apie Šengeno zonos šalis rasite čia: http://lt.wikipedia.org/wiki/%C5%A0engeno_sutartis
Cituoti
 
 
0 #9 bubu 2013-04-03 22:54
Sveiki! su wizzairu dar neteko skristi tai turiu klausimeli, kai registruojasi internetu nereikia savo paso nr iki nuo kada iki kada zymet? bilietus atsisvieciau ir jose kur parasyta pilietybe ir id nr. visur tarpai. ir siaip neprase manes kai registravausi, ryanaire tai kai registruojas tai reikia zymeti :)
Cituoti
 
 
0 #8 4travel 2013-04-02 23:07
Aciu uz info :-)
Cituoti
 
 
+1 #7 Xxx 2013-04-02 22:23
Taip, sendien teko keptis bilietely ;D Viskas viename lape :-)
Cituoti
 
 
0 #6 4travel 2013-03-29 13:24
Ačiū už info Justina. Svarbiasuiai, kad ant laipinimosi kortelės būtų keleivio ir skrydžio info. Greičiausiai Wizzair'as atsisakė reklamos savo bilietuose, todėl dabar visa info telpa viename lape :).
Gero skrydžio jums ;)
Cituoti
 
 
0 #5 Justinaoooo 2013-03-29 13:00
Ir ne tik spausdinant, bet ir tiesiog tos pirmos bilieto dalies, kuri yra rodoma video iš viso nėra. Teko ką tik kalbėti su pažįstama, kuri prieš savaitę skrido, tai ji patvirtino, kad tikrai vienas lapas. Na bet kokiu atveju, rytoj parašysiu ar praėjau ar ne :)
Cituoti
 
 
0 #4 4travel 2013-03-29 12:54
Tiesą sakant šiais metais Wizzair paslaugomis dar nesinaudojau, todėl tiksliai atsakyti į šį klausimą negaliu :(, nors žinių, kad keitėsi bilietų forma taip pat negirdėjau.

Tačiau dėl to jaudintis tikrai nereikėtų. Paprasčiausias būdas tai patikrinti, būtų išsisaugoti bilietų kopiją .pdf formate ir tada atsidarius šį failą tiesiog atsispausdinti. Žinoma, prieš spausdinant bilietus jokių .pdf dokumneto konfiguracijų daryti nereikia. Tiesiog atsidarykite atsisiųstą failą ir jį atsispausdinkit e.

P.S. būtų tikrai idomu sužinoti, jeigu ir spausdinant bilietą iš .pdf failo gausis tik vienas lapas.
Cituoti
 
 
0 #3 Justinaoooo 2013-03-29 11:55
Dar noriu pasitikslinti ar tikrai šiuo metu įlaipinimo kortelė susideda iš dviejų lapų? Man spausdina tik vieną, tai pasimečiau :)
Cituoti
 
 
0 #2 4travel 2013-03-23 11:13
Smagu, kad informacija jums buvo naudinga :). Ačiū už komentarą Justina ;)
Cituoti
 
 
+1 #1 Justinaoooo 2013-03-23 09:08
Tikrai labai vertinga info :) ačiū:)
Cituoti
 

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti