Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Nesebaras

Nesebaras yra ant mažos, uolingos salos už  37 km į šiaurės rytus nuo Burgaso. Sezono įkarštyje kurortas skendi turistinių grupių apsuptyje, ypač daug sezono metu parduodama suvenyrų. Nesebaras įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Tai gražus miestas, turintis nors ir nedaug, bet labai įdomių muziejų.  Yra puikios sąlygos ir galimybės užsiimti vandens sportu. Paplūdimys apsuptas kelių milžiniškų viešbučių kompleksų, mieste yra keletas naktinių klubų.

Pramogų centrai: Nesebare gan aktyvus naktinis gyvenimas. Čia veikia daug naktinių šokių ir kokteilių klubų, barų bei restoranų. Populiariausi vertinami 4 žvaigždutėmis, tai šokių klubas "VIVA" Nessebar ir pop bei folk muzikos klubas "VIGO" Nessebar.

Sveikatingumo centrai: Nesebaro naujamiestyje galima rasti „Panorama Beach Complex” sveikatingumo centrą. Jame teikama daug paslaugų, tokių kaip: žaidimų kambariai su biliardo stalais, restoranai, barai bei kavinės, prekybos centras, 4 baseinai, prabangus SPA centras (lauko ir vidaus baiseinai, Jacuzzi, sauna, soliariumas, aromaterapijos kambarys), sporto ir fitneso centras.

Parkai: Nesebare galima aplankyti didžiausią vandens parką Bulgarijoje, vadinamąjį vandens pramogų rojų – „Aqua Paradise Nessebar”.

Pramoginės ekskursijos: Nesebaro kelionių agentūros siūlo išmėginti įvairius žygius, jodinėjimą žirgais, dviračių žygius po kalnus, plaukimą kalnų upėmis, plaukiojimą jachta, ornitologinius bei botaninius turus.

Pažintinės ekskursijos: Vienas iš įspūdingiausių objektų esančių miesto centre tai – „The Old Bishop's Residence” bažnyčia. Senamiestyje galima grožėtis senovės tvirtovių sienų liekanomis, autentiškais viduramžiškais šaligatviais, įtvirtinimais iš skirtingų epochų, unikaliais namais, kurie yra 16-19 a. architektūrinis paminklas. Taipogi patartina aplankyti užmiestyje esantį Aheloy kaimelį, garsų tuo, jog buvo mūšio lauko vieta, kur bulgarų kariauna nugalėjo Bizantijos imperatoriaus kariauną.

Prekyvietės: Nesebare gan populiarios dovanų parduotuvės, alinės, tavernos.

Apgyvendinimas: Patys populiariausi viešbučiai mieste „Messembria“, „Globus“ ir „Bourgas“. Daugiausia vyrauja 4 žvaigždučių tipo viešbučiai. Taipogi egzistuoja ir daug kitų mažesnių viešbučių bei privačių būstų be išankstinių rezervavimų. Tradiciškai atvykstančius į miestą turistus pasitinka vietiniai gyventojai siūlydami apgyvendinimą nuosavuose namuose ar mažuose viešbučiuose.


Sekantis Bulgarijos kurortas: Obzoras