Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Obzoras

Obzoras ya nedidelis kurortas, esantis už 65 km į pietus nuo Varnos. Pajūrio kurortas yra unikalus dėl daugelio priežasčių, bet svarbiausia – dėl savo gražaus smėlio paplūdimio, atskleidžiančio neįtikėtiną vaizdą į vieną gražiausių Bulgarijos vietovių Juodosios jūros pakrantėje. Kurortas yra vienas iš saugiausių ir ramiausių Bulgarijoje, su skaidria ir ramia jūra.  Poilsiavietė traukia lankytojus dėl jos funkcionalumo, jaukumo ir stiliaus, elegantiškų parduotuvių, įmantrių restoranų ir pasilinksminimo vietų. Obzoras unikalus ir dėl kvapą gniaužiančios gamtos grožio. Šis kurortas poilsiautojams pateikia tikrą poilsiavimo galimybių įvairovę.

Pramogų centrai: Obzoras siūlo daug rekreacinių paslaugų studentams (futbolo aikštė, teniso kortas, sporto aikštės). Liepos mėnesį vyksta tradicinis „Neptūno“ festivalis.

Obzore galima aplankyti didžiausią 3 žvaigždučių disko stiliaus naktinį klubą Bulgarijoje „Space club“ bei 4 žvaigdučių šokių klubą „Prefix“.
Mieste taip pat yra teatras, cirkas, kino teatras, pramogų parkas.

Sveikatingumo centrai: Daug SPA centrų, teikiančių rekreacines paslaugas tiek vyresnio amžiaus žmonėms, tiek jaunoms šeimoms įsikūrę pačiuose viešbučiuose, kartu su vaikų žaidimo aikštelėmis.

Pramoginės ekskursijos: Viešbučių gyventojams siūloma nemažai pramogų pačiuose viešbučiuose, tokių kaip šaudymas iš šautuvo, biliardas, aerobika.
Lauke galima žaisti tinklinį ar išsinuomoti vandens dviračius. Propaguojamas įvairių rūšių vandens sportas plaukiojimas ant vadinamojo „banano“ ar nardymas.

Pažintinės ekskursijos: Galima aplankyti Byala miestą, kuriame kažkada buvo graikų tvirtovės. Jis įsikūręs Obzoro šiaurinėje dalyje. Obzoro pietinėje dalyje galima atrasti vaizdingą Emonos kaimelį, kuris buvo Trakijos karaliaus gimtinė. Patartina aplankyti istorinę vietovę vadinama Heliopoliu („saulės miestu“) išlikusiu nuo romėnų laikų.
Piko sezonu Obzore keletą dienų vyksta rokerių mugė, suburianti tūkstančius motociklininkų iš visos šalies.

Prekyvietės: 2010 metų pabaigoje planuojamas atidaryti pramogų ir prekybos kompleksas „Aquamarine 2“ kuriame bus galima rasti baseiną, fitneso centrą, farmacijos cenrą, barą, restoraną, naudotis SPA, masažo ir saunos paslaugomis.

Apgyvendinimas: Yra trys stovyklavietės (Luna, Prostor, Slantsa) kuriose galima apsigyventi vieno aukšto vasarnamiuose ar palapinėse. Išankstinis apgyvendinimo registravimasis nereikalingas.
Taip pat galima apsigyventi „Ticha“ (vidutinės klasės kategorijos) viešbutyje, „Amore Tourist“ (mažų kainų kategorijos) viešbutyje ar daugybėje kitų nuosavų būstų palankiomis kainomis. Galima apsigyventi moderniame, naujai įsikūrusiame viešbučių komplekse „Sol Luna Bay“, šiaurinėje Juodosios jūros pakrantėje bei 4 žvaigždučių viešbutyje „Casablanca“, kuriuose būtina registracija internetu.


Sekantis Bulgarijos kurortas: Sauletas krantas