Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Pafosas

Pramogų centraiSveikatingumo centraiParkaiPramoginės ekskursijosPažintinės ekskursijosPrekyvietėsApgyvendinimas

Tai svarbus kurortas esantis pietvakarinėje Kipro dalyje, seniau buvo Kipro sostinė.  Miestas yra turtingas istorija, todėl Pafosas yra įtrauktas į UNECO Pasaulio paveldo sąrašą.  Pafosas tai ketvirtas pagal dydį Kipro miestas, kuriame gyvena apie 50 tūkst. gyventojų. Pagal legendą netoli Pafoso randasi meilės ir grožio deivės Afroditės gimimo vieta.

Pramogų centrai: Pafose gausu naktinių klubų, barų ir diskotekų. Šiame kurorte yra gatvės, kurios ir  vadinamos‚ pramogų gatvėmis, nes jose yra  pasilinksminimo vietų, kurios skirtos įvairaus amžiaus žmonėms.

Sveikatingumo centrai: SPA centrai dažnai yra aukštos kokybės viešbučiuose, kur atliekamos įvairios procedūros.  Sveikatingumo ir pramogų paslaugas teikia „Azia Club And Spa At Azia resort“ Jame atliekami masažai, yra fitneso centras, įvairios vonios, saunos, lauko ir vidaus baseinai, teniso kortai, biliardas, vaikų žaidimo kambariai.

Parkai:
Afroditės vandens parkas (aplanko apie 100 000 lankytojų kiekvienais metais). Šiame parke yra daugybė atrakcionų, kurie stebina ne tik vaikus, bet ir suaugusius;
Paukščių parkas;
Luna parkas;
Pramogų parkas.

Pažintinės ekskursijos: Pafose gausu vietų, kurias svarbu aplankyti. Įžymiausia kurorto vieta - senasis Pafo uostas su išlikusiu gynybiniu fortu miesto centre, kur kiekvienais metais rugsėjo mėnesį vyksta tradicinė “Otelo” opera.

Lankytinos vietos:
Coral Bay įlanka, su nuostabiu smėlio paplūdimiu;
Vyno dievo Dionizo namai - tai III a. romėnų vila., nuklota mozaikomis;
Afroditės akmuo žymi vietą, kur iš jūros išniro ši deivė;
Šv. Povilo kolona žymi vietą, kur 46 m. atvykęs Šv. Povilas buvo negyvai nuplaktas už tai, kad mėgino skleisti krikščionybę;
Karalių kapavietės (IV a. pr. Kr.);
Etnografinis muziejus saugo eksponatus apie Kiprą nuo neolitinių laikų.

Pramoginės ekskursijos:
Puiki ekskursija po stručių fermą džipais. Teritorijos plotas 200 000 kv. km, kurioje taip pat yra restoranas, siūlantis įvairius kepsnius, dešreles ir pan;
Pafos akvariumas;
Asilų ferma. Joje galima pamatyti įvairių gyvūnų bei paukščių. Siūloma netradicinė pramoga – kelionė po parkus ant asilų;
Kelionės dviračiais specialiu maršrutu;
Golfo klubai: Minthis Hills Golf Club,  The Secret Valley Golf Club.

Prekyvietės: Pafose, kaip ir visuose kurortuose gausu suvenyrų parduotuvių. Garsių dizainerių drabužių ar avalynės galima įsigyti Nikodemou Mylona gatvėje. Pagrindiniai prekybos centrai yra išsidėstę Ap. Pavluo Avenue. Pafos- Kitma vietovėje yra turgus, kur turistai gali įsigyti šviežių ūkininkų produktų, bei rankų darbo daiktų.

Apgyvendinimas: Kambarių kainos priklauso nuo vietos ir teikiamų paslaugų. Dviejų, trijų žvaigždučių viešbučiuose kainuoja nuo 20 iki 50 eurų už naktį. Prabangūs apartamentai kainuoja apie 200 eurų.


Sekantis Kipro kurortas: Protaras