Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Pataja

Pramogų centraiSveikatingumo centraiParkaiPramoginės ekskursijosPrekyvietėsApgyvendinimas

Pataja visame pasaulyje žinomas tarptautinis kurortas. Tai tipiškas naktinio gyvenimo miestas. Čia duris plačiai atveria parduotuvės, barai, naktiniai klubai. Tačiau nemanykite, kad Pataja – tai tik naktinio šurmulio kurortas, dienos metu čia taip pat neteks nuobodžiauti. Būtent netoli nuo Patajos galima pamatyti patį didžiausią sėdinčio budos atvaizdą. Dienos metu aktyvaus poilsio mėgėjams Patajoje atviri golfo ir teniso aikštynai, galima plaukioti vandens slidėmis ir burlentėmis, jodinėti žirgais, nuvykti į dramblių fermą ir jais išjoti į džiungles. Teminiai parkai ir botanikos sodai daugelį supažindins su įvairiaspalviu gyvūnijos bei augmenijos pasauliu.

Pramogų centrai: Patajoje gausu įvarių klubų: tai alaus barai, alaus barai gėjams, gėjų klubai, go-go klubai, kuriuose vyksta įvairūs šou, taip pat esama ir gėjų go-go klubų. Visi barai maloniai kviečia apsilankyti. Baruose siūloma britiškų, amerikietiškų bei europietiškų gėrimų, taigi kam nepatiks azijietiški kokteiliai galima rinktis jau išbandytus. Kadangi Patajoje dauguma barų yra vienas prie kito, todėl konkurencija didelė, tad kiekvienas savininkas sugalvoja kaip pritraukti klientų dėmesį. Paplūdimio barai dažniausiai naktį pavirsta naktiniais klubais. Tailandietės klubuose ypač mėgsta atsipalaiduoti, todėl yra didelė turistų trauka į naktinius klubus. Vakare Patajoje atsidaro net tik klubai ir barai bet ir masažo salonai, kur pasimėgauti maloniais pojūčiais traukia aromatingi aliejai ir tailandietiška muzika. Kai kuriuose baruose šokamas striptizas, kituose vyksta kabareto pasirodymai.

Barai:
Blues Brothers Bar;
One Beer Bar;
Palmers Bar & Restaurant;  
Rosie O' Gradys Irish Pub & Rest.
Gėjų barai:
Ambiance Coffee Shop;
Coco Banana Pub;
Le Cafe' Royal Piano Bar;
Serene Pub;

Go-go klubai:
Bubbles A Go-Go;
Classroom A Go-Go;
Doll House A Go-Go;
Lipstick A Go-Go;
Living Dolls A Go-Go;
Misty's A Go-Go;
Planet Rock Disco;
Rodeo Girls A Go-Go;
Spicy Girls, simply the best.

Kaip jau suprantate naktį nėra kada miegoti, nes tuomet duris atidaro barai ir naktiniai klubai.

Sveikatingumo centrai: Patajoje gausybė masažo salonų. Labai populiaru tailandietiškas masažas. Tai trunka nuo valandos iki dviejų, kaina 800-2000 batų. Masažo terapija yra sena ir populiari Tailando tradicija.  Labiau ši rinka yra išvystyta vyrams. Atėjus į masažo saloną jie pasirenka sau patinkančią merginą, kuri atliks masažą. Masažas yra atliekamas vonioje tai  vadinamasis „muilinas masažas“.
Patajoje SPA centrai dažniausiai būna viešbučiuose. Juose  siūloma tradiciniai tajų stiliaus gydymo kambariai bei masažai. Taikomi natūralūs produktai, darbą atlieka kvalifikuoti specialistai. Pirčių gausa Pataja didžiuotis negali. Jų yra, bet ne itin daug. Kaip ir klubai, ar kai kurie barai pirtys taip pat yra pritaikytos gėjams, kadangi Patajoje homoseksualai yra ypač toleruojami.
Turistų fizine forma paprastai rūpinasi viešbučiai: daugelyje jų yra treniruoklių salės, kur poilsiautojai  savo malonumui gali eiti pasitreniruoti. Ne viešbučiuose esančiuose sporto klubuose galima praeiti golfo kursus.

Parkai: Patajoje yra vienas pagrindinis vandens parkas ir pramogų centras viename. Jame daug įvairių vandens atrakcijų bei baseinų. Baseinai bei įrengimai pritaikyti tiek vaikams tiek suaugusiems- ištroškusiems adrenalino siūlomi „aštresni“ atrakcionai. Daugiausia atrakcionų yra susiję su vandeniu.
Taip pat yra teminių parkų:
Trijų karalių parkas. Jame  galima pamatyti įvairius meno objektus, pastatus, skulptūras. Tarp turistų populiarus Krokodilų parkas, kuriame yra šimtai krokodilų bei kitų įvairių gyvūnų.

Pramoginės ekskursijos: Pats populiariausias ir įdomiausias užsiėmimas siūlomas šiame kurorte yra nardymas. Šis rekreacijos tipas išvystytas, kadangi Pataja turi tam labai tinkamas sąlygas. Nardymo agentūros siūlo profesinį bei techninį mokymą. Nardymo instruktoriai kalba daug kalbų. Kai kurios agentūros turi paruošusios mokomųjų DVD 5 kalbomis. Kainos labai įvairios: priklauso nuo to ko norės turistas. Rengiamos povandeninės ekskursijos prie paskendusių laivų bei prie gražių koralinių rifų.
Galima nuvykti į ekskursiją „Povandeninis pasaulis“. Tai toks akrilinis tunelis, kuriuo besivaikščiojantys turistai susipažįsta su retomis žuvų rūšimis. Suaugusiam kaina 360 batų, vaikams 180.  Patajoje yra ir jodinėjimo pramogų, galima užsisakyti skraidymą oro balionu, pavažinėti motoroleriais, pažaisti tenisą, išbandyti vandens slides, buriavimą
Pažintinės ekskursijos: Patajos turistams siūloma aplankyti Budos kalną ant kurio yra milžiniška Budos statula. Tai vienas aukščiausių taškų šiame kurorte.
Siūloma aplankyti unikalų architektūros statinį vadinamą „Tiesos šventykla“. Norintiems parvežti originalių lauktuvių rekomenduojama Liam galerija, kurioje ne tik eksponuojama, bet ir galima įsigyti įvairių meno kūrinių iš Tailando ir pietryčių Azijos.

Muziejai:
„Butelių muziejus“, šiame muziejuje eksponuojami rankų darbu, buteliuose padaryti laivai.
Patajoje yra ir garsusis „Tikėti ar ne“ (Ripley's Believe It Or Not Museum) muziejus.

Prekyvietės: Patajos rinkoje yra įvairių stilių turgaviečių. Čia galioja taisyklė pirk, kol nukrisi.
Thepprasit Market;
Soi Buakaow;
Pattaya Floating Market;
Walking Street Night Market;
Naklua Fish Market;
Rayong Daily Night Market.
Turgavietėse prieinama kaina galima nusipirkti suvenyrų, medžio drožinių, Tajų žolės, šilko bei kitokio audinio iš Tailando.
Prekybos centrai:
Foodland Supermarket Pattaya;
The Villa Market;
Mike Shopping Mall;
Big C. 

Apgyvendinimas:

Viešbučiai:
Pacific Park Hotel & Residence;
Eurostar International Hotel; 
Natural Park Resort Pinnacle;
Grand Jomtien Resort & Spa;
Nirvana Boutique Suites;
Anantaya Resort;
Viewpoint Village.

Patajoje gausu įvairios klasifikacijos viešbučių. Kurortas siūlo platų apgyvendinimo pasirinkimą įvairias pajamas turintiems žmonėms. Kadangi Pataja yra didelis kurortas- tai apgyvendinimo infrastruktūra ypač išvystyta. 5 ir 4 žvaigždučių viešbučiuose  galima rasti SPA centrus, treniruoklių sales, pirtis ir t.t. vyrauja 3-4 žvaigždučių viešbučiai.


Sekantis Tailando kurortas: Phi Phi salos