Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Phi Phi salos

Pramogų centraiSveikatingumo centraiPramoginės ekskursijosPažintinės ekskursijosPrekyvietėsApgyvendinimas

Jūros nuotykių mėgėjai būtinai vyksta į Phi Phi salas. Didžiausia iš dviejų vienodais pavadinimais salų – Phi Phi Don – garsėja kilometrinėmis smėlėtomis sąsmaukomis tarp dviejų salos dalių, tapusiomis jaunimo iš visų planetos kampelių piligriminių kelionių vieta. Čia įsikūrę viešbučiai, restoranai, krautuvėlės, diskotekos ir barai. Mažiausia iš salų – Phi Phi Le – negyvenama. Gražiausios įlankos - Phi Le ir Lo Sama, itin gerai žinomos iš filmo „Paplūdimys“, kuriame vaidino Leonardo DiCaprio, - pakeri gamtos mylėtojų vaizduotę. Prieš akis atsivers ir žinoma, tūkstančių kregždučių prieglobsčiu tapusi Vikingų uola. Smaragdinė, tyra, permatoma jūra ir įvairiaspalviai koralų rifai apsilankiusiųjų atmintyje išliks ilgam.

Pramogų centrai: Didžioji dalis salos kavinių išsidėstę centre todėl jas lengva rasti. 2 valandą nakties čia nutyla muzika, tačiau dar galima likti pasėdėt.

Naktiniai klubai:
Tonsai Village Nightlife;
Tonsai Rytų kavinės Tonsai East Nightlife;
Loh Dalum Nightlife.

Barai:
Reggae Bar;
Ibiza Bar;
Beach Bar;
Apache Bara;
Mojito Bar.

Nors Phi phi salos yra ganėtinai mažos, tačiau čia galima rasti keletą gerų vietų, kur pavalgyti. Geros kokybės, gerai patiekto Vakarų maisto  galima rasti Le Grand Bleu (prancūzų ir tajų patiekalų meniu, puikūs marinuoti moliuskai ir Crème brûlée!). Ciao Bella's pizza kavinėje maistu galės pasimėgauti italų virtuvės mėgėjai. Kadangi šios salos yra labai mažos ir tik viena jų yra gyvenama, todėl kazino barų nėra. Pasilinksminti galima baruose vykstančiose diskotekose.

Sveikatingumo centrai: Specialiai pritaikytų vietų lankytis mėgstantiems pirties malonumus nėra. Todėl norint turėti galimybę apsilankyti pirtyje, reiktų pagalvoti prieš užsisakant viešbutį, kad jame jau būtų pirtelė. SPA paslaugas galima rasti tik viešbučiuose.

SPA viešbučiai:
Phi Phi Island Village Beach Resort & Spa;
Zeavola Resort & Spa;
Spa at PP Princess Diving & Spa Resort.

Pramoginės ekskursijos: Siūlomos nardymo su vamzdeliu ekskursijos, nardymo su deguonimi ekskursijos paplūdimiuose, kuriuos nusiaubė cunamis. Žygiai baidarėmis, kopinėjimas uolomis (įranga išnuomojama), šokinėjimas nuo uolų, žvejyba, buriavimas ir kruizas, paukščių stebėjimas.

Pažintinės ekskursijos: Phi phi salose siūloma aplankyti beždžionių salą, kurioje galima stebėti beždžionių gyvenimą, tik reikia laikytis saugaus atstumo ir saugoti maistą nuo beždžionių.

Prekyvietės:
Tonsai Village Shopping;
Tonsai East Shopping.
Tonsai kaimelyje galima įsigyti įvairiausių suvenyrų: drabužių, papuošalų, galvos apdangalų, muzikos instrumentų, knygų ir t.t.

Apsipirkimas - viena malonesnių veiklų turistams. Daugelis suvenyrų parduotuvėlių susispietę viena prie kitos mažame plote. Krautuvėlių savininkai yra draugiški, su jais galima derėtis.

Prekybos centrai:
The Lovely L Shop;
Chao Koh Minimart;
The Beach Gifts. 

Apgyvendinimas: Apgyvendinimas šiose salose palyginti yra brangus. Sezono metu kainos šokteli dvigubai. Pagal salos dydį viešbučių yra pakankamai.

Populiarūs viešbučių:
Parichat House;
Phitharom PP Resort;
Phi Phi Island Cabana Hotel;
Palm Residence;
Zeavola.


Sekantis Tailando kurortas: Puketas