Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Prieš pradedant norių informuoti, kad visus patarimus, kuriuos pristatysiu, esu išbandęs asmeniškai. Visi jie kaip ir pasiteisino. Tačiau visada yra tikimybė, kad kažkam jie gali ir nesuveikti. Žodžiu būkite atidūs.

Trumpa video/staipsnio apžvalga:

Šiame video parodysime jums būdą, kurio pagalba perkant Ryanair avibilietus žmonių grupei (bent dviems asmenims) kartais galima sutaupyti. Video pavyzdyje, naudodami šį metodą, 4-is aviabilietus, kurie kainavo ~688 Lt/žm. nusipirkome už ~607 Lt/žm. Taigi sutaupėme ~81 Lt.

Naudingos nuorodos:
Kaip atlikti Ryanair bilietų check in'ą
 
Taigi pradėkime. Tikriausiai sutiksite, kad dažniausiai mes atostogaujame bent jau dviese. Tai yra bilietus perkame bent jau dviems žmonėms, nors neretai šis skaičius yra ir didesnis (juk dažnai keliaujame su šeima, draugais, kolegomis). Todėl, pirmasis patarimas skirtas būtent perkantiems daugiau nei vieną bilietą.

Taigi, pradėdami bilietų pirkimą elgiamės taip kaip parodyta peveiksle 1.
 
(pav. 1)
 
Pirmiausiai pažymime išvykimo arba išvykimo ir grįžimo oro uostus bei datas, pasirenkame keliaujančiųjų skaičių bei tipą. Vėliau spaudžiame "Book Now" mygtuką ir patenkame į puslapį, kur pateiktos avia bilietų kainos (pav. 2).
 
    
(pav. 2)
 
Kadangi pateiktame pavyzdyje keliauja 3 asmenys, bendra kaina, kurią matome yra būtent trims asmenims. Greičiausiai sekantis, daugelio iš jūsų žingsnis, būtų spausti mygtuką „CONTINUE“, pildyti keleivių info ir galiausiai mokėti už bilietus... Deja gana neretai, taip pasielgdami jūs tiesiog permokėtumėte.

Pirkdami avia bilietus Ryanair svetainėje daugiau nei vienam asmeniui, visada patikrinkite kokia yra bilieto kaina skrendant vienam žmogui. Tiesiog grįžkite į pirmąjį Ryanair svetainės puslapį ir skrydžio paieškos lauke (skiltyje kur reikia nurodyti keleivių skaičių) nurodykite vieną (1) asmenį (pav. 3).
 
        
(pav. 3)
 
Atlikę šį veiksmą gana dažnai prieš save pamatysite mažesnę nei prieš kelias akimirkas matėte skrydžio kainą ir pastabą, “kad šia kaina liko tik keli bilietai” (žiūrėti pav. 4).
 
          
(pav. 4)
 
Pateiktojo pavyzdžio atveju, dar yra du laisvi avia bilietai, kurių kaina ~ 26 Lt mažesnė nei Ryanair sistema siūlė kai bilietų ieškojote trijų asmenų grupei iš karto. Taigi, norint sutaupyti apie 52 Lt belieka nusipirkti du bilietus už 145.86 Lt ir vieną už 172 Lt. Tai darydami užtruksite iki 10-15min ilgiau (nes už bilietus mokėti reikės 2 kartus), tačiau sutikite, 56 Lt už 15min. darbą nėra labai blogas sandėris.

Svarbu: Nėra 100 %-inės garantijos, kad šiuo būdu jums visada pavyks sumažinti savo bilietų, kainą. Tiesiog nevisada jums pavyks surasti pigesių bilietų likučių. Tačiau tikrinti skrydžio kainą vienam asmeniui skrendant grupėje vistiek rekomenduoju visada.
 

Komentarai   

 
+2 #2 4travel 2013-05-16 13:51
Na, kreditines korteles mokestis Ryanair svetaineje skaiciuojamas nuo aviabilietu kainos (t.y 2% nuo bilietu kainos). Taigi, jeigu jusu bilietu kaina mazesne, tai ir kreditines korteles mokestis bus mazesnis. Todel nesvarbu ar jus pirksite visus bilietus kartu ar atskirai kreditines korteles mokestis vistiek priklausys nuo bendros visu aviabilietu kainu sumos :-) .
Bet kokiu atveju aciu uz komentara. Ir is anksto atsiprasau jeigu mes ji supratome neteisingai. Sekmes!
Cituoti
 
 
-3 #1 Asti 2013-05-16 13:16
Tureciau pastebeti ,kad nelabai cia patikimas budas taupyti.Kadangi uzsakant bilietus taip kaip cia patariama per 2 kartus skaiciuojasi 2 kreditines korteles mokesciai ir sitaip tikrai nera pigiau.
Cituoti
 

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti