Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Trumpa video/staipsnio apžvalga:

Šiame video parodysime jums būdą, kurio pagalba perkant Ryanair avibilietus galima šiek tiek sutaupyti. Video pavyzdyje, naudodami šį metodą, aviabilietą, kuris kainavo ~1561 Lt/žm. nusipirkome už ~1485 Lt/žm. Taigi sutaupėme ~72 Lt.

Naudingos nuorodos:
 
Turbūt daugelis esate pastebėją, kad Ryanair svetainėje nėra galimybės pasirinkti valiutos, kuria pageidaujate mokėti už savo bilietus... Na, iš tiesų yra, tačiau apie tai kitame straipsnyje/video... Taigi, dažniausiai bilietų kainas matote ta valiuta, kuri yra nacionalinė šalyje, iš kurios yra vykdomas jus dominantis skrydis (Iš Lietuvos – Lt, iš UK – svarai, iš Norvegijos – norvegijos kronos, iš ES šalių - Eu ir tt.). Na, kadangi nevisi turime visų Europos šalių valiutų mokėjimo korteles, labai dažnai esame priversti mokėti valiutos konvertavimo mokesčius. Tačiau ar žinote, kad Ryanair svetainėje valiutų kursai yra jums kur kas nepalankesnio santykio nei banke, kurio mokėjimo kortelę naudojate? Deja, dažnai permokame ir čia. Taigi, kaip sutaupyti šioje situacijoje.

Pirmiausia susiradę jus dominantį skrydį ir norėdami jį nusipirkti, jūs privalote nurodyti keleivių informaciją bei pasirinkti arba atsisakyti papildomų paslaugų (kaip įsigyti Ryanair bilietus rasite paspaudę nuorodą: Ryanair bilietų pirkimas). Tai padarę atsidursite puslapyje, kur turėsite nurodyti savo mokėjimo kortelės duomenis (pav. 1).
 
(pav. 1)

Kaip matote pavyzdyje pateikto skrydžio kaina – 43.85 GBP. Na ir šalia pateikta kaina litais (196.3 Lt). Skaičiuojant mintinai, kaina maždaug tokia ir turėtų būti. Tačiau pabandykite patikrinti kiek mokėtumėte bankui, jeigu pirktumėte 43.85 GBP banko siūlomu santykiu. Tarkim Seb‘as vieną svarą parduoda už 4.2435 Lt. Paskaičiuokime 43.85 GBP x 4.2435 Lt = 186.08 Lt. Permokate ~ 10 Lt. Tai nėra labai daug, tačiau jeigu perkate kelis bilietus, tikrai permokėsite gana daug. Taigi kaip išvengti Ryanair valiutos konvertavimo kurso ir mokėti pagal savo banko kursą?
 
    
(pav. 2)

Kaip matote pav. 2, šalia jums rodomos kainos yra užrašas „More Information“. Jį jums reiktu ir spausti. Prieš save pamatysite tokį vaizdą (pav. 3).
 
      
(pav. 3)

Labai į tekstą gilintis nerekomenduoju (čia jūs galite pasitikrinti kokiu kursu Ryanair jums konvertuos valiutą). Viskas ką jums čia reiktų padaryti, tai teksto apačioje panaikinti žalią varnelę. Tiesiog pelės kursorių užveskite ant apačioje esančio kvadratėlio, pažymėto varnele ir paspauskite kairįjį pelės mygtuką. Varnelė turėtų dingti. Kai tai atliksite išjunkite šį langą paspausdami “X” ženkliuką esantį teksto viršutiniame dešiniajame kampe.

Viskas, to pakaks, kad už bilietus mokėtumėte savo banko valiutos konvertavimo kursu. Jums belieka patikrinti ar teisingai suvedėte visą reikiamą informaciją bei paspausti „PURCHASE NOW“ mygtuką.

Norite sutaupyti daugiau? Tuomet tikiuosi, kad žiūrėsite ir kitus patarimus, kur sužinosite kaip sutaupyti dar daugiau.
 

Komentarai   

 
+1 #2 4travel 2013-02-25 16:17
Smagu skaityti, kad kazkam sis patarimas buvo naudingas :). Sekmes!
Cituoti
 
 
+4 #1 ingamama 2013-02-25 15:59
aciu labai uz sita paaiskinima kaip isvengt kurso konvertavimo pabrangimo.
Cituoti
 

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti