Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Trumpa video/staipsnio apžvalga:

Šiame video parodysime jums būdą, kurio pagalba perkant Ryanair avibilietus kartais galima sutaupyti. Video pavyzdyje, naudodami šį metodą, aviabilietus, kurie kainavo ~653 Lt/žm. nusipirkome už ~596 Lt/žm. Taigi sutaupėme apie 57 Lt.

Naudingos nuorodos:
 
Patarimas nr. 5 apie tai, kaip sutaupyti perkant Ryanair avia bilietus www.ryanair.com svetainėje. Prieš pradedant privalau informuoti, kad šis būdas vėlgi susijęs su valiutų kursais. Taip pat, šį būdą pritaikyti praktikoje galėsite ne visada. Tačiau, jeigu jums visgi pavyks, tokiu atveju daugiau pinigų liks jūsų, o ne Ryanair’o kišenėje. Tai ką badom?

Tikiuosi, kad nevienam iš jūsų keliaujant su Ryanair avia linijomis teko savo kelionės tikslą pasiekti naudojant skrydį su persėdimu. Taigi, tokiu atveju avia bilietus teko pirkti bent jau dviems skrydžiams. Todėl šį kartą naudosiu tokį pavyzdį.

Tarkim jūs sužinojote, kad iš Londono Stansted oro uosto, jūsų atostogų metu galima visai palankia kaina nusigauti iki Algarvės ir grįžti atgal. Tebūnie kelionės datos bus 2014 m. balandžio mėn. 18-25 dienos.

Taigi, jūs susirandate skrydžius iš Lietuvos į Londoną (Vilnius – Londonas (Stansted). Datos: 14/04/18 – 14/04/25), suskaičiuojate visos kelionės išlaidas ir nusprendžiate, kad į kelionę visgi vyksite. Na tikriausiai jau žinote, kad kelionės bilietų įsigyjimą visada reikia pradėti nuo avia bilietų pirkimo. Todėl jūs tą ir darote.

Pirmiausiai jūs apsilankote www.ryanair.com svetainėje bei nusiperkate bilietus 14/04/18 – 14/04/25 datoms skrydžiui Vilnius – Londonas (Stansted) – Vilnius. Vėliau nusiperkate bilietus skrydžiui Londonas (Stansted) – Algarvė (Faro) – Londonas (Stansted) 14/04/18 – 14/04/25 dienoms...

Atrodytų kaip ir viskas, tačiau būtent pirkdami bilietus iš Londono į Algarvę ir atgal jūs permokėtumėte. Įdomu kodėl? Todėl, kad už savo bilietus mokėtumėte svarais. Patikrinkime tai pavyzdžiu.

Kaip matote pav. 1 perkant skrydį pirmyn-atgal kryptimi: Londonas – Algarvė – Londonas, už avia bilietus Faro (Algarvė) – London (Stansted) (pavyzdyje pav. 1 pažymėti raudonu stačiakampiu), mokėtumėte 57.99 svarų. Pavertus litais tai apie 246Lt (2014.04.06 Seb’o siūlomu kursu).
  ž  
(pav. 1)

Tačiau patikrinkime kiek už tuos pačius bilietus mokėtumėte jeigu skrydžius Londonas – Algarvė – Londonas pirktumėte atskirai. T.y Londonas – Algarvė ir vėliau Algarvė – Londonas. Jeigu taikote tik šį taupymo būdą, už skrydį Londonas – Algarvė mokėtumėte tuos pačius 67.99 svarus (pav. 2). Tačiau pažiūrėkite kiek tokiu atveju kainuoja skrydis Algarvė – Londonas (pav. 3).
        
(pav. 2)
        
(pav. 3)
 
Kaip matote pavyzdyje aukščiau, kaina pakito, ir dabar bilietai iš Faro i Stansted kainuoja 67.99 eurus. Tai reiškia, kad pirkdami skrydžius atskirai vietoje 246 Lt. (57.99 svarų) mokėsite apie 235Lt. (67.99 eurų). Taigi, sutaupysite apie 11 Lt.
 
Pavyzdyje pateiktu atveju sutaupėme nedaug. Tačiau mes keliaujame keturiese todėl 11 Lt dar reiktų padauginti iš 4. Todėl bendra suma, kurią galime sutaupyti yra 44 Lt.

Taigi, asmeniškai tikrai jums rekomenduoju naudoti šį taupymo būdą praktikoje ir pažadu, kad neretai liksite maloniai nustebinti sužinoją kiek pavyko sutaupyti.

Svarbu: Taikyti šį būdą apsimoka ne visada. Pvz: jeigu jūs skrendate kryptimi Vilnius – Londonas – Vilniaus, tada jums labiau apsimoka pirkti bilietus pirmyn-atgal sykiu, nes jeigu jūs pirksite juos atskirai, jūs permokėsite. Visa šio taupymo būdo esmė yra valiutų kursuose. Taigi, labai svarbu šį būdą žinoti, tam, kad praktikoje būtų galima patikrinti kaip keliauti apsimoka labiau, perkant bilietus sykiu ar atskirai. Todėl niekada nepamirškite skaičiuoti.

Tai tiek, ačiū už skirtą laiką ir gerų kelionių visiems!
 

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti