Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Video trukmė:
~ 10min.
 
 
 
Mano asmeniniu įsitikinimu šeštasis taupymo būdas yra daugiau mitas nei realybė, tačiau jeigu panaršytumėte internete, rastumėte įvairių nuomonių apie tai. Žodžiu, asmeniškai aš niekada nesu taip sutaupęs todėl tikrai negaliu pažadėti, kad taip sutaupysite būtent jūs. Tačiau kadangi apie šį taupymo būdą žmonės visgi kalba, jį pristatysiu ir jums.

Jeigu esate pirkę ar bent jau ieškoję savo avia bilietų Ryanair internetinėje svetainėje gali būti, kad susidūrėte su situacija kai tam tikrą laiko tarpą tikrinant tų pačių bilietų kainą jie ima ir staiga pabrangsta. Kaip nebūtų keista, tačiau tai dažnai nutinka tada, kai pagaliau apsisprendžiate pirkti bilietus.

Taigi, vyrauja tokia nuomonė, kad Ryanair‘as seka mūsų elgseną savo internetinėje svetainėje ir naudodami tam tikrą algoritmą (to pačio skydžių peržiūrų skaičius iš vieno kompiuterio ar pan.) tiesiog keičia skydžių kainas. Na o, kad būtų paprasčiau suprasti, tai tiesiog kai kas galvoja, kad jie pabrangina bilietus, kuomet žmogus daugiau nei kelis kartus tikrina vieno ir to pačio skrydžio kainą.

Žinoma, žinant Ryanair‘ą, tai iš tiesų galėtų būti logiškas bilietų kainos didėjimo pagrindimas. Tačiau asmeniškai pats esu susidūręs su situacijomis, kuomet mane dominančio skrydžio bilietų kaina nedidėja, bet atvirkščiai, krenta...

Bet kokiu atveju, kaip jau minėjau, šio metodo pagalba nesu nei karto sutaupęs, tačiau šį būdą jums visgi parodysiu ir galbūt jums pasiseks.

Taigi, jeigu jūs susidursite su situacija, kuomet tam tikrą laiko tarpą sekėte jus dominančių bilietų kainą ir pagaliau nusprendus juos nusipirkti staiga šie bilietai pabrango, neskubėkite už juo mokėti.

Pirmiausiai, jeigu turite galimybę, patikrinkite šių bilietų kainą naudodamiesi kitu kompiuteriu. Jeigu naudojaties vienu kompiuteriu, pabandykite tuos pačius bilietus susirasti atsidarę kitą interneto naršyklę. Pvz: jeigu bilietų ieškojote naudodami Firefox naršyklę, pabandykite tų pačių bilietų paieškoti naudodami Internet explorer, Google Chrome, Safari ir t.t. Na, o jeigu jūsų vieninteliame kompiuteryje idiegta tik viena naršyklė ir jūs nenorite instaliuoti kitų, tiesiog jūsų naudojamoje naršyklėje ištrinkite „Cookies“. Jeigu nežinote kaip tai padaryti pažiūrėkite video esanti apačioje.
 

Ištrynę cookius vėl atsidarykite www.ryanair.com svetainę bei susiraskite jus dominančius bilietus. Jeigu jums pasiseks, gali būti, kad jų kaina bus tokia pati kokia buvo prieš netikėtą jų kainos šuolį.

Jeigu visgi jums pavyks šio metodo pagalba sutaupyti, nepatingėkite apie tai pranešti žemiau esančioje komentarų rubrikoje. Manau ne tik man, bet ir daugeliui iš jūsų būtų idomu išgirsti šio taupymo būdo praktinį pagrindimą.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti