Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Šis patarimas kaip sutaupyti gali būti sėkmingai naudojamas praktikoje ne tik perkant Ryanair avia bilietus, tačiau keliaujant ir su kitomis avia linijomis.

Taigi, šį kartą apie bagažą.

Na kaip ir žaidimai su valiutos kursais, taip ir bagažo politika yra vienas iš būdų, kurių pagalba pigių skydžių kompanijos užsidirba papildomai. Tačiau lygiai taip pat kaip su valiutos kursais taip ir su bagažu, žinant tam tikrus niuansus, papildomų mokesčių galima išvengti bei vėlgi šiek tiek sutaupyti.
Kaip žinia kiekviena avia kompanija turi savo atskirą bagažo politiką ar taisykles, kurių privalo laikytis kiekvienas avialinijų klientas. Dažniausiai, kiekvienas keleivis turi galimybę rinktis.
  • Keliauti tik su rankiniu bagažu, kurio kainą ne retai jau būna įskaičiuota į bilieto kainą, todėl daugeliu atveju papildomai už tokį bagažo vienetą mokėti nereikia (deja, tokio bagažo svoris yra griežtai kontroliuojamas).
  • Ar papildomai pirkti registruotą bagažą, kuris deja neretai kainuoja brangiau nei pats avia bilietas, tačiau tokiu atveju atsiranda galimybė su savim vežtis daugiau „būtinų“ daiktų.
Taigi, šiame straipsnyje parodysiu jums kelis būdus, kuriais galbūt pasinaudosite ir jūs. Na ir vėlgi, galbūt šiek tiek sutaupysite.

Pirma dalis apie rankinį bagažą. Na o jeigu dar tiksliau, tai ką daryti tokiu atveju kai jūsų bagažo svoris tik keliais kilogramais viršiją leistiną svorio normą.

Iš anksto perspeju, apačioje pateiktoje video medžiagoje parodytas patarimas kai kam gali pasirodyti juokingas. Aišku galvoti galite bet ką,  tačiau asmeninėje praktikoje ne kartą šį metodą esu naudojęs ir būtent tada kai rankinis bagažas sveria tik keliais kilogramais daugiau nei leistina šis metodas tikrai padeda sutaupyti. Na, bet galutinį sprendimą pasinaudoti šiuo patarimu ar ne visgi priimsite jūs patys.
 
P.S. Nenusigaskite video pradžią pamatę pagreitintu vaizdu. Video pradžioje jo autorė („Global Experiences” programos konsultantė Emily Oliver) pasakoja, kodėl ji nusprendė sukurtį šį video. Pats vaizdas, kaip Emily išvengė papildomo bagažo mokesčio pateiktas normaliu greičiu. Taigi žiūrim...
 

Svarbu: Aukščiau parodytas metodas tinkamas tik tuo atveju, kai jūs, jus dominančio bagažo leistiną normą viršijate tik keliais kilogramais. Tikrai nesistenkite apsirengti visų į kelionę vežamų rūbų. Tokiu atveju ne tik atrodysite juokingai, tačiau galite turėti ir papildomų problemų laipindamiesi į lėktuvą.

Antra patarimo dalis daugiau skirta perkant registruoto bagažo paslaugą. Žinoma pirmąją patarimo dalį galite sėkmingai naudoti ir tuo atveju kai keliais kilogramais viršijate ir registruoto bagažo normą. Tačiau gana dažnai būna taip, kad mūsų sukrautuose lagaminuose vis dar yra papildomos vietos, kur tuos papildomus kilogramus galime sutalpinti. Na, o kadangi registruojamas bagažas dažnai būna apmokestinamas atsižvelgiant į vežamus bagažo vienetus, visus vežamus daiktus sutalpinti į vieną lagamina tokiu atveju tampa tikrai naudinga.

Taigi antra šio patarimo dalis apie tai, kaip susikrauti lagaminą išnaudojant jo plotą maksimaliai. Žiūrim...
 

Žinoma yra ir daugiau būdų, kaip sutaupyti bagažo sąskaita. Internete galima įsigyti įvairių apdarų, kurių pagalba atliekamus daiktus galime įsinešti su savimi į lėktuvo saloną. Galima savo bagažą vakuumuoti. Teko girdėti atveju, kai keleiviai tiesiog perplėšia savo striukių kišenes ir papildomus bagažo vienetus sutalpina tarp striukės pamušalo ir išorinės dalies. Žodžiu šioje vietoje kūrybiškumui ribų nėra. Tačiau praktikoje, bet jau man asmeniškai, iki šiol pilnai pakako aukščiau parodytų dviejų variantų. Ypač pasiteisino antrasis.

Svarbu: jeigu keliaujate su žmonių grupe, prieš maudamiesi antras kelnias ar besivilkdami trečią megstinį, nepamirškite pasiteirauti draugų ar pas juos neatsirastų papildomos vietos jūsų daiktams. Taip pat visada gerai apsvartykite ar tikrai visi daiktai, kuriuos imate į kelionė jums bus reikaligi. Galite manim netikėti, tačiau tikrai neretai pasitaiko, kai vos ne ketvirtadalis (o kartais ir daugiau) daiktų taip ir lieka gulėti lagamine. Taigi, būkite budrūs ir keliaukite teisingai.

Ačiū už dėmesį ir gerų skydžių visiems!
 

Komentarai   

 
+4 #1 ingamama 2013-02-25 16:28
kaip vyras,tai super tavarkingai ir graziai susidejo bagaza-saunuoli s.Aciu jusm uz naudinga medziaga.
Cituoti
 

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti