Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Kaip nusipirkti Wizzair avia bilietą (instrukcija).

Žinoma, pirmiausiai reikia apsilankyti www.wizzair.com internetinėje svetainėje (pav. 1). Tai padarę viršutinėje ekrano dalyje pamatysite skrydžio paieškos laukelius, kur turėsite nurodyti jūsų kelionės kryptį. Tarkime šį kartą kelioms dienoms mes keliausime į Paryžių.

(pav. 1)

Nurodę kelionės kryptį prieš save pamatysime lenktelę, kur turėsime nurodyti kelionės datas bei keleivių skaičių ir tipą (suaugęs žmogus, vaikas ar kūdykis) (pav. 2).

(pav. 2)

Atlikę šia procedūrą, spaudžiame mygtuką “SEARCH”. Tai padarę, ekrano viduryje išvysime mus dominančio skrydžio pasiūlymą. Jeigu siūlomo skrydžio kaina tenkina, skydį pažymime ties skrydžio data paspausdami esantį apskritimą (pav. 3).

(pav. 3)

Tai padarę dėmesį turėtume fokusuoti į ekrano dešinėje pusėje esantį tamsiai violetinį stačiakampį langą. (Pav. 4)

(pav. 4)

Čia psirenkame mokėjimo už bilietus būdą. Už bilietus atsiskaityti galima keliais būdais. Mokėjimų kortele bei banko pavedimų (jeigu iki skrydžio pradžios liko daugiau nei 2 savaitės). Apie kitus būdus šiame straipsnyje nepasakosiu, nes jie naudingi tik tuo atveju jeigu Wizzair avia linijomis keliaujate dažnai, na o jeigu tai darote, tikrai geriau už mane žinote kaip nusipirkti Wizzair bilietus.

Šiek tiek žemiau galite nurodyti valiutą, kuria pageidausite mokėti už savo bilietus.

Atlikę šiuos žingsnius, laukelio apačioje pelės kairiuoju mygtuku privalote pažymeti baltą kvadratėlį esantį prie užrašo „I accept the Privacy Policy and General Conditions of Carriage„. Kai tai padarysite spauskite mygtuką „CONTINUE“.

(pav. 5)

Atsidariusiame puslapyje (pav. 5)  prieš save pamatysite formą, kur turėsite nurodyti su keleiviais susijusią informaciją. Keleivių vardus ir pavardes, bilietų registracijos tipą: svetainėje (online). Šis būdas nemokamas, todėl būtent jį rekomenduoju (kaip atlikti wizzair bilietų registracija rasite čia (Kaip atlikti Wizzair bilietų check in'ą) bei oro uoste (reikės mokėti papildomai apie 25 Lt.). Taip pat, jeigu jums reikia, nurodote registruojamo bagažo kiekį. Ir galiausiai rankinio bagažo, kuri galėsite pasiimti kartu su savimi į lėktuvo saloną, tipą (mažas krepšys - 42x32x25cm – nemokamas ir didesnis - 56x45x25cm – mokamas. Apie 10eu.) Šiuos duomenis kiekvienam keleiviui privalėsite nurodyti atskirai.

(pav. 6)

Jeigu jums reikia papildomų paslaugų, tokių kaip sėdėjimo kėdės su papildomą vieta kojoms rezervacija, mokamos bilietų registravimo oro uoste paslaugos, norėsite įsigyti atvykimo laikų garantiją ir t.t. galite pasirinktį vieną iš ekrano viršuje (pav. 6) siūlomų paslaugų „Wizz Premium“ ir Wizz Premium Plus“. Tokiu atveju sistema už jus parinks kokių jums paslaugų reikia bei už jas sumokėsite mažiau, nei jums kainuotų tai darant savarankiškai.  Vėlgi gerai pagalvokite ar jums visų čia siūlomų paslaugų tikrai reikia, nes jeigu reikia tik kelių iš jų, tokiu atvejų šias paslaugas labiau apsimoka rinktis patiems.

Nurodę su keleiviais susijusią informaciją dešininėje ekrano pusėje esančiame tamsiai violetiniame stačiakampyje spauskite mygtuką „CONTINUE“.

Prieš save išvysite langą parodyta pav. 7.

(pav. 7)

Šia jums reikės pasirinkti arba atsisakyti tokių paslaugų kaip:

•    Papildoma vieta kojoms, vietos rezervacija arba pirminio įlaipinimo paslauga.
•    WizzFlex paslauga, kurią užsake jūs galėsite nemokamai keisti kelionės laiką bei kryptį.
•    Kelionės draudimo paslauga.
•    Pervežimo iš oro uosto į jums reikiamą vietą paslauga.
•    Draudimo dėl skrydžio vėlavimo paslauga.
•    SMS žinutės paslauga.

Niekada asmeniškai nesirenku nei vienos iš šių paslaugų, tačiau jeigu jūs manote, kad jums jų reikia, būtent šiame puslapyje šias paslaugas reiktų užsakyti.

Taigi pasirinkus arba atisakius šių paslaugų vėlgi spaudžiame mygtuką „CONTINUE“.

(pav. 8)

Šį kartą sistema mus nukreips į puslapį, kur registruoti Wizzair svetainės nariai turi prisijungti prie savo profilio, na, o bilietus perkantieji pirmą karta privalės užsiregistruoti (pav. 8). tai padaryti visiškai nesudėtinga. Tereikia nurodyti asmens, kuris perka bilietus:

•    Vardą ir pavardę;
•    Miestą, kuriame šis gyvena;
•    Gyvenamosios vietos adresą;
•    Pašto indeksą;
•    Šalį;
•    Elektroninio pašto adresą;
•    Sukurti bei patvirtinti prisijungimo prie sistemos slaptažodį;
•    Telefono numerį;

Bei jeigu bilietus perkate įmonės vardu, nurodyti:

•    Įmonės pavadinimą;
•    Telefono numerį;
•    Įmonės kodą.

Užpildę visus privalomus laukelius, vėl spaudžiame mygtuką „CONTINUE“.

Pateksime į puslapį, pavaizduotą pav. 9.

(pav. 9)

Čia galėsite pasirinti/pakeisti jums priimtiną mokėjimo už bilietus būdą bei, jeigu pasirinkote mokėjimą kortele, nurodyti kotrelės duomenis. Tai padarę spauskite mygtuką „SUBMIT PAYMENT“.

Jeigu savo bilietus mokėjote kortele. Atlikę visus aukščiau aprašytus žingsnius, nurodytu el. pašto adresu iš Wizzair sistemos gausite patvirtinimą apie jūsų bilietų rezervaciją. Ten bus nurodytas jūsų bilietų rezervavimo numeris bei kita su atliktu mokėjimu susijusi informacija.

Jeigu nusprendėte už bilietus mokėti banko pavedimu, nuspaudę mygtuką „SUBMIT PAYMENT“ elektoniniu paštu gausite informaciją (pav. 10), kur jums bus nurodyta kur turite pervesti mokestį už bilietus.

(pav. 10)

Atminkite banko pavedimą privalote atlikti per 24 val. nuo skrydžio registracijos pabaigos. Jeigu per nurodytą laiką nespėsite to padaryti, jūsų bilietų rezervacija bus anuliuota. Tuo tarpu pervedę pinigus laiške nurodytam gavejui (Wizz Air Hungary Kft) po maždaug dviejų parų tuo pačiu el. pašto adresu gausite patvirtinimą apie sėkmingą jūsų bilietų rezervaciją.

Taigi, viskas kas jums liks po to padaryti, tai likus iki jūsų skrydžio pradžios nedaugiau kaip 7 dienoms ir ne mažiau kaip 3 valandoms, atlikti savo bilietų registraciją (Kaip atlikti Wizzair bilietų check in'ą). Na, o kaip atlikti šią procedūrą rasite čia: Wizzair bilietų check in procedūra.

Na štai tokia yra Wizzair avia bilietų pirkimo procedūra.

Ačiū už dėmesį ir gerų skrydžių! 

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti