Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Skrydis yra tikriausiai pati svarbiausia dalis planuojant savarankišką kelionę. Taigi šiai daliai reiktų skirti daugiausiai dėmesio.


Nuorodos į kitus video:
Apie skrydžius su persėdimais
Kaip sutaupyti perkant Ryanair avia bilietus. Patarimas Nr. 5
Kaip sutaupyti perkant Ryanair avia bilietus. Patarimas Nr. 6
Kaip sutaupyti perkant Ryanair avia bilietus. Patarimas Nr. 7

Jau tikriausiai ne kartą girdėjote, kad planuojant kelionę pirmiausiai rekomenduojama įsigyti skrydžio bilietus ir tik vėliau rūpintis viešbučio ar kitų kelionės paslaugų rezervacijomis.

Tai nėra mitas ir šia taisykle vadovautis rekomenduojame ir mes. Na, o taip elgtis reiktų todėl, kad aviabilietų, o ypač pigių aviabilietų kainos gana dažnai kinta (daug dažniau nei viešbučio ar kitų kelionės paslaugų kainos). Todėl tikimybė, kad jūsų aviabilietai pabrangs greičiau nei jums patikusio viešbučio kambarys yra didesnė.

Žinoma, jeigu jūs visų kelionės paslaugų rezervacijas ketinate atlikti vienu metu, paslaugų užsakymo eiliškumas tikrai nėra labai svarbus. Tačiau vieną dieną užsakyti viešbučio kambarį ir aviabilietų rezervaciją palikti kitai dienai ar netgi antrai tos pačios dienos pusei tikrai nerekomenduojama.

Taigi šiame straipsnyje pabandysime parodyti jums, kaip avia bilietų savo ir 4travel.lt publikuojamoms kelionėms ieškome mes.

Kaip žinia internete yra ne viena ir ne dvi skydžių paieškos sistemos, kurių pagalba galima susirasti visai neblogų skrydžių pasiūlymų.

Dauguma iš šių sistemų labai panašios, tačiau mes pabandysime pristatyti dvi iš jų, kurios mūsų manymu yra šiek tiek patogesnės ir paprastesnės nei kitos. Vėlgi, tai tik mūsų nuomonė, todėl jeigu jūs manote kitaip, tikrai nesiginčysime.

Pirmoji iš jų yra nemokama ir tikrai gana patogi Skyscanner skrydžių paieškos sistema. Šią paieškos sistemą galite rastį ir 4travel.lt sveatainėje, "Po" meniu punktu „Aviabilietai“.
Šią skrydžių paieškos sistemą rekomenduojame naudoti tuo atveju, jeigu jūs keliaujate nedaug ir investuoti net ir keliolikos litų į patogesnę skrydžių paieškos sistemą jūs neketinate.
 

Antroji skrydžių paieškos sistema, kurią pristatome šiame straipsnyje yra Azuon. Na ir jos naudojimosi instrukcijas rasite žemiau.

P.S. iš anksto perspėjame, Azuon skrydžių paieškos sistema yra mokama. Informaciją kaip ir už kiek galima įsigyti šią paieškos sistemą rasite čia.
 

Svarbu: ieškant pigių aviabilietų, labai svarbus yra jūsų lankstumas. Pigesnį skrydį susirasti daugiau šansų visada turės tas asmuo, kuris gali prisitaikyti prie įvairesnių kelionės datų arba tas, kuris gali/nebijo pirkti skrydžių su ilgais persėdimais.

Dar svarbiau: Taip pat nepamirškite, kad tokios avia linijos kaip Ryanair pigiausius skrydžius parduoda iki skrydžio pradžios likus 4-7 savaitėms (kartais būna išimčių. Ypač tiesioginiams skrydžiams). Taigi neatidėkite savo kelionės bilietų paieškos paskutinei savaitei.
 

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti