Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Salou

Salou turizmo rinkoje yra nuo 1960-ųjų ir yra šiuo metu viena iš aukščiausių kokybiškų poilsiaviečių prie Viduržemio jūros. Jo svarbiausios atrakcijos yra saulė ir paplūdimys – devyni auksinio smėlio paplūdimiai, ramūs vandenys ir švelnus per visus metus klimatas. Miestas įsikūręs Kosta Daurada centre, yra puiki vieta poilsiavietei. Tai yra 103 km nuo Barselonos, 12 km nuo provincialios sostinės Taragonos, ir 9 km nuo Reus oro uosto, sudarant geras sąlygas keliauti. Savivaldybė užsiima turistinių paslaugų kokybės gerinimu ir taiko kokybiškas kontrolės sistemas, nukreiptas į turizmo paslaugų tobulinimą.

Pramogų centrai: Naktinis Salou miesto gyvenimas yra vienas aktyviausių ir gyviausių tarp visų Ispanijos kurortų. Mieste rasime gausybę britiško ir airiško stiliaus smuklių, kurių dauguma veikia iki pat aušros. Norintiems laiką praleisti naktiniame klube, taip pat teks pasirinkti iš didžiulio asortimento. „Snoopy's“ – miesto centre įsikūręs, vienas labiausiai lankomų naktinių klubų, siūlo temines naktis ir šėlsmą iki pat ryto. „Kiss“, „Charlie Chaplin's“, „Tramps“ ir „Crocs“ - kiti populiariausi ir labiausiai lankomi naktiniai klubai mieste. Salou lankytojams taip pat siūloma daugybė vandens pramogų (vandens slidinėjimas, banglenčių sportas, kruizai, žvejyba ir daugybė kitų), golfo mylėtojai atras tris golfo aikštynus.

Sveikatingumo centrai: Didžiausių viešbučių lankytojai gali mėgautis pirčių, treniruoklių salių, teniso kortų ir pan. paslaugomis. Tuo tarpu norintys pasportuoti, tai galės padaryti paplūdimio sporto zonoje, kur beveik visų sporto šakų mėgėjai neliks nuskriausti. Mieste taip pat yra įsikūręs vienas SPA centras.

Parkai: Populiariausias ir be abejonės didžiausias turistų traukos centras – „Port Aventura“ teminis parkas, kuris yra labiausiai turistų lankoma vieta pietų europoje. „Port Aventura“ parką sudaro: atrakcionų parkas, kurio amerikietiškųjų kalnelių atrakcionas gali pasigirti net aštuoniomis mirties kilpomis, bei vandens atrakcionų parkas „PortAventura Aquatic Park“. Taip pat mieste yra 15,750 kv. m. parkas, kuriame išvysime daugybę augalų, gėlių, vandens telkinių ir pan.

Pramoginės ekskursijos: Norintys ne tik pažinti apylinkes, bet ir patirti nepakartojimų įspūdžių gali pasirinkti iš žygių pėsšiomis, dviračiais ar keturračiais.

Pažintinės ekskursijos: Mieste siūloma aplankytis šias vietas: prieplauka - buvo pastatyta kaip dalis infrastruktūros, būsimam laivybos kanalui tarp Reus ir Salou miestų, tačiau ambicingas projektas, taip ir nevirto realybe. Dabar ten stovi monumentas žvejams; apšviestas fontanas – siūlo mums 210 skirtingų šviesos ir vandens kombinacijų, o norint pražiūrėti visą programą mums prireiktų daugiau nei penkių valandų; „Santa Maria del Mar“ bažnyčia, „senasis miesto bokštas“, „The Jaume I“ monumentas kitos turistų pamėgtos ir lankytinos vietos. Salou, kaip ir dauguma kitų, Viduržemio jūros pakrantės kurortų gali pasigirti paplūdimiais. Mieste yra devyni paplūdimiai, iš kurių populiariausias „Platja Llevant“, kuriame atrasite visas jums reikalingas paslaugas ar pramogas.

Prekyvietės: Salou mieste norintys apsipirkti tikrai turės, kur tai padaryti. Tradiciniai suvenyrai ir dovanos, tokios kaip odinės prekės ir keramikos gaminiai, gali būti randami sendaikčių turguje, miesto centre, kiekvieną pirmadienį. Taip pat mieste yra daugybė „Butik“ stiliaus ir kitokių parduotuvių. Norintiems apsipirkti rimčiau, dideliuose prekybos centruose, siūloma nuvykti į netoliese esančią Barseloną, kuri tiktai vienos valandos traukiniu atstumu.

Apgyvendinimas: Didžioji dauguma Salou miesto viešbučių , siūlo aukštos klasės apgyvendinimo paslaugas. Nuo prabangių 4* viešbučių iki pigių ir nuotaikingų, Ispaniško stiliaus pensionatų. Taip pat yra keltas kempingų bei vilų. Mieste suskaičiuojama virš šimto viešbučių, nuo 1* iki 4*. Juose, vienu metu, gali apsistoti apie 30 000 svečių.


Sekantis Ispanijos kurortas: Kambrilis