Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Santa Susana

Santa Susana yra įsikūrusi Ispanijos regione Katalonijoje, Kosta de Maresme. Tai yra atsipalaidavimui skirta poilsio vieta, siūlanti daugybę pasilinksminimų ir atrakcijų. Santa Susana senamiestis išsaugojo didžiąją dalį savo originalaus žavumo su siauromis grįstomis gatvėmis, senoviniais pastatais ir paminklais ir tradiciniu gyvenimo būdu. Pajūrio bulvare yra visi reikiami šiuolaikinio turizmo atributai - tarptautiniai barai ir restoranai, vandens sporto pramogų gausa aptarnauja sezoninį vasaros lankytojų antplūdį.

Pramogų centrai: Tai nėra patraukliausia vieta žmonėms, kurie mėgsta klubus ir kazino, bet yra veikiančių visą naktį restoranų, barų. Didesni viešbučiai rengia įvairius pasirodymus.

Sveikatingumo centrai: yra tik viešbučiuose.

Parkai: Šalia miesto yra Massif Montnegre nacionalinis rezervatas.

Pramoginės ekskursijos: Gamtos mėgėjams, kalnų laipiotojams, kalnų dviratininkams, žirgų mylėtojams yra rengiamos išvykos į  Massif Montnegre nacionalinį rezervatą. Taip pat galima rasti visas vendens pramogas.

Pažintinės ekskursijos: Galima aplankyti Can Rates fortą, su 16 a. stebėjimo bokštu, pastatytu ginybai nuo piratų. Taip pat šalia yra Romos laikų koplyčia Capilla de Santa Susanna. Labai gražiu panoraminiu vaizdu iš bokšto pasižymi kita koplyčia La Mare de Deu de Gracia.

Prekyvietės: Santa Susana turi įprastas turistų parduotuves dovanoms ir siuvenyrams. Senamiestyje, siaurose, grystose gatvelėse galima rasti smulkių prekiautojų ir ten kiekvieną dieną yra turgus. Santa Susana žinoma dėl labia skanių pomidorų. Tie, kurie ieško rimtų parduotuvių, turėtų važiuoti į Barseloną, 60 km. nuo Santa Susana.

Apgyvendinimas: Santa Susana turi gerai išvystytą apgyvendinimo infrastruktūrą, nuo modernių viešbučių iki kempingų, vilų ir apartamentų.
Viešbučių pasirinkimas prasideda nuo 3 žvaigždučių ir mažiau. Taip pat miestelis turi nemažai Ispaniško stiliaus pensionų.


Sekantis Ispanijos kurortas: Kaleja