Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Santorini

Pramogų centraiSveikatingumo centraiParkaiPramoginės ekskursijosPažintinės ekskursijosPrekyvietėsApgyvendinimas

Pasaulyje žinoma Santorini sala yra piečiausia  Egėjo jūroje. Santorini saloje organizuojami žygiai užtrunkantys nuo 30 minučių iki 3 valandų. Taip pat siūlomos ekskursijos jūra ir autobusu, užtrunkančios visą dieną. Kiekvienas paplūdimys turi ypatingų savybių. Juodas spindintis žvirgždas, unikali žemės formacija, juodas, baltas ir raudonas smėlis sudaro nepamirštamą peizažą. Dauguma paplūdimių yra gerai organizuoti dėl gultų, skėčių pasirinkimo, siūlomos įvairios vandens sporto šakos.

Pramogų centrai: Vienas geriausių Santorino naktinių klubų – Enigma. Kiti naktiniai klubai – Coo, Dom, Tropical Bar. Taip pat daug barų paplūdimiuose, kur visą vasarą koncertuoja kviestiniai atlikėjai ir didžėjai. Kasmet (nuo 1997 m.) liepos mėnesį Kamari paplūdimyje vyksta Santorino džiazo festivalis. Čia koncertuoja tarptautiniai džiazo kolektyvai ir atlikėjai. Kazino ir lošimų namai daugiausiai įsikūrę didesniuose viešbučiuose.

Sveikatingumo centrai: Žinomiausi spa centrai: Santorini Premium Spa paslaugos – kūno ir veido masažai, sūkurinės vonios, vandens terapija, taip pat šiame spa centre yra sveiko maisto ir gėrimų kavinės. Kirini Suites&Spa – čia atliekamos ne tik grožio procedūros, bet ir įvairūs gydymo būdai (šildomi baseinai, masažuojantys dušai, purvo ir mineralinės vonios).

Parkai: Vandens parkas Santorini Water Park. Čia yra daug čiuožyklų ir kalnelių suaugusiems ir vaikams, trys dideli baseinai su gultais, kur gali ilsėtis 180 žmonių, vandens baras, restoranai, kuriuose galima pasimėgauti tradiciniais vietiniais patiekalais. Taip pat lankytojai gali apsipirkti dovanų krautuvėlėje.

Pramoginės ekskursijos: Santorine labai populiarūs visos arba pusės dienos žygiai kanojomis ir kajakais jūroje, žvejyba Baltajame paplūdimyje, į kurį galima patekti tik išsinuomojus laivą ar valtį. Santorine dauguma pramogų susiję su vandeniu – nardymas, buriavimas, paplūdimio tinklinis. Kadangi vanduo aplink salą ypač skaidrus ir matomumas labai geras, nardant galima grožėtis įspūdinga povandenine koralų architektūra.

Pažintinės ekskursijos: Muziejai - Archaeological museum (čia eksponuojamos 2500m. senumo vazos ir skulptūrėlės), Prehistoric Thera Museum, Folklore Museum emm. A. Lignos, Maritime museum, Archontiko Argyrou (žvilgsnis į Graikijos kultūros paveldą). Kruizas laivu aplankant vis dar veikiantį Santorino ugnikalnį, kuris miega jau 800m. Netoli šio ugnikalnio yra Palea Kameni karštosios versmės, kuriose galima maudytis ir išsitepti šiltu gydomuoju purvu. Turistai mėgsta ekskursijas į vyno gamyklą Boutari Winery, kurioje galima pamatyti kaip gaminamas tradicinis vynas. Rugpjūčio mėnesį rengiamos papildomos ekskursijos į vynuogynus.

Prekyvietės: Firos miestas yra pagrindinis apsipirkimo centras saloje, kuriame yra didelis žuvų turgus, taip pat šio miesto parduotuvėse galima įsigyti keramikos dirbinių, medinių skulptūrėlių, aukso ir sidabro papuošalų, graikiško stiklo gaminių. Norint nusipirkti suvenyrų vertėtų aplankyti Oia miestelį, kuriame yra Art Deco galerija, aukso parduotuvės ir rankų darbo medinių įrankių, ir Kamari miestelį – jame yra etninio meno parduotuvėlės.

Apgyvendinimas: Santorino viešbučiuose vyrauja autentiška šios salos architektūra suderinta su modernumu ir patogumu. Viešbučiai - Residence Suites, Casa Francesca – Musses, Caldera Villas, Amoudi Villas, VIP Suites, Museum Hotel, Oia Mare Villas. Prabangūs viešbučiai siūlo mėgautis poilsiu privačiuose paplūdimiuose, išsinuomoti automobilius ar motociklus ir taip apžiūrėti apylinkes. Daugumoje 4-5 žvaigždučių viešbučių yra dideli baseinai su gultais ir vandens barais, restoranai, naktiniai klubai ir sporto bei spa centrai. Prabangiausi viešbučiai siūlo terasose mėgautis vaizdais į Egėjo jūrą.


Sekantis Graikijos kurortas: Chalkidike