Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Saulėtas krantas

Saulėtas krantas – didžiausia Bulgarijos poilsiavietė, pritraukianti daugiausia saulės garbintojų iš įvairių šalių negu bet kuri kieta poilsio vieta Bulgarijoje. Paplūdimys čia vienas geriausių Bulgarijoje, galima užsiimti minigolfu, buriavimu, aplankyti gausybę dauigiakalbių restoranų ir barų. Ši vieta yra ideali ieškantiems nerūpestingo poilsio. Puikiai išvystytas visuomeninis transportas. Šis kurortas yra brangiausias visoje Bulgarijoje.

Pramogų centrai: Gausu naktinių klubų („Dance Club Mania“, „Beach Bar Mexo“), kazino, diskotekų, tavernų bei kavinių teikiančių ne tik skanų maistą, bet ir puikią nuotaiką.

Sveikatingumo centrai: Saulėto kranto viešbučiuose galima rasti nemažai fitnesao salių, taip pat vyksta sporto turnyrai mėgėjams ir profesionalams.

Parkai: Kurorte yra 2 vandens parkai, žirgų bazės, teniso klubai, boulingas, mini golfo klubas. Taip pat vadinamas vaikų rojus – parkas, kuriame gausu žaidimų, baseinų, pripučiamų batutų ir kt.

Pramoginės ekskursijos: Čia galima išmėginti beveik visas vandens sporto rūšis: banglenčių sportą, vandens slides, skrydį parašiutu virš vandens, sklandymą, plaukiojimą jachtomis, valtimis, motorlaiviais bei kt. Šiaurinėje salos dalyje galima išbandyti jodinėjimą žirgais bei kartingus.

Prekyvietės: Saulėto kranto centre galima rasti „The Royal Beach Mall”  5 žvaigždučių “Barcelo Royal Beach” viešbučių komplekso dalį, tai vienas didžiausių ir moderniausių  prekybos centrų Juodosios jūros pakrantėje. Šiame prekybos centre galima rasti deimantų parduotuvę, dar 140 kitų parduotuvių, 2 teminius restoranus, 2 kokteilių barus, banką ir daug kitų prekyviečių. Taip pat galima rasti menų ir amatų bei ūkio produkcijos turgų.

Apgyvendinimas: Saulėto kranto kurortas turi daugiau negu 100 viešbučių (daugiausia 3-4 žvaigždučių tipo) bei 2 stovyklavietes.


Sekantis Bulgarijos kurortas: Šv. Konstantinas ir Elena